Rodinný dom 2 izb., smer Kechnec -Maďarsko

Predaj, Rodinný dom, Tornyosnémeti, Pôvodný stav


  • id: 531
  • Ihneď voľný
Druh ponuky: predaj
Druh nehnuteľnosti: Rodinný dom
Počet izieb: 2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Mesto/obec: Tornyosnémeti
Vlastníctvo: Osobné vlastníctvo
Úžitková plocha: 100 m2
Zastavaná plocha: 140 m2
Plocha pozemku: 800 m2
Balkón/Loggia:
Okná: Pôvodné
Parkovacie miesto: vo dvore

Cena : 48.000

Popis nehnuteľnosti:

BROKER-REAL realitná kancelária ponúka na predaj 2 izbový Rodinný dom, 4 km za hranicou SK - Maďarsko smer Kechnec. Hlavnú stavbu tvorí veľmi zachovalý 1 podlažný rodinný dom. Dom je v pôvodnom stave. Prístavba za domom slúži ako hospodarská budova. Prístup na rovinatý pozemok v tvare obdĺžnika je bránou z asfaltovej komunikácie v prednej časti domu. Pozemok je oplotený, delený na časť predzáhradka, dvor predný, dvor zadný a zatrávnená záhrada s ovocnými stromami. Parkovanie možné na dvore pre viac vozidiel. Nehnuteľnosť je bez ťarchy, ihneď voľná. Najbližšie mesto Encs v Maďarsku a Košice na Sovensku. Obec je situovaná v tichom prostredí na rovinatom teréne v blízkosti diaľnice Košice- Miškolc. Výhodou je autobusové spojenie EUROBUS priamo zo stanice Košice, možnosť zamestnania v priemyselnom parku Kechnec.
Ak sa Vám inzerát nezobrazuje celý, nájdete ho na našej stránke...broker-real.sk : ID- 531
Plochy: Pozemok 800 m2, zastavaná plocha 140 m2, úžitková 100 m2
Technický popis: Konštrukcia objektu: tehla a nepálená tehla(vaľky). Stropy sú drevené. Podlaha: plávajúce podlahy, dlažba,betón . Steny: omietky. Vonkajšia omietka: perlitová fasádna omietka. Okná exterér: drevené pôvodné. Dvere exteriérové drevené, pôvodné, v drevených zárubňach. Strecha je typu sedlová, prikrytá pálenou škridlou, na drevenom krove. Elektrická prípojka zavedená do domu vzduchom. Plynová prípojka na zemný plyn - v dome. Kanalizácia vedená do verejnej kanalizácie. Kúrenie je gamatkami. Voda je z obecného vodovodu, ohrev teplej vody elektrickým bojlerom. Celkový stav nehnuteľnosti: dobrý technický stav. Nehnuteľnosť je umiestnená v tichej ulici, v nezáplavovom pásme na rovinatom pozemku, bez ťarchy, voľná po dohode, spravidla do troch týždňov.
Popis miestností: Vstupnými dverami sa dostaneme do obývačky z ktorej na ľavo sa nachádza spálňa a na pravo je kuchyňa. Z kuchyne sa dostaneme do kupelne s WC. Kuchyňa má vlastný vstup. Za domom je hospodárská budova.
Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je stanovená vlastníkom a zahŕňa poplatky: kúpna zmluva a overenie, zavkladovanie nehnuteľnosti prostredníctvom autorizovaného právnika, odovzdanie a prepis energií u dodávateľov, tlmočenie pred úradmi.
Ďalšie informácie obdržíte v našej kancelárii, termín osobného stretnutia alebo obhliadky si dohodnite na zákazníckej linke: + 421 908 326 916
Váš spoľahlivý realitný maklér a poradca ®.

Občianská vybavenosť

Detská škôlka, Základná škola, Zástavka autobusu, Kostol, Potraviny,

Technická specifikácia

Základy - betonové, Typ konštrukcie - tehla, Strecha - sedlová, Strešná kritina - pálena škridla, Steny - pálena tehla, Steny - nepálena tehla, Podlaha - laminátová, Podlaha - linoleum, Strop - drevený, Strop - drevený, Staré drevené okná, Vstupné dvere - drevo, Inžinierské siete - Áno, Prípojka vody, Voda - verejný vodovod, Voda - studňa , Prípojka kanalizácie, Kanalizácia - verejná, Prípojka plynu - plynovod, 240V, Vykurovanie - plynová gamatka,

infolinka

Zákaznícka infolinka


+421 948 544 654

Poloha nehnuteľnosti

Mohlo by Vás zaujať

V tejto kategórii