Rodinný dom 4 izbový, chalupa Novaj - Maďarsko

Predaj, Rodinný dom, Novajidrany, Pôvodný stav


  • id: 411
  • Ihneď voľný
  • Dobrá lokalita
Druh ponuky: predaj
Druh nehnuteľnosti: Rodinný dom
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Mesto/obec: Novajidrany
Úžitková plocha: 120 m2
Zastavaná plocha: 160 m2
Plocha pozemku: 1200 m2
Balkón/Loggia:

Cena : 25.500

Popis nehnuteľnosti:

BROKER-REAL realitná kancelária ponúka na predaj Rodinný dom 4 izbový, Novajidrány - Maďarsko. Dom je postavený v roku 1970, pôvodný stav ale ihneď obývateľný, podpivničený čiastočne - letná kuchyňa. Ďalšie stavby na pozemku: Záhradný dom murovaný, samostatná letná kuchyňa, hospodárske miestnosti na uskladnenie dreva a náradia, kopaná studňa. Pozemok je tvaru nepravidelného obdlžnika, oplotený, kovová kovaná brána. Dvor pri dome je rovinatý, chodníky betónové, záhrada za domom sa mierne zužuje, vysadená ovocnými stromami a okrasnými drevinami, kvetinami, zatrávnená. Prístup na pozemok je z asfaltovej komunikácie. Obec je umiestnená 20 km od štátnej hranice, najbližšie mesto SK Košice, HU Encs. Nehnuteľnosť je v nezáplavovom pásme, hneď voľná, bez ťarchy, možnosť odkúpenia so zariadením. Obec obýva 1500 obyvateľov, umiestnená blízko diaľnice.
Ak sa Vám inzerát nezobrazuje celý, nájdete ho na našej stránke...broker-real.sk ID- 411
Plochy: Pozemok 1200 m2, zastavaná plocha 160 m2, úžitková 120 m2
Technický popis: Konštrukcia objektu: kameň a tehla. Podlaha: plávajúca laminát, parkety, keramická dlažba, betón. Dvere: drevené pôvodné presklenené. Okná drevené dvojité s vonkajšími roletami. Stropy drevené s omietnutými podhľadmi. Strecha je prikrytá pritipožiarnym azbestovým šindľom na drevenom krove. Priestor pod strechou je v súčastnosti využívaný na povalu. Na pozemku a v dome je obecný vodovod, elektrická prípojka vedená vzduchom, kanalizácia vedená do verejnej kanalizácie, plyn zemný v dome. Vykurovanie domu plynovými gamatkami a samostatnými kachľami na tuhé palivo. Teplá voda ohrievaná plynovým boilerom. Stav objektu: Pôvodný veľmi zachovalý stav, technický stav všetkých budov dobrý, s možnosťou celoročného bývania. Možnosť pripojenia internetu, wifi a televízie. Na pozemku je ďalšia nehnuteľnosť, letná kuchyňa podpivničená, garáž a hospodárske budovy. Oplotenie pozinkovaným pletivom, vstup kovovou bránou, parkovanie vo dvore.
Popis miestností: Hlavná budova :Vstupná hala, chodba, 2 spálne, obývačka, kúpeľňa s WC, špajza. Letná kuchyňa vybavená kuchynským nábytkom, plynovým sporákom a keramickou pieckou. Vínna pivnica pod domom. Kúpeľňa s WC. Záhradný dom na úschovu techniky, náradia a dielňa.
Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je stanovená vlastníkom a zahŕňa štandardtné poplatky : kúpna zmluva a overenie, zavkladovanie nehnuteľnosti prostredníctvom zmluvného právnika na Slovensku a v Maďarsku, odovzdanie a prepis energií u dodávateľov. Ak neovládate reč slovom a písmom, zabezpečíme Vám oficiálne tlmočenie pred úradmi. Ďalšie informácie a termín obhliadky si dohodnite na zákazníckej linke: + 421 948 544 654
Váš spoľahlivý realitný maklér a poradca ®.

infolinka

Zákaznícka infolinka


+421 948 544 654

Poloha nehnuteľnosti

Mohlo by Vás zaujať

V tejto kategórii

Rodinný dom Szalonna - Maďarsko
  • Ihneď voľný

Rodinný dom Szalonna - Maďarsko

BROKER-REAL ... realitná kancelária ponúka na predaj 3 izbový rodinný dom v Maďarsku - Szalonna. Obec je vzdialen...

27.000

Rodinný dom Bódvaszilas
  • Ihneď voľný

Rodinný dom Bódvaszilas

BROKER-REAL ... realitná kancelária Vám ponúka na predaj 3izbový rodinný v Maďarsku - Bódvaszilas. Obec je vzdial...

26.000