Na predaj rodinný dom 4 izbový, Szalaszend - Maďarsko

predaj, Rodinný dom, Szalaszend, Kompletná rekonštrukcia


  • id: 413
  • Dobrá lokalita
Druh ponuky: predaj
Druh nehnuteľnosti: Rodinný dom
Počet izieb: 4
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Mesto/obec: Szalaszend
Vlastníctvo: Osobné vlastníctvo
Úžitková plocha: 160 m2
Zastavaná plocha: 110 m2
Plocha pozemku: 1500 m2
Poschodia: 2
Pivnica: ÁNO
Okná: Plastové
Parkovacie miesto: garáž

Cena : 39.900

Popis nehnuteľnosti:

BROKER-REAL ... realitná kancelária ponúka na predaj 4 izbový Rodinný dom, Szalaszend - Maďarsko. Hlavnú stavbu tvorí veľmi zachovalý 3 podlažný rodinný dom, celý podpivničený, s vytvoreným obytným podkrovím, postavený v roku 1980. Dom je v stave po úplnej rekonštrukcii. Podkrovie je obytné. Podlažia sú delené schodiskami na medzipodlažia. samostatná murovaná stavba za domom slúži ako technická miestnosť na ukladanie záhradného nábytku a náradia . Prístup na rovinatý pozemok v tvare obdlžnika je bránou z asfaltovej komunikácie v prednej časti domu. Pozemok je oplotený, delený na časť predzáhradka, dvor predný, dvor zadný a 5 árová zatrávnená záhrada s ovocnými stromami, viničom a kvetinovou výzdobou. Parkovanie možné na dvore pre viac vozidiel. Nehnuteľnosť je bez ťarchy, ihneď voľná., s možnosťou odkúpiť zariadenie. Najbližšie mesto Encs. V obci žije 200 obyvateľov, je situovaná v tichom prostredí v rovinatom teréne, neďaleko diaľnice z mesta Košice. HOBBY: poľovačka, huby, cykloturistika, tichá oblasť vhodná na prechádzky.
Ak sa Vám inzerát nezobrazuje celý, nájdete ho na našej stránke...broker-real.sk : ID- 413
Plochy: Pozemok 1500 m2, zastavaná plocha 110 m2, úžitková 160 m2
Technický popis: Konštrukcia objektu: tehla. Stropy sú železobetónové. Podlaha: plávajúce podlahy, parkety a dlažby. Steny: omietky - stierky. Vonkajšia omietka: perlitová fasádna stierka. Okná: drevené s vonkajšími roletami. Dvere exteriérové nové plastové, interiér ráta s dverami drevenými s dreveným obložením. Strecha je typu sedlová, prikrytá protipožiarnym azbestovými šablonami, na drevenom krove. Elektrická prípojka zavedená do domu vzduchom, elektrické rozvody sú inštalované s nadimenzovaním na moderné bývanie. Plynová prípojka na zemný plyn zavedená do domu. Kanalizácia vedená do verejnej kanalizácie. Kúrenie je ústredné plynovým kotlom a panelovými vykurovacími telesami, rozvody sú vedené na stenách. Voda je z obecného vodovodu, ohrev teplej vody elektrickým bojlerom. V dome sú osadené dva murované komíny a jeden vonkajší nerezový. Celkový stav nehnuteľnosti: veľmi dobrý technický stav, v stave bez ďalšej potrebnej rekonštrukcie. Nehnuteľnosť je umiestnená v tichej ulici, v nezáplavovom pásme na rovinatom pozemku, bez ťarchy, voľná po dohode, spravidla do týždňa.
Popis miestností: Vyvýšené prízemie: Vstup je schodišťom s prístreškom z exteriéru k vstupným dverám. Tvorí samostatné bývanie, kuchyňa, terasa, hala, obývačka, spálňa, kúpeľňa, hala. Kuchyňa je vybavená kuchynskou linkou, jedálenským stolom aa terasou s výhľadom a vstupom do záhrady. Vstup do vykurovanej garáže je bránou z ulice -asfaltovej komunikácie, s možnosťou vstupu priamo do domu.
Druhé nadzemné podlažie - podkrovie tvoria spálne, kúpeľňa a WC. Priestor pod strechou je zateplený.
Podzemné podlažie tvorí pivnica s dvoma kotlami na kúrenie - plynový a tuhé palivo, sklad záhradného náradia a nábytku.
Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je stanovená vlastníkom a zahŕňa poplatky : kúpna zmluva a overenie, zavkladovanie nehnuteľnosti prostredníctvom zmluvného právnika, odovzdanie a prepis energií u dodávateľov, tlmočenie pred úradmi.
Ďalšie informácie a termín obhliadky si dohodnite na zákazníckej linke: + 421 948 544 654
Váš spoľahlivý realitný maklér a poradca ®.

Vybavenie nehnuteľnosti

Prípojka internetu, Vstavané spotrebiče v kuchyni, Sprchový kút, Vaňa, Kitchen unit, Sporák, Rúra, Chladnička, Pračka, Umývačka riadu, Digestor/Odsávačka, Špajza, Pivnica, Sklad, Šatník vo vstupnej hale, 1x Loggia, 1x Terrace,

infolinka

Zákaznícka infolinka


+421 948 544 654

Mohlo by Vás zaujať

V tejto kategórii