Rodinný dom 5 izbový, Perecse - Maďarsko

predaj, Rodinný dom, Perecse, Čiastočná rekonštrukcia


  • id: 129
  • Ihneď voľný
  • Len u nás
Druh ponuky: predaj
Druh nehnuteľnosti: Rodinný dom
Počet izieb: 5
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Mesto/obec: Perecse
Vlastníctvo: Osobné vlastníctvo
Zastavaná plocha: 190 m2
Plocha pozemku: 2500 m2
Pivnica: ÁNO
Material: Nepálená tehla
Okná: Iné
Zateplenie nehnuteľnosti: ÁNO
Energetický certifikát: D
Parkovacie miesto: vo dvore

Cena: 41 000

Popis nehnuteľnosti:

BROKER-REAL ... realitná kancelária ponúka na predaj 5 izbový rodinný dom v obci Perecse, 13km od štátnych hraníc. Nehnuteľnosť je v tvare písmena L. Dispozičné riešenia tohto domu sú : 5 izby , kuchyňa, kúpeľňa 2x, garáž, technická miestnosť/komora/. V dome bola prevedená kompletná rekonštrukcia. Vstup do domu je z pekne zreštaurovanej verandy. Tento objekt sa dá využiť na celoročné bývanie, ako aj na víkendový relax, alebo poľovnícke sídlo. Slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, turistika, cykloturistika. Na žiadosť klienta sú ďalšie obrázky z nehnuteľnosti k nahliadnutiu v našej kancelárii. Nehnuteľnosť je bez ťarchy, ihneď voľná.
Plné znenie tohto inzerátu si pozriete na našej web stránke ... broker-real.sk, alebo si vyberte z našich najnovších ponúk
Plochy: úžitková 165m2, zastavaná 185m2, pozemku 2418m2.
Technický popis: Podlaha: plávajúca, dlažba, dlážkovina. Steny: stierky. Okná: drevené (pôvodné). Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa, sprchovací kút. Konštrukcia objektu: váľok. Kúrenie: centrálne. Zabezpečenie alarmom. Ihlanová strecha. Strešná krytina: škridla. Rovinatý pozemok. Asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka (230V).
Ďalšie fotografie o nehnuteľnosti a podrobnejšie informácie sa dozviete na osobnom stretnutí s realitným maklérom v klientskom centre: BROKER-REAL realitná kancelária, Murgašova 3 Košice. Všetky údaje, parametre a fotodokumentácia uvedené v súvislosti s nehnuteľnosťou sú použité so súhlasom vlastníka.

Cena : 41 000 € .... je stanovená vlastníkom nehnuteľnosti, s možnosťou upresnenia na obhliadke. Dohodnite si termín obhliadky na zákazníckej linke:

Tel: + 421 948 544 654 ... Ak je linka zaneprázdnená zavoláme Vás

Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je vrátane provízie, ktorá zahŕňa prevod nehnuteľnosti prostredníctvom zmluvného právnika na Slovensku a v Maďarsku, t.j. prípravy všetkých zmluvných dokumentov potrebných k prevodu vlastníckeho práva, ako aj právneho poradenstva a poplatky za overenie podpisov, listín, poplatok za vklad do katastra, listy vlastníctva a katastrálne mapy. Ak neovládate reč slovom a písmom, zabezpečíme Vám oficiálne tlmočenie pred úradmi. Zabezpečíme vám znalecký posudok nehnuteľnosti na Slovensku, ako aj HYPO-tekárny úver našim hypotekárnym špecialistom. Šetríme Váš čas a Vaše peniaze. Rozprávame maďarsky, rusky a anglicky.
Doprava: Motorovým vozidlom z obce Buzica (SK) 13 km, mesto Košice (SK) 45 km.
Občianska a technická vybavenosť: Pošta, Obecný úrad, obchod.
Lokalita: Nehnuteľnosť, ktorú vám ponúkame sa nachádza v obci Perecse, na severe Maďarska. Obec s počtom obyvateľov 47 leží v zalesnenom území a poskytne vám absolútny relax, ticho. Nehnuteľnosť sa nachádza v srdci prírody a nie je žiadna rarita vidieť jeleň či jelenicu v dedine.


Mohlo by Vás zaujať

V tejto kategórii