Rodinný dom 6 izbový, Encs - Maďarsko

Predaj, Rodinný dom, Encs, Kompletná rekonštrukcia


  • id: 399
  • TOP ponuka
  • Dobrá lokalita
Druh ponuky: predaj
Druh nehnuteľnosti: Rodinný dom
Počet izieb: 6
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Mesto/obec: Encs
Rok výstavby: 1970
Vlastníctvo: Osobné vlastníctvo
Úžitková plocha: 160 m2
Zastavaná plocha: 120 m2
Plocha pozemku: 900 m2
Poschodia: 3
Balkón/Loggia: ["terasa","loggia"]
Pivnica: ÁNO
Okná: Plastové
Zateplenie nehnuteľnosti: Áno
Parkovacie miesto: garáž

Cena : 69.900

Popis nehnuteľnosti:

BROKER-REAL ... realitná kancelária ponúka na predaj 6 izbový Rodinný dom, v Encs - Maďarsko. Hlavnú stavbu tvorí veľmi zachovalý 3 podlažný rodinný dom, celý podpivničený, s vytvoreným obytným podkrovím, postavený v roku 1980. Dom je v stave po úplnej rekonštrukcii. Na vyvýšenom prízemí je terasa so vstupom do domu, do veľkej haly s jedálenskou časťou, spálne, kúpeľne a WC. Vstup do garáže je automatickou bránou z asfaltovej komunikácie a vedľa je vytvorená pivniva a technická miestnosť na ukladanie záhradného nábytku a náradia. Dom je napojený na obecný vodovod, odpad je vedený do verejnej kanalizácie, zemný plyn v dome. Prístup na rovinatý pozemok v tvare obdlžnika je branou z asfaltovej komunikácie v prednej časti domu. Pozemok je delený na časť predzáhradka, dvor predný, dvor zadný a 5 árová zatrávnená záhrada s ovocnými stromami, viničom a kvetinovou výzdobou. Celý pozemok je oplotený. Parkovanie možné na dvore pre 2 vozidlá. Nehnuteľnosť je bez ťarchy, ihneď voľná., s možnosťou odkúpiť zariadenie. Mesto (6500 obyvateľov) je situovaná v tichom prostredí v v rovinatom teréne, neďaleko diaľnice, po dialnici ste v Košiciach za 15 min.
Ak sa Vám inzerát nezobrazuje celý, nájdete ho na našej stránke...broker-real.sk ID- 399
Plochy: Pozemok 900 m2, zastavaná plocha 120 m2, úžitková 160 m2
Technický popis: Konštrukcia objektu: tehla, porobet. tvárnice. Podlaha: plávajúce podlahy, parkety a dlažby. Steny: omietky - stierky. Vonkajšia omietka: zateplenie a fasádna stierka. Okná: plastové s vonkajšími roletami a okenicami. Dvere exteriérové nové plastové, interiér ráta s dverami drevenými s dreveným obložením. Strecha je typu stanová, prikrytá protipožiarnym azbestovými šablonami, na drevenom krove. Elektrická prípojka zavedená do domu vzduchom, elektrické rozvody sú novo inštalované s nadimenzovaním na moderné bývanie. Plynová prípojka na zemný plyn zavedená do domu. Kanalizácia vedená do verejnej kanalizácie. Kúrenie je plynovým kotlom a panelovými vykurovacími telesami, rozvody sú v stenách. Ohrev teplej vody plynovým kotlom. V dome je osadený komín s vývodom od kmurovaného kozubu v hale. Stav objektu: Rozvody elektroinštalácie a televízie sú nové, rozvody ústredného kúrenia sú nové, rozvody kanalizácie a vody sú nové. Všetko je vedené v stenách. Celkový stav nehnuteľnosti: veľmi dobrý technický stav, v stave bez ďalšej potrebnej rekonštrukcie. Nehnuteľnosť je umiestnená v tichej ulici, v nezáplavovom pásme na rovinatom pozemku, bez ťarchy, voľná po dohode.
Popis miestností: Vyvýšené prízemie: - prvé nadzemné podlažie - tvorí samostatné bývanie a terasa, Hala, obývačka, spálňa, kúpeľňa, kotolňa. Vstup je schodišťom s prístreškom z exteriéru k vstupným dverám. Hala umožňuje samostatný vstup do dvoch miestností s oknami na ulicu, vstup do kuchyne, s dostatočným priestorom pre jedálenský stôl s výhľadom na ulicu. V zadnej časti domu je spálňa a vstup do samostatnej kúpeľne a samostatného WC.
Druhé nadzemné podlažie tvoria spálne, kúpeľňa a WC. Priestor pod strechou je vytvorený na skladovanie.
Podzemné podlažie tvorí garáž so vstupom do domu, pivnica, sklad záhradného náradia a nábytku.
Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je stanovená vlastníkom a zahŕňa štandardtné poplatky : kúpna zmluva a overenie, zavkladovanie nehnuteľnosti prostredníctvom zmluvného právnika, odovzdanie a prepis energií u dodávateľov, tlmočenie pred úradmi.
Ďalšie informácie a termín obhliadky si dohodnite na zákazníckej linke: + 421 948 544 654
Váš spoľahlivý realitný maklér a poradca ®.

Vybavenie nehnuteľnosti

Bez zariadenia, Rozvod káblovej TV, Prípojka internetu, Telefónna linka,

Občianská vybavenosť

Detská škôlka, Základná škola, Detské centrum, Zdravotné stredisko, Zástavka autobusu, Kostol, Potraviny, Trhovisko, Nákupne centrum, Lekáreň, Pobočka banky, Bankomat, Pobočka pošty, Parkovisko, Kaviareň, Reštaurácia, Park,

Technická specifikácia

Základy - betonové, Typ konštrukcie - tehla, Typ konštrukcie - kváder, Strecha - sedlová, Strešná krytina - azbestové šindle , Steny - kváder, Podlaha - laminátová, Podlaha - drevená, Podlaha - keramická, Ceiling - Panel Ceiling, Strop - drevený, Plastové okná dvojsklo, Vstupné dvere - plastové, Inžinierské siete - Áno, Voda - verejný vodovod, Kanalizácia - verejná, Prípojka plynu - plynovod, Prípojka elektriky vzduchom, 240V, Prípojka internetu, Vykurovanie plynom, Panelové radiátory,

infolinka

Zákaznícka infolinka


+421 948 544 654

Poloha nehnuteľnosti

Mohlo by Vás zaujať

V tejto kategórii