Rodinný dom 4 izbový, Seňa Košice - okolie

predaj, Rodinný dom, Seňa, Kompletná rekonštrukcia


  • id: 86
  • Dobrá lokalita
Druh ponuky: predaj
Druh nehnuteľnosti: Rodinný dom
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Mesto/obec: Seňa
Ulica: Bočná 777
Vlastníctvo: Osobné vlastníctvo
Plocha pozemku: 600 m2
Poschodia: 2
Výťah: ÁNO
Balkón/Loggia: Terasa
Material: Tehla
Okná: Plastové
Zateplenie nehnuteľnosti: ÁNO
Parkovacie miesto: verejné parkovanie

Cena: 129 500 ZNIZENA CENA

Popis nehnuteľnosti:

BROKER REAL ... ponúka z poverenia a plnej moci klienta na predaj 4 izbový rodinný dom v Seni v tichej časti obce. Dom má tvar kocky, umiestnený v strednej časti pozemku. Vstup do domu je po schodoch z dvora. Pod celým domom je vyvýšený suterén. Na dvore sú okrasné dreviny a v zadnej časti domu sa nachádza terasa. Pred domom je malá predzáhradka. Dvor nie je delený celá plocha slúži k oddychovým aktivitám. Celý pozemok je zatrávnený, slnečný. Rovinatý pozemok. Asfaltová prístupová cesta. Nehnuteľnosť je bez ťarchy. Po určitých technických úpravách získate ďalšie izby.
Plné znenie tohto inzeratu si pozriete na našej web stranke ... broker-real.sk, alebo si vyberte z našich najnovších ponúk
Plocha úžitková 100m2, zastavaná 150m2, pozemku 520m2.
Technický popis: Podlaha: plávajúca, parkety, dlažba. Steny: stierky. Vybavenie kúpeľne: rohová vaňa, sprchovací kút.Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: ústredné panelovými radiátormi. Sedlová strecha s dreveným krovom, krytina pozinkovaný plech. Voda z obecného vodovodu, elektrická prípojka 230 /400V, plynová prípojka -zemný plyn, kanalizácia vedená do verejnej siete.
Ďalšie fotografie o nehnuteľnosti a podrobnejšie informácie sa dozviete na osobnom stretnutí s realitným maklérom v klientskom centre: BROKER-REAL realitná kancelária, Murgašova 3 Košice. Všetky údaje, parametre a foto dokumentácia uvedené v súvislosti s nehnuteľnosťou sú použité so súhlasom vlastníka.

Cena: 129 500 € ... je stanovená vlastníkom nehnuteľnosti, s možnosťou upresnenia na obhliadke. Dohodnite si termín obhliadky tejto nehnuteľnosti na našej zákazníckej linke.

Tel: + 421 948 544 654 ... Ak je linka zaneprázdnená zavoláme Vás

Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je vrátane provízie, ktorá zahŕňa prevod nehnuteľnosti prostredníctvom zmluvného právnika na Slovensku a v Maďarsku, t.j. prípravy všetkých zmluvných dokumentov potrebných k prevodu vlastníckeho práva, ako aj právneho poradenstva a poplatky za overenie podpisov, listín, poplatok za vklad do katastra, listy vlastníctva a katastrálne mapy. Ak neovladate reč slovom a písmom, zabezpečíme Vám oficiáne tlmočenie pred úradmi. Zabezpečíme vám znalecký posudok nehnuteľnosti na Slovensku, ako aj HYPO-tekárny úver našim hypotekárnym špecialistom. Šetríme Váš čas a Vaše peniaze. Rozprávame maďarsky, rusky a anglicky.
Lokalita: Nehnuteľnosť, ktorú vám ponúkame sa nachádza v obci Seňa. Obec leží južne od mesta Košice a poskytuje kultúrne vyžitie na spoločenských akciach, rybolov a rekreáciu na okolitých štrkoviskách, jazda na koni na nedalekom ranči, korčulovanie na miestnych cyklo trasách, turistika a hubárčenie v neďalekých Slanských vrchoch...
Doprava: Motorovým vozidlom z mesta Košice ( SK) 15 km.
Občianska a technická vybavenosť: Predajňa potravinárskeho tovaru, Pohostinské odbytové stredisko, Predajňa nepotravinárskeho tovaru, Zariadenie pre údržbu a opravu motorových vozidiel, Predajňa súčiastok a príslušenstva pre motorové vozidlá, Bankomat, Lekárne a výdajne liekov, Samostatné ambulancie praktického lekára pre dospelých, Samostatné ambulancie praktického lekára stomatológa, Komunálny odpad, Zneškodňovaný komunálny odpad, Telocvičňa, Futbalové ihrisko, Knižnica, Pošta, Verejný vodovod, Verejná kanalizácia, Rozvodná sieť plynu, Vlaková zastávka, Základná škola, Materská škola, Tenisové a multifunkčné ihriská, Priemyselný park - Kechnec

Mohlo by Vás zaujať

V tejto kategórii