4 Izb. Rodinný dom Bozsva - Maďarsko

predaj, Rodinný dom, Bozsva, Novostavba


  • id: 339
  • Ihneď voľný
  • Dobrá lokalita
Druh ponuky: predaj
Druh nehnuteľnosti: Rodinný dom
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Mesto/obec: Bozsva
Úžitková plocha: 200 m2
Zastavaná plocha: 137 m2
Plocha pozemku: 1600 m2
Pivnica: Nie
Zateplenie nehnuteľnosti: Nie

Cena : 49.800

Popis nehnuteľnosti:

BROKER-REAL realitná kancelária ponúka na predaj od kolaudácie neobývaný Rodinný dom 4 izbový, Bozsva- Maďarsko. Obec je umiestnená v blízkosti Slanských vrchov, 20 km od št.hraníc v bohatom poľovníckom revíri. Pozemok je tvaru obdlžníka, celý oplotený. Táto stavba bola skolaudovaná v roku 2009, odvtedy nebola obývaná. Hlavnú stavbu tvorí rodinný dom. Garáž a prístrešok tvorí súčasť domu. Prístup na pozemok je z asfaltovej komunikácie.
Ak sa Vám inzerát nezobrazuje celý, nájdete ho na našej stránke...broker-real.sk ID- 339
Plochy: Pozemok 1600 m2, zastavaná plocha 137m2, úžitková 200m2
Technický popis: Konštrukcia objektu: tehly. Strecha: drevený krov prikrytý kritinou BRAMAC. Podlaha: drevená, dlažba. Steny: stierky. Okná: drevené izolačné dvojsklo. Dvere: drevené /nové/. Priestor pod strechou je otvorený až k štítu strechy. Majiteľ tu vytvoril jeden veľký, podkrovný priestor, vhodný predelením priečkami na samostatné izby. Na pozemku a v dome je obecný vodovod, elektrická prípojka vedená vzduchom, plynová prípojka na dvore a v dome, kanalizácia verejná sieť. Vykurovanie domu zabezpečujú nové gamatky. Vybudovaný komín pre krbové kúrenie na pevné palivo. Na nehnuteľnosti nie sú žiadne ťarchy, jeden majiteľ, voľná ihneď.
Popis miestností: Predsieň, 3 izby / obývacia izba s kuchyňou tzv. americká, oddelená kameninovou otvorenou stenou, špajza, kúpeľňa s WC a sprchovým kútom. Garáž v zadnej časti domu. Podkrovný priestor je sčasti otvorený, miestnosť so strešnými oknami, pripravená k vytvoreniu izieb podĺa vlastnej potreby.
Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je stanovená vlastníkom a zahŕňa štandardné poplatky : kúpna zmluva a overenie, zavkladovanie nehnuteľnosti prostredníctvom zmluvného právnika na Slovensku a v Maďarsku, odovzdanie a prepis energií u dodávateľov. Ak neovládate reč slovom a písmom, zabezpečíme Vám oficiálne tlmočenie pred úradmi. Ďalšie informácie a termín obhliadky si dohodnite na zákazníckej linke: + 421 948 544 654
Váš spoľahlivý realitný maklér a poradca ®.

infolinka

Zákaznícka infolinka


+421 948 544 654

Mohlo by Vás zaujať

V tejto kategórii