Štúdia -Rodinný dom 4 izbový, Seňa Košice - okolie

Predaj, Rodinný dom, Seňa, Novostavba


  • id: 525
  • Ihneď voľný
  • Exkluzívna nehnuteľnosť
Druh ponuky: predaj
Druh nehnuteľnosti: Rodinný dom
Počet izieb: 4
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Mesto/obec: Seňa
Ulica: Hlavná
Rok výstavby: 2020
Vlastníctvo: Osobné vlastníctvo
Úžitková plocha: 138 m2
Zastavaná plocha: 78 m2
Plocha pozemku: 344 m2
Balkón/Loggia: Loggia
Pivnica: Nie
Okná: Plastové
Zateplenie nehnuteľnosti: Áno
Parkovacie miesto: vo dvore

Cena : 153.000

Popis nehnuteľnosti:

BROKER-REAL realitná kancelária ponúka na predaj 4 izbový Rodinný dom - NOVOSTAVBA v obci Seňa - Košice okolie. Hlavnú stavbu tvorí rodinný dom s obytným podkrovím, postavený v roku 2020 v stave holodom, s možnosťou dokončenia podľa predstáv kupujúceho. Pozemok je oplotený, rovinatý v tvare obdĺžnika delený na časť predzáhradka, dvor predný a zatrávnená záhrada, vhodná na relax, umožňuje vytvorenie prístrešku na auto pred domom, za domom je priestor pre bazén. Prístup na pozemok je z asfaltovej komunikácie, s možnosťou parkovania vo dvore. Nehnuteľnosť je umiestnená na rovinatom pozemku pri hlavnej ceste, v nezáplavovej a nezosuvovej oblasti, bez ťarchy, ihneď voľná. Obostavanosť: susedné domy zo severnej a južnej strany. Vjazd na pozemok priamo z hlavnej cesty. Možnosť parkovania na pozemku. Lokalita: Počet obyvateľov: 2100, rybník a štrkovisko pre rybárov, cykloturistika, autobusová doprava, pracovná príležitosť v priemyselnom parku kechnec, alebo USS. Hraničné pásmo s Maďarskom 3 km. Najbližšia rieka hornád 3 km, les 4 km, jazero 2 km.
Možnosť dokúpenia susediaceho pozemku o rozlohe 152 m2 s podzemnou pivnicou v hodnote 10.000 eur.
Ak sa Vám inzerát nezobrazuje celý, nájdete ho na našej stránke...broker-real.sk ID- 525, 560 - reálny stav
Plochy: Pozemok 500 m2, zastavaná plocha 72 m2, obytná plocha 130 m2.
Technický popis: Konštrukcia objektu: Murivo: tvárnice PORFIX premium, exteriérové zateplenie 10 cm polystyrénom, omietka exteriér fasádna na sieťku. Strecha obytnej časti je tvaru sedlová, krytina škridloplech na drevenom krove. Podlahy: anhydridové podlahy. Steny: interiér sadrová stierka. Strop: z vložiek, doskový železobetónový. Okná: exteriér plastové 3 sklo. Dvere: exteriér plastové presklenené, interiér ráta s drevenými s dreveným obložením. Podlahy podľa vlastného výberu. Kúpeľňa s predprípravou na vaňu a sprchovací kút. Kuchyňa s predprípravou na montáž kuchynskej linky. Murovaný komín pre inštaláciu kozubových kachlí. Voda pitná z kopanej studne elektrickým čerpadlom Grundfos. Kúrenie: podlahové elektrické, možnosť napojenia plynového kotla. Plynová prípojka na zemný plyn na pozemku. Kanalizácia vedená do žumpy. pitná voda z kopanej studne. Ohrev teplej vody elektrickým bojlerom. Elektrina vedená v zemi.
Prízemie je vyvýšené, vybavené chodbou a samostatným vstupom do priestrannej obývačky prepojenej s kuchyňou a východom na terasu, samostatné WC a skodiskom na poschodie - do podkrovia.
Poschodie - podkrovie, priestor pod strechou je zateplený minerálnou vlnou, povrchová úprava sadrokartón, presvetlený strešnými oknami, využívaný ako obytné podkrovie. Izby: 3 spálne, kúpeľňa, šatník, lógia orientovaná na východ - Slanské hory.
Vybavenosť obce: Obecný úrad, Základná škola, Materská škola, Lekár všeobecný, zubný, rehabilitácia, Kostol, Potraviny, Pošta, Verejný vodovod, Verejný zemný plyn, Komunálny odpad, Autobusová doprava domesta Košice každú hodinu Eurobus. Vlaková doprava: železnica 1 km. Ďiaľnica Košice - Miškolc1 km.
Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je stanovená vlastníkom. V cene : kúpna zmluva a overenie, zavkladovanie nehnuteľnosti prostredníctvom zmluvného právnika, odovzdanie a prepis energií u dodávateľov.
Ďalšie informácie a termín obhliadky, vybavenia najvýhodnejšieho HYPO úveru si dohodnite na zákazníckej linke: + 421 948 544 654
Váš spoľahlivý realitný maklér a poradca ®.

Vybavenie nehnuteľnosti

Bez zariadenia, Otvorená kuchyňa, 1x Loggia, 1x Terasa,

Občianská vybavenosť

Detská škôlka, Základná škola, Detské centrum, Zdravotné stredisko, Zástavka autobusu, Kostol, Potraviny, Lekáreň, Bankomat, Pobočka pošty, Parkovisko, Kaviareň, Reštaurácia, Rýchle občerstvenie, Športové stredisko,

Technická specifikácia

Základy - betonové, Základové pásy, Typ konštrukcie - kváder, Strecha - sedlová, Strešná kritina - pálena škridla, Podlaha - betónová, Plastové okná trojsklo, Vstupné dvere - plastové, Inžinierské siete - Áno, Voda - studňa , Kanalizácia - žumpa, Prípojka elektriky, Prípojka elektriny vedená zemou, 240V, Káblový internet, Vykurovanie eletrické, Elektrické podlahové vykurovanie, Vykurovanie - Elektrický bojler,

Bc. Adriana Kulcsárová

Maklér

Bc. Adriana Kulcsárová

+421917484501

mail@broker-real.sk


Zobraziť profil
infolinka

Zákaznícka infolinka


+421 948 544 654

Poloha nehnuteľnosti

Mohlo by Vás zaujať

V tejto kategórii

Rodinný dom Gönc
  • Ihneď voľný

Rodinný dom Gönc

BROKER-REAL realitná kancelária ponúka na predaj Rodinný dom 3 izbový, Gönc - Maďarsko. Dom je v...

68.000