Rodinný dom 4 izbový, Hidasnémeti - Maďarsko

Predaj, Rodinný dom, Smer Kechnec - Maďarsko, Čiastočná rekonštrukcia


  • id: 433
  • TOP ponuka
Druh ponuky: predaj
Druh nehnuteľnosti: Rodinný dom
Počet izieb: 4
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Mesto/obec: Smer Kechnec - Maďarsko
Ulica: Kacsa ut 110
Úžitková plocha: 100 m2
Plocha pozemku: 800 m2
Balkón/Loggia:
Pivnica: Nie

Cena : 77.700

Popis nehnuteľnosti:

BROKER-REAL ... realitná kancelária ponúka na predaj 4 izbový Rodinný dom, 6 km za hranicou SK - Maďarsko smer Kechnec. Hlavnú stavbu tvorí veľmi zachovalý 2 podlažný rodinný dom, bez podpivničenia, postavený v roku 1985. Dom je v stave po čiastočnej rekonštrukcii v roku 2015. Podkrovie je využívané na povalu. Pístavba za domom slúži ako garáž, technická miestnosť na ukladanie palivového dreva, záhradného nábytku a náradia. Prístup na rovinatý pozemok v tvare obdĺžnika je kovovou bránou, s predprípravou na el. pohon z asfaltovej komunikácie v prednej časti domu. Pozemok o ploche 800 m2 je oplotený, delený na časť predzáhradka, dvor predný, dvor zadný a zatrávnená záhrada s ovocnými stromami, viničom a kvetinovou výzdobou. Parkovanie možné na dvore pre viac vozidiel. Nehnuteľnosť je bez ťarchy, ihneď voľná, s možnosťou odkúpiť zariadenie. Najbližšie mesto Encs v Maďarsku a Košice na Sovensku. V obci žije 1150 obyvateľov, je situovaná v tichom prostredí na rovinatom teréne v blízkosti diaľnice Košice Miškolc. Výhodou je autobusové spojenie EUROBUS priamo zo stanice Košice.
Ak sa Vám inzerát nezobrazuje celý, nájdete ho na našej stránke...broker-real.sk : ID- 433
Plochy: Pozemok 800 m2, zastavaná plocha 150 m2, úžitková 100 m2
Technický popis: Konštrukcia objektu: tvárnica silikon -siporex, nadzemné podlažie kameň. Stropy sú betónové, posledný strop na povale je: drevené trámy s omietnutým podhľadom Podlaha: parkety, plávajúce podlahy, dlažby. Steny: omietky. Vonkajšia omietka: perlitová fasádna omietka. Okná exterér: plastové s vonkajšími roletami a izolačným dvojsklom. Dvere exteriérové drevené vlysové, interiérové dvere drevené s presklením, v drevených zárubňach. Strecha je typu sedlová, prikrytá protipožiarnym azbestovým šindľom, na drevenom olaťovanom krove. Elektrická prípojka zavedená do domu vzduchom. Plynová prípojka na zemný plyn - v dome. Kanalizácia vedená do verejnej kanalizácie. Kúrenie je ústredné, plynovým kotlom alebo liatinovým kotlom na drevo, panelovými vykurovacími telesami, rozvody sú vedené na stenách. Voda je z obecného vodovodu, ohrev teplej vody elektrickým bojlerom. V dome je osadený jeden murovaný komín s jedným prieduchom a jeden komín nerezový pre plynový kotol. Celkový stav nehnuteľnosti: veľmi dobrý technický stav, v stave bez ďalšej investície, alebo potrebnej rekonštrukcie. Nehnuteľnosť je umiestnená v tichej ulici, v nezáplavovom pásme na rovinatom pozemku, bez ťarchy, voľná po dohode, spravidla do troch týždňov.
Popis miestností: Prízemie: tvorí predsieň deliaca dom na ľavú stranu : miestnosť ( 12 m2) s kuchynským kútom, vhodná na letnú kuchyňu a druhá miestnosť (15 m2) vhodná na hosťovskú izbu. Pravá strana prízemia slúži ako technická časť - jedna miestnosť ako práčovňa a sušiareň s umiestneným plynovým kotlom pre ústredné kúrenie a druhá ako kotolňa s liatinovým kotlom na pevné palivo a sklad dreva.
Podlažie: Vstup je schodiskom s prístreškom z exteriéru k vstupným dverám. Chodba na poschodí je vybavená šatníkom, delí jednotlivé miestnosti - kuchyňa( 10 m2), obývačka( 25 m2), spálňa (15 m2), detská izba (15 m2)a kúpeľňa. Kuchyňa je vybavená kuchynskou linkou, plynovým sporákom na PB, elektrospotrebičmi, jedálenským stolom, s výhľadom do záhrady. Vchod do jednotlivých miestností je samostatne z chodby. Kúpelňa je vybavená : umývadlo, sprchovací kút, WC, elektrický bojler.
Priestor pod strechou nie je zateplený, využívaný ako povala..
Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je stanovená vlastníkom a zahŕňa poplatky: kúpna zmluva a overenie, zavkladovanie nehnuteľnosti prostredníctvom autorizovaného právnika, odovzdanie a prepis energií u dodávateľov, tlmočenie pred úradmi.
Ďalšie informácie obdržíte v našej kancelárii, termín osobného stretnutia alebo obhliadky si dohodnite na zákazníckej linke: + 421 948 544 654
Váš spoľahlivý realitný maklér a poradca ®.

infolinka

Zákaznícka infolinka


+421 948 544 654

Poloha nehnuteľnosti

Mohlo by Vás zaujať

V tejto kategórii

Rodinný dom Szalonna - Maďarsko
  • Ihneď voľný

Rodinný dom Szalonna - Maďarsko

BROKER-REAL ... realitná kancelária ponúka na predaj 3 izbový rodinný dom v Maďarsku - Szalonna. Obec je vzdialen...

27.000

Rodinný dom Bódvaszilas
  • Ihneď voľný

Rodinný dom Bódvaszilas

BROKER-REAL ... realitná kancelária Vám ponúka na predaj 3izbový rodinný v Maďarsku - Bódvaszilas. Obec je vzdial...

26.000