3 izbový Rodinný dom-chalupa, Nyíri - Maďarsko

Predaj, Rodinný dom, Nyíri, Nová rekonštrukcia


  • id: 371
  • TOP ponuka
  • Dobrá lokalita
Druh ponuky: predaj
Druh nehnuteľnosti: Rodinný dom
Počet izieb: 3
Stav nehnuteľnosti: Nová rekonštrukcia
Mesto/obec: Nyíri
Vlastníctvo: Osobné vlastníctvo
Úžitková plocha: 100 m2
Zastavaná plocha: 150 m2
Plocha pozemku: 2200 m2
Poschodie: 1 / 1
Balkón/Loggia: []
Balkón/Loggia: ["loggia"]
Okná: Plastové
Parkovacie miesto: garáž

Cena : 46.500

Popis nehnuteľnosti:

BROKER-REAL realitná kancelária ponúka na predaj 3 izbový Rodinný dom, v obci Nyíri - Maďarsko. Hlavnú stavbu tvorí veľmi zachovalý 1 podlažný rodinný dom, postavený v roku 1970. Dom je v stave úplnej rekonštrukcie. Na vyvýšenom prízemí je terasa so vstupom do domu. Podpivničený je čiastočne. Vedľajšie stavby sú umiestnené za domom: kopaná studňa, murovaný záhradný domček, dreváreň, samostatná pivnica na sklad ovocia a zeleniny, garáž s vjazdom z dvora v zadnej časti domu a technická miestnosť na ukladanie záhradného nábytku a náradia. Dom je napojený na obecný vodovod, odpad je vedený do verejnej kanalizácie, zemný plyn v dome. Prístup na rovinatý pozemok v tvare obdlžnika je malou branou z asfaltovej komunikácie v prednej časti domu a dalším vchodom veľkou a malou bránou v strednej časti dvora. Pozemok je delený na časť predzáhradka, dvor predný, dvor zadný a 20 árová zatrávnená záhrada s ovocnými stromami, viničom a kvetinovou výzdobou. Celý pozemok je oplotený. Parkovanie možné na dvore pre 4 vozidlá. Pozemok s dvoma samostatnými vstupmi umožňuje výstavbu ďalšej samostatnej nehnuteľnosti. Zo záhrady je skvelý výhľad na frekventovaný hrad Füzér. Nehnuteľnosť je bez ťarchy, ihneď voľná. Obec ( 350 obyvateľov) je situovaná v tichom prostredí v členitom teréne v Slanských horách , vzdialená 10 km od dediny Skároš, Košice - okolie.
Ak sa Vám inzerát nezobrazuje celý, nájdete ho na našej stránke...broker-real.sk ID- 371
Plochy: Pozemok 2200 m2, zastavaná plocha 150 m2, úžitková 100 m2
Technický popis: Konštrukcia objektu: tehla. Podlaha: betón s predprípravou na plávajúce podlahy a dlažby. Steny: stierky. Vonkajšia omietka: brizolit. Okná: nové plastové. Dvere exteriérové nové plastové, interiér ráta s dverami drevenými s dreveným obložením. Strecha je stypu stanová, v zadnej časti sedlová, prikrytá pálenou škridlou na drevenom krove. Elektrická prípojka zavedená do domu vzduchom, elektrické rozvody sú novo inštalované s nadimenzovaním na moderné bývanie. Plynová prípojka na zemný plyn zavedená do domu. Kanalizácia vedená do žumpy v zadnej časti pozemku. Kúrenie je predpripravené plynovým kotlom a panelovými vykurovacími telesami KORAD, rozvody sú v stenách s prípravou na inštaláciou topných telies. Ohrev teplej vody elektrickým ohrievačom, alebo plynovým kotlom. V dome sú osadené 2 komíny s ožnosťou inštalácie kozubových piecok. Stav objektu: Rozvody elektroinštalácie a televízie sú nové, rozvody ústredného kúrenia sú nové, rozvody kanalizácie a vody sú nové. Všetko je vedené v stenách. Celkový stav nehnuteľnosti: veľmi dobrý technický stav, v stave pred ukončením rekonštrukcie. V prípade záujmu vlastník dokončí rekonštrukciu do stavu- nasťahovanie.
Popis miestností: Prízemie, prvé nadzemné podlažie - vyvýšené: Vstup je schodišťom s prístreškom z exteriéru k vstupným dverám. Chodba s možnosťou zabudovania šatníka umožňuje samostatný vstup do dvoch spální s oknami na ulicu, vstup do kuchyne s predprípravou na kuchynskú linku a televíziu, s dostatočným priestorom pre jedálenský stôl a televízor, s výhľadom do záhrady a východom na krytú terasu v zadnej časti domu. Ďalšia chodba umožňuje vstup do samostatnej kúpeľne a samostatného WC a tretej obytnej miestnosti s východom na terasu. Aj táto chodba má vytvorený priestor pre ďalší zabudovaný šatník. Priestor pod strechou je využívaný na povalu. V zadnej časti domu je technická miestnosť a garáž.
Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je stanovená vlastníkom a zahŕňa štandardtné poplatky : kúpna zmluva a overenie, zavkladovanie nehnuteľnosti prostredníctvom zmluvného právnika, odovzdanie a prepis energií u dodávateľov.
Ďalšie informácie a termín obhliadky si dohodnite na zákazníckej linke: + 421 948 544 654
Váš spoľahlivý realitný maklér a poradca ®.

Vybavenie nehnuteľnosti

Bez zariadenia, Rozvod káblovej TV, Prípojka internetu, Špajza, Pivnica, Sklad, 1x Terasa,

Občianská vybavenosť

Zástavka autobusu, Potraviny, Rýchle občerstvenie, Park,

Technická specifikácia

Základy - betonové, Typ kontrukcie - tehla, Strecha - sedlová, Strecha - stanová, Strešná kritina - pálena škridla, Steny - pálena tehla, Podlaha - betónová, Strop - drevený, Strop - sadrový, Plastové okná dvojsklo, Vstupné dvere - plastové, Inžinierské siete - Áno, Prípojka vody, Voda - verejný vodovod, Prípojka kanalizácie, Kanalizácia - verejná, Prípojka plynu - plynovod, Prípojka elektriky, Prípojka elektriky vzduchom, 240V, Prípojka internetu, Vykurovanie plynom, Panelové radiátory,

infolinka

Zákaznícka infolinka


+421 948 544 654

Poloha nehnuteľnosti

Mohlo by Vás zaujať

V tejto kategórii