Rodinná vila 4- izbová, 15 km od Košíc

Predaj, Rodinný dom, Družstevná pri Hornáde, Pôvodný stav


  • id: 516
  • Dobrá lokalita
Druh ponuky: predaj
Druh nehnuteľnosti: Rodinný dom
Počet izieb: 4
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Mesto/obec: Družstevná pri Hornáde
Rok výstavby: 1980
Vlastníctvo: Osobné vlastníctvo
Úžitková plocha: 200 m2
Plocha pozemku: 650 m2
Balkón/Loggia:
Pivnica: ÁNO
Okná: Pôvodné
Parkovacie miesto: garáž

Cena : 130.000

Popis nehnuteľnosti:

BROKER-REAL... realitná kancelária ponúka na predaj Rodinnú vilu 4 izbovú, Družstevná pri Hornáde 15 km od Košíc. Rodinná vila je na pozemku ako hlavná stavba, murivo pálená tehla, strecha sedlová na drevenom krove, stropy drevené omietnuté, základy betónové. Ďalšiou stavbou na pozemku je murovaná garáž. Pozemok je tvaru obdĺžnika, oplotený. Dvor pri dome je rovinatý, zatrávnený. Prístup na pozemok je z asfaltovej komunikácie. Nehnuteľnosť sa nachádza v nezáplavovom a nezosuvovom pásme.
Ak sa Vám inzerát nezobrazuje celý, nájdete ho na našej stránke...broker-real.sk ID- 516
Plochy: Pozemok 650 m2, úžitková 200 m2 + garáž.
Technický popis: Konštrukcia objektu: Murivo : tehla. Strecha je prikrytá pálenou škridlou na drevenom krove. Priestor pod strechou tvorí obytné podkrovie. Podlaha: drevená, dlažba. Steny: exteriér striekané omietky, interiér stierky. Stropy omietnuté - drevené trámy a dosky, omietnuté. Okná: drevené s izolačným jednosklom. Dvere: drevené s izolačným jednosklom, zárubne drevené s dreveným obložením. Na pozemku a v dome je Obecný vodovod. Elektrická prípojka vedená vzduchom. Kanalizácia vedená do žumpy, pred pozemkom je nachystaná prípojka na napojenie odpadu do kanalizácie. Plynová prípojka na zemný plyn. Vykurovanie domu ústredné plynovým kotlom vyvedeným do panelových radiátorov. Teplá voda ohrievaná plynovým kotlom vedená do troch kúpelní a kuchyne. Stav objektu: dobrý technický stav.
Popis miestností - prízemie: Predsieň, priestranná hala, na vyvýšenom poschodí kuchyňa, obývačka, šatník, sprchový kút a WC, schodište do pivnice a nadzemného podlažia.
Popis miestností nadzemné - podlažie: dve spálne, jedna hosťovská izba, kúpeľňa -vaňa, WC
Pivnica: Celý dom je podpivničený. Štyri miestnosti v tomto priestore sú vybavené kuchynskou linkou, drezmi, kúpeľnou a WC . Pivničný priestor je po rekonštrukcii, miestnosti sú vhodné napr. pre zubného laboranta.
Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je stanovená vlastníkom a zahŕňa poplatky : kúpna zmluva a overenie, zavkladovanie nehnuteľnosti prostredníctvom zmluvného právnika na Slovensku a v Maďarsku, odovzdanie a prepis energií u dodávateľov. Ak neovládate reč slovom a písmom, zabezpečíme Vám oficiálne tlmočenie pred úradmi.
Viac informácií obdržíte v našej kancelárii, termín stretnutia a obhliadky si dohodnite na zákazníckej linke: + 421 948 544 654
Váš spoľahlivý realitný maklér a poradca ®.

Občianská vybavenosť

Detská škôlka, Základná škola, Zdravotné stredisko, Zástavka autobusu, Železničná stanica, Kostol, Potraviny, Lekáreň, Pobočka pošty, Reštaurácia, Športové stredisko,

Bc. Adriana Kulcsárová

Maklér

Bc. Adriana Kulcsárová

+421917484501

mail@broker-real.sk


Zobraziť profil
infolinka

Zákaznícka infolinka


+421 948 544 654

Poloha nehnuteľnosti

Mohlo by Vás zaujať

V tejto kategórii

Rodinný dom Krasznokvajda
  • Ihneď voľný

Rodinný dom Krasznokvajda

BROKER-REAL realitná kancelária ponúka na predaj Rodinný dom 5 izbový v obci Krasznokvaj...

29.000

Rodinný dom Hidasnémeti
  • Ihneď voľný

Rodinný dom Hidasnémeti

BROKER-REAL realitná kancelária ponúka na predaj Rodinný dom 3 izbový, Hidasnémeti - Maďarsko. D...

27.000