Rodinný dom dvojgeneračný 7 izb., Fancsal - Maďarsko

Predaj, Rodinný dom, Fancsal, Kompletná rekonštrukcia


  • id: 417
  • Rezervované
Druh ponuky: predaj
Druh nehnuteľnosti: Rodinný dom
Počet izieb: 7
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Mesto/obec: Fancsal
Ulica: Horná dolná
Rok výstavby: 1970
Vlastníctvo: Osobné vlastníctvo
Zastavaná plocha: 120 m2
Plocha pozemku: 4000 m2
Poschodia: 4
Balkón/Loggia: Balkón/Loggia
Pivnica: ÁNO
Okná: Plastové
Zateplenie nehnuteľnosti: Áno
Parkovacie miesto: vo dvore

Cena : 54.900

Popis nehnuteľnosti:

BROKER-REAL ... realitná kancelária ponúka na predaj 7 izbový Rodinný dom, v obci Fancsal - Maďarsko. Hlavnú stavbu tvorí veľmi zachovalý 4 podlažný rodinný dom, dvojgeneračný, celý podpivničený, s vytvoreným obytným podkrovím, postavený v roku 2000. Dom je v stave po rekonštrukcii. V zadnej časti domu je murovaný domček na uskladnenie záhradnej techniky a náradia. Na dvore je velký prístrešok pre dve autá, motocykle a bycikle. Dom je napojený na obecný vodovod, odpad je vedený do verejnej kanalizácie, zemný plyn v dome, elektrina je vedená vzduchom. Prístup na mierne svahovitý pozemok v tvare obdlžnika je bránou z asfaltovej komunikácie v prednej časti domu. Pozemok je delený na časť predzáhradka, dvor predný, dvor zadný a 20 árová zatrávnená záhrada. Celý pozemok je oplotený. Parkovanie možné na dvore pre viac vozidiel, prístrešok pre 2 vozidlá. Nehnuteľnosť je bez ťarchy, ihneď voľná, bez zariadenia. Obec (200 obyvateľov) je situovaná v tichom prostredí v rovinatom teréne, neďaleko diaľnice, po dialnici ste v Košiciach za 15 min. Najbližšie mesto Encs.
Ak sa Vám inzerát nezobrazuje celý, nájdete ho na našej stránke...broker-real.sk ID- 417
Plochy: Pozemok 4000 m2, zastavaná plocha 120 m2, úžitková 250 m2
Technický popis: Konštrukcia objektu: tehla - 50 cm. Podlaha: plávajúce podlahy, parkety a dlažby. Steny: omietky - stierky. Vonkajšia omietka: zateplenie a fasádna stierka. Okná: plastové s vonkajšími roletami. Dvere exteriérové nové plastové, interiér s dverami drevenými s presklením. Strecha je typu sedlová, prikrytá škridlou, na drevenom krove. Elektrická prípojka zavedená do domu vzduchom, elektrické rozvody sú novo inštalované s nadimenzovaním na moderné bývanie. Plynová prípojka na zemný plyn zavedená do domu. Kanalizácia vedená do verejnej kanalizácie. Kúrenie je možné dvoma spôsobmi: plynovým kotlom a panelovými radiátormi, rozvody sú v stenách. Alebo podlahové teplovodné kúrenie, ohrev plynovým kotlom. Ohrev teplej vody plynovým kotlom. V dome je osadený vonkajší nerezový komín. Stav objektu: Celkový stav nehnuteľnosti: veľmi dobrý technický stav, v stave bez ďalšej potrebnej rekonštrukcie. Nehnuteľnosť je umiestnená v tichej ulici, v nezáplavovom pásme na rovinatom pozemku, s mierne svahovitou záhradou, bez ťarchy, voľná ihneď.
Popis miestností: Vyvýšené prízemie: - prvé nadzemné podlažie - Vstup je schodišťom s prístreškom z exteriéru k vstupným dverám, hala, schodište, obývačka, spálňa, kuchyňa, kúpeľňa, samostatné WC. Hala poskytuje dostatočný priestor pre jedálenský stôl s výhľadom do dvora a dverami na budúcu terasu s výhľadom do záhrady, kúpeľňa a samostatné WC.
Druhé nadzemné podlažie - tvorrí hala a chodba deliaca jednotlivé vstupy do miestností, spálne, kúpeľňa a WC. Priestor pod strechou je vytvorený na skladovanie. Podlažie disponuje jedným balkónom a jednou lógiou.
Podkrovie - Hala, chodba deliaca miestnosti - spalne, kúpelňa s umývadlom a sprchovacím kútom, WC, lógia
Podzemné podlažie - tvorí pivnica pod celým domom, pozostávajúca s dvoch dielní, jednej kotolne a pivnice na víno.
Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je stanovená vlastníkom a zahŕňa štandardtné poplatky : kúpna zmluva a overenie, zavkladovanie nehnuteľnosti prostredníctvom zmluvného právnika, odovzdanie a prepis energií u dodávateľov, tlmočenie pred úradmi.
Ďalšie informácie obdržíte v kancelárii realitnej kancelárie a termín obhliadky si dohodnite na zákazníckej linke: + 421 948 544 654
Váš spoľahlivý realitný maklér a poradca ®.

Technická specifikácia

Základy - betonové, Typ konštrukcie - tehla, Strecha - sedlová,

infolinka

Zákaznícka infolinka


+421 948 544 654

Poloha nehnuteľnosti

Mohlo by Vás zaujať

V tejto kategórii