Rodinný dom, chalupa 3 izb., Gőnc - Maďarsko

Predaj, Vidiecky dom, Gőnc, Čiastočná rekonštrukcia


  • id: 418
  • Dobrá lokalita
Druh ponuky: predaj
Druh nehnuteľnosti: Vidiecky dom
Počet izieb: 4
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Mesto/obec: Gőnc
Rok výstavby: 1970
Vlastníctvo: Osobné vlastníctvo
Úžitková plocha: 80 m2
Zastavaná plocha: 110 m2
Plocha pozemku: 400 m2
Balkón/Loggia:
Pivnica: ÁNO
Okná: Plastové
Parkovacie miesto: vo dvore

Cena : 37.800

Popis nehnuteľnosti:

BROKER-REAL realitná kancelária ponúka na predaj Rodinný dom 3 izbový, Gonc- Maďarsko. Dom je na pozemku ako hlavná stavba, vidiecky štýl, murivo s kameňa/ valok, strecha pálená škridla na drevenom krove, stropy drevené omietnuté na rákosie, zateplené polystyrénovými šablónami. Celková rekonštrukcia objektu prebehla pred 3 rokmi. Pozemok je tvaru obdlžníka, oplotený, dvor pri dome je rovinatý, záhrada za domom je oplotená kameňom, vysadená ovocnými stromami a okrasnými drevinami, zatrávnená. Prístup na pozemok je z asfaltovej komunikácie kovovou bránou. V zadnej časti domu je drevený altánok a malý zýhradný domček. Pivnica s kameňa je pod domom, vchodom z dvora. Obec je umiestnená v blízkosti Slanských vrchov, s kompletným občianskym vybavením, elegantnou plavárňou s celoročnou prevádzkou a raz týždenne trhoviskom.
Ak sa Vám inzerát nezobrazuje celý, nájdete ho na našej stránke...broker-real.sk ID- 418
Plochy: Pozemok 400 m2 ( 12 x 38), zastavaná plocha 110 m2,
Technický popis: Konštrukcia objektu: kameň/ valok - zmiešané, hrúbka múrov 60 cm. Podlaha: drevená, parkety, dlažba. Steny: omietky. Okná: drevené. Dvere: drevené. Strecha je prikrytá pálenou škridlou. Priestor pod strechou je v súčastnosti využívaný na povalu. Na pozemku a v dome je napojený obecný vodovod, nová elektrická prípojka vedená vzduchom, kanalizácia vedená do verejnej siete. Vykurovanie domu plynovým kotlom, v každej izbe teplovodnými panelovými radiátormi a samostatnými keramickými kachľami na tuhé palivo. Stav objektu: celková rekonštrukcia interiéru v roku 2017. Voľný po dohode, predáva sa bez zariadenía. Nehnuteľnosť je napojená na poplašné zariadenie so snímačmi pohybu vyvedené na mobil. telefon. Vo výbave je internet a wifi.
Popis miestností: Predsieň -chodba, obývačka, spálňa, detská izba, kuchyňa, špajza, vínna pivnica, kúpeľňa s WC, záhradné sedenie s ohniskom.
Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je stanovená vlastníkom a zahŕňa štandardtné poplatky : kúpna zmluva a overenie, zavkladovanie nehnuteľnosti prostredníctvom zmluvného právnika na Slovensku a v Maďarsku, odovzdanie a prepis energií u dodávateľov. Ak neovladate reč slovom a písmom, zabezpečíme Vám oficiálne tlmočenie pred úradmi.
Ďalšie informácie a termín obhliadky si dohodnite na zákazníckej linke: + 421 948 544 654
Váš spoľahlivý realitný maklér a poradca ®.

Vybavenie nehnuteľnosti

Bez zariadenia, Rozvod káblovej TV, Prípojka internetu, Vaňa, Sporák, Práčka, Špajza, Pivnica, Sklad, Alarm,

Občianská vybavenosť

Detská škôlka, Základná škola, Zdravotné stredisko, Zástavka autobusu, Kostol, Potraviny, Trhovisko, Lekáreň, Pobočka banky, Bankomat, Pobočka pošty, Parkovisko, Kaviareň, Reštaurácia, Rýchle občerstvenie, Park, Plaváreň,

Technická specifikácia

Základy - betonové, Strecha - sedlová, Strešná kritina - pálena škridla, Steny - zmiešaný material, Podlaha - laminátová, Podlaha - keramická, Strop - drevený, Strop - sadrový, Strop - kazetový, Strop - omietka, Plastové okná dvojsklo, Vstupné dvere - plastové, Voda - verejný vodovod, Kanalizácia - verejná, Prípojka plynu - plynovod, Prípojka elektriky vzduchom, Prípojka internetu, Vykurovanie plynom, Panelové radiátory, Vykurovanie - Kachľová pec,

infolinka

Zákaznícka infolinka


+421 948 544 654

Poloha nehnuteľnosti