Rodinný dom Alsóberecki - Maďarsko

predaj, Rodinný dom, Asóberecki, Čiastočná rekonštrukcia


  • id: 101
  • Ihneď voľný
  • Len u nás
Druh ponuky: predaj
Druh nehnuteľnosti: Rodinný dom
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Mesto/obec: Asóberecki

Cena: 35 000

Popis nehnuteľnosti:

“Hľadáte pre seba a pre svoju rodinu súkromie a teplo domova? Práve ste ho našli.
Rodinný dom v dedinke Alsóberecki je priam stvorený pre rodinku na aktívný oddych a relax Čisté prostredie a príjemná atmosféra, ktorá sa naplno prejaví počas letných dní sú doslova na nezaplatenie nakoľko ste v lone prírody bezprostredne pri rieke Bodrog.
Tento dom vám dá všetko to, čo budete potrebovať.
Dom bol postavený v štyridsiatich rokoch,rekonštrukcia bola dokončená v roku 2014 a je vo vynikajúcej kondícii.
Ak rozmýšľate nad tým, ako je to s inžinierskymi sieťami, tak mám pre vás skvelú správu. Elektrina je zavedená ako 220V tak aj 380 V, voda obecná a aj vlastná studňa,zemný plyn je samozrejmosť nakoľko je možnosť kúrenia ako s gamatkami tak aj z chodby pomocou kachľovej pece.
Nemôžem zabudnúť aj na obecnú kanalizáciu, ktorá je súčasťou domu a zvýšila komfort bývania.
Určite musím pripomenúť, že dom má tri izby so vchodmi z predu a aj zo zadnej časti.
Musím pripomenúť, že aj priestory mimo rodinného domu, ktoré sú určené na skladovanie, sú vo výbornom a plne funkčnom stave.
Pozemok je tiež vynikajúcou vizitkou predávajúcich a musím podotknúť, že sú to veľmi milí a hlavne zodpovední ľudia. O dom sa starali a pravidelne ho zveľaďovali, čo je to najdôležitejšie zo všetkého. Je tam možnosť parkovania pre osobné auto veľmi vkusné sedenie na verande a aj na dvore s možnosťou grilovačiek a posedení a taktiež pre vyuzitie pre detí.

Ako poslednú vec dávam do pozornosti dostupnosť,ktorá je len 8 km od štatnej hranice.
Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je vrátane provízie, ktorá zahŕňa prevod nehnuteľnosti prostredníctvom zmluvného právnika, prípravy všetkých zmluvných dokumentov potrebných k prevodu vlastníckeho práva, ako aj právneho poradenstva a poplatky za overenie podpisov, listín, poplatok za vklad do katastra, listy vlastníctva a katastrálne mapy.

Cena 35 000 €

Cena je stanovená vlastníkom nehnuteľnosti, s možnosťou upresnenia na obhliadke. Ďalšie fotografie a podrobnejšie informácie sa dozviete na osobnom stretnutí s realitným maklérom v klientskom centre na adrese: BROKER-REAL realitná kancelária Murgašova 3 Košice, 4 poschodie č.d. 15

Tel.: .... 0948 544 654 ... ( +421 948 544 654)

Prečo by ste mali prísť na obhliadku? Lebo tento dom skutočne stojí za to. Neváhajte a kontaktujte ma. Budem sa na Vás tešiť.

Mohlo by Vás zaujať

V tejto kategórii