Rodinný dom 3 izb.- chalupa, Fancsal- Encs, Maďarsko

Predaj, Vidiecky dom, Fancsal, Pôvodný stav


  • id: 398
  • Ihneď voľný
  • Len u nás
Druh ponuky: predaj
Druh nehnuteľnosti: Vidiecky dom
Počet izieb: 3
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Mesto/obec: Fancsal
Vlastníctvo: Osobné vlastníctvo
Úžitková plocha: 85 m2
Zastavaná plocha: 150 m2
Plocha pozemku: 2000 m2
Balkón/Loggia:
Okná: Pôvodné
Parkovacie miesto: vo dvore

Cena : 27.500

Popis nehnuteľnosti:

BROKER-REAL ... realitná kancelária ponúka na predaj 3 izbový Rodinný dom, v obci Fancsal - Maďarsko. Na pozemku sa nachádza hlavná stavba, veľmi zachovalý 1 podlažný rodinný dom, nepodpivničený, s možnosťou vytvoriť obytné podkrovie, postavený v roku 1955. Dom je v pôvodnom stave. Do chodby sa dostaneme z vonkajším terasy dvoma vhodmi a samostatne do 3 izieb, kuchyne, kúpeľne a komory. Dom je napojený na obecný vodovod, odpad je vedený do verejnej kanalizácie, zemný plyn na pozemku. Prístup na rovinatý pozemok v tvare obdĺžnika je bránou z asfaltovej komunikácie. Pozemok je delený na časť - zatrávnený dvor, predzáhradku s kvetinami a ozdobnými drevinami pred domom, a priestrannú záhradu za domom. Celý pozemok je oplotený. Parkovanie možné na dvore pre 2 vozidlá. Nehnuteľnosť je bez ťarchy, ihneď obývateľná a voľná, na predaj so starožitným zariadením. Obec ( 320 obyvateľov) je situovaná v tichom prostredí na rovinatom území, neďaleko diaľnice smer Miškolc, po diaľnici ste v Košiciach za 20 min.
Ak sa Vám inzerát nezobrazuje celý, nájdete ho na našej stránke...broker-real.sk ID- 398
Plochy: Pozemok 2000 m2, zastavaná plocha 150 m2,
Technický popis: Konštrukcia objektu: kameň, váľok. Podlaha: betónový poter a koberec v izbách, chodba dlažba, kúpeľňa dlažba a obklad, vaňa, umývadlo, WC. Steny: omietky. Vonkajšia omietka: hlinená a cement. Okná: pôvodné, dvojité. Dvere exteriérové drevené. Strecha je typu sedlová, prikrytá protipožiarnym azbestovým šindľom, na drevenom krove. Elektrická prípojka zavedená do domu vzduchom, elektrické rozvody pôvodné. Plynová prípojka na zemný plyn zavedená do predzáhradky. Kanalizácia vedená do verejnej kanalizácie. Kúrenie je elektrickými vykurovacími telesami, ohrev teplej vody je elektrickým bojlerom. V dome sú dva komíny s možnosťou inštalácie kozubovej piecky. Celkový stav nehnuteľnosti: dobrý technický stav, po čiastočnej rekonštrukcii kúpeľne, interiér, exteriér a strecha pôvodné.
Popis miestností: Hlavná nehnuteľnosť- prízemie: Vstup je terasou a prístreškom z exteriéru k vstupným dverám. Chodba umožňuje dva samostatné vstupy do miestností, samostatnej kúpeľne a WC. Priestor pod strechou je využívaný na povalu. Po zateplení je možné vytvoriť obytné podkrovie.
Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je stanovená vlastníkom a zahŕňa štandardné poplatky : kúpna zmluva a overenie, tlmočenie, zavkladovanie nehnuteľnosti prostredníctvom zmluvného právnika, odovzdanie a prepis energií u dodávateľov.
Ďalšie informácie a termín obhliadky si dohodnite na zákazníckej linke: + 421 948 544 654
Váš spoľahlivý realitný maklér a poradca ®.

infolinka

Zákaznícka infolinka


+421 948 544 654

Poloha nehnuteľnosti