Rodinný dom 4 izbový, Mogyoróska - Maďarsko

Predaj, Rodinný dom, Mogyoroska, Kompletná rekonštrukcia


  • id: 396
  • Ihneď voľný
  • TOP ponuka
  • Dobrá lokalita
Druh ponuky: predaj
Druh nehnuteľnosti: Rodinný dom
Počet izieb: 4
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Mesto/obec: Mogyoroska
Rok výstavby: 1970
Vlastníctvo: Osobné vlastníctvo
Úžitková plocha: 150 m2
Zastavaná plocha: 180 m2
Plocha pozemku: 2500 m2
Balkón/Loggia: []
Parkovacie miesto: vo dvore

Cena : 27.500

Popis nehnuteľnosti:

BROKER-REAL ... realitná kancelária ponúka na predaj 4 izbový Rodinný dom, v obci Mogyoróska - Maďarsko. Na pozemku sa nachádza ako hlavná stavba veľmi zachovalý 1 podlažný rodinný dom, nepodpivničený, s možnosťou vytvoriť obytné podkrovie, postavený v roku 1970. Dom je vo veľmi dobrom technickom stave, ihneď obývateľný, umiestnený v bočnej tichej ulici. Rekonštrukcia interiéru pred 7 rokmi. Na vyvýšené prízemie sa dostaneme malým exteriérovým schodiskom s prístreškom, do haly - chodby a samostatne do izieb. V dome kuchyňa nie je , ale je ju možné realizovať. Ku domu patrí ďalšia nehnuteľnosť - letná kuchyňa, vybavená samostatnou kúpeľňou, kuchyňou a izbou. Za domom je murovaná garáž, kotolňa, dreváreň a zatrávnená záhrada končiaca lesom. Dom je napojený na obecný vodovod, odpad je vedený do veľkej žumpy ústiacej do trativodu. zemný plyn v dome, elektrina vedená vzduchom. Prístup na rovinatý pozemok v tvare obdĺžnika je malou bránou z asfaltovej komunikácie v prednej časti domu, autom vchodom veľkou bránou do dvora. Pozemok je delený na časť predzáhradka, dvor predný, dvor zadný a 25 árová zatrávnená záhrada s ovocnými stromami, viničom a kvetinovou výzdobou. Celý pozemok je oplotený. Nehnuteľnosť je bez ťarchy, ihneď voľná, na predaj s kompletným zariadením. Obec ( 550 obyvateľov) je situovaná v tichom prostredí v Slanských horách, neďaleko hranice so Slovenskom, vzdialená 6 km od hranice a obce Kechnec, po diaľnici ste v Košiciach za 20 min.V obci je niekoľko turistických atrakcií, výstava minerálnych kameňov, banské štoly, múzeum banské, ľadová jaskyňa, ubytovacie zariadenia s vonkajšími a vnútornými bazénmi, člnkovanie, welnes, tenisové kurty, cykloturistika...
Ak sa Vám inzerát nezobrazuje celý, nájdete ho na našej stránke...broker-real.sk ID- 396
Plochy: Pozemok 2500 m2, zastavaná plocha 180 m2,
Technický popis: Konštrukcia objektu: kameň, priečky tehla. Podlaha: drevená v spálňach, hala gumolit, kúpeľňa dlažba. Steny: omietky. Vonkajšia omietka: Brizolit. Okná: EURO drevené s izolačným dvojsklom a vonkajšími roletami. Dvere exteriérové drevené, EURO s izolačným dvojsklom. Strecha je typu stanová a sedlová, prikrytá pálenou škridľou, na drevenom krove. Elektrická prípojka 230 V zavedená do domu vzduchom, voda je napojená na obecný vodovod, kanalizácia vedená do žumpy. Kúrenie je ústredné, panelovými teplovodnými vykurovacími telesami, kotlom na tuhé palivo. Ohrev teplej vody elektrickým ohrievačom. V dome je osadený komín, pripravený na inštaláciu kozubovej piecky. Celkový stav nehnuteľnosti: dobrý technický stav, po čiastočnej rekonštrukcii interiéru, výmena okien za drevené EURO okná s izolačným dvojsklom.
Popis miestností: Hlavná nehnuteľnosť: Vstup je schodíkmi z exteriéru k vstupným dverám a predsiene na vyvýšenom prízemí. Chodby umožňujú samostatný vstup do jednotlivých miestností a kúpeľne s WC. Priestor pod strechou je využívaný na povalu. Po zateplení je možné vytvoriť veľké obytné podkrovie.
Letná kuchyňa ako samostatná stavba má samostatnú kúpeľňu, kuchyňu a dennú mietnosť.
V zadnej časti domu je pristavaná garáž a kotolňa -dreváreň
Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je stanovená vlastníkom a zahŕňa štandardné poplatky : kúpna zmluva a overenie, zavkladovanie nehnuteľnosti prostredníctvom zmluvného právnika, odovzdanie a prepis energií u dodávateľov.
Ďalšie informácie a termín obhliadky si dohodnite na zákazníckej linke: + 421 948 544 654
Váš spoľahlivý realitný maklér a poradca ®.

Vybavenie nehnuteľnosti

So zariadením, Sprchový kút, Vaňa, Sporák, Chladnička, Špajza, Sklad, Kuchynka,

Technická specifikácia

Základy - betonové, Typ konštrukcie - kameň, Strecha - sedlová, Strecha - valbová, Strešná kritina - pálena škridla, Steny - pálena tehla, Steny - kameň, Podlaha - drevená, Podlaha - linoleum, Podlaha - keramická, Strop - drevený, Drevené okná dvojsklo, Vstupné dvere - drevo, Voda - verejný vodovod, Voda - studňa , Kanalizácia - žumpa, Prípojka elektriky vzduchom, 240V, Vykurovanie drevom, Panelové radiátory, Vykurovanie - Elektrický bojler,

infolinka

Zákaznícka infolinka


+421 948 544 654

Poloha nehnuteľnosti

Mohlo by Vás zaujať

V tejto kategórii