Rodinný dom 4 izbový v obci Egreš- okr. Trebišov.

predaj, Rodinný dom, Egreš, Pôvodný stav


  • id: 84
  • Ihneď voľný
Druh ponuky: predaj
Druh nehnuteľnosti: Rodinný dom
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Mesto/obec: Egreš

Cena: 52 000

Popis nehnuteľnosti:

BROKER REAL ... S poverením majiteľa a s jeho vedomím ponúka na predaj zachovalý 4 izbový RODINNÝ DOM 17 km od mesta Trebišov, v obci Egreš. Samotný dom je na rovinatom pozemku pred ním je vkusne upravená okrasná záhradka a malý dvor. Jedná sa o rodinný dom pôdorysu štvorca, poschodový bez pivnice. Na prízemí je vstupná hala, kuchyňa, izba, veľká komora a druhá kuchyňa, na poschodí sú tri izby, špajza, veľká kúpeľňa s WC. Kúrenie ústredné plynovým kotlom. Nehnuteľnosť je ihneď obývateľná. Na nehnuteľnosti nie je ťarcha. Cena bude oznámená v našej kancelárii, alebo pri obhliadke nehnuteľnosti.Dispozícia miestností:
Hlavný vstup do domu je z dvora, vstupuje sa do haly so schodišťom na podlažie. na prízemí je ešte chodba po ľavej strane kuchyňa a izba. Pod schodišťom je nádrž na vodu darling. po pravej strane chodby rozľahlá špajza a na konci chodby druhá veľká kuchyňa z ktorej sa cez zádverie dostaneme na dvor a do záhrady. na poschodí je chodba po ľavej strane dve izby a po pravej strane veľká izba. Na konci chodby nad druhov kuchyňou je kúpeľňa s WC. Na poschodí sa nachádza ešte malá komora a východ na balkón. Za domom je dvor, garáž s vlastným vstupom z ulice a hospodárske stavby.
Príslušenstvo: Verejný vodovod na pozemku a v dome, elektrická prípojka 230V. Plynová prípojka a vrtaná studňa.
Technický popis: Podlahová plocha domu: 220 m2, zastavaná 120 m2, pozemku 800 m2. Základy betónové izolované, Obvodové steny kváder šírky 45cm, Vnútorné priečky na prízemí kváder 30cm na poschodí tehla 15cm. Strop betónové panely, strecha plochá zošikmená plechová. Garáž murovaný tehlový hospodárske stavby tehla.
Výhody: Dom na rovinatom pozemku postavený kvalitne suchý. Čisté životné prostredie. Prevod nehnuteľnosti zabezpečujeme prostredníctvom zmluvného právnika. Poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti hradí realitná kancelária. Komunikujeme aj maďarsky... " magyar nyelven is beszélünk "
Lokalita:
Obec v okrese Trebišov. Vzdialenosti 12km Trebišov, 37km Košice. Hranica MR 28km.

Cena: 52000 €

Cena je stanovená vlastníkom nehnuteľnosti, s možnosťou upresnenia na obhliadke. Ďalšie fotografie a podrobnejšie informácie sa dozviete na osobnom stretnutí s realitným maklérom v klientskom centre na adrese: BROKER-REAL realitná kancelária, Murgašova 3 Košice, 4 poschodie č.d.15
Dohodnite si termín obhliadky tejto nehnuteľnosti na našej zákazníckej linke. Ak je linka zaneprázdnená zavoláme Vás.

Tel.: .... 0948 544 654 ... ( +421 948 544 654)

Vyberte si z našich najnovších ponúk na našej webovej stránke ...
" magyar nyelven is beszélünk " ..-

Mohlo by Vás zaujať

V tejto kategórii