chalupa -3 Izbový rodinný dom, Kuzmice -Trebišov, SK

Predaj, Vidiecky dom, Kuzmice, Pôvodný stav


  • id: 374
  • Ihneď voľný
  • Dobrá lokalita
Druh ponuky: predaj
Druh nehnuteľnosti: Vidiecky dom
Počet izieb: 3
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Mesto/obec: Kuzmice
Vlastníctvo: Osobné vlastníctvo
Zastavaná plocha: 150 m2
Plocha pozemku: 4000 m2
Balkón/Loggia: []
Okná: Pôvodné

Cena : 34.000

Popis nehnuteľnosti:

BROKER-REAL realitná kancelária ponúka na predaj Rodinný dom typ gazdovský 3 izbový, Kuzmice - Trebišov. Dom je tvaru obdlžnika na pozemku ako hlavná stavba, vidiecky štýl s verandou, murivo z kameňa, strecha protipožiarny šindel na drevenom krove, stropy drevené nepriznané, nezateplené. Čiastočne je podpivničený, vybavený dvoma bytovými jednotkami so samostatnými vstupmi z verandy. Prvým vstupom dverami sa dostaneme do chodby, ktorá delí dve samostatné izby, miestnosť - kuchyňu a miestnosťkúpelňu. Druhý vstup je v zadnej casti domu s jednou izbou a miestnosťami pripravenými na kuchyňu a kupeľňu. Celkový stav - pôvodný, s možnosťou užívania. Ďalšími stavbami sú garáž a technická miestnosť pre záhradné náradie, suché WC - latrína. Pozemok je tvaru obdlžníka, dvor pri dome je rovinatý, záhrada za domom je zatrávnená mierne svahovitá, celý pozemok je oplotený. Prístup na pozemok je kovovou bránou z asfaltovej komunikácie. Obec je umiestnená v tichom prostredí 35 km od mesta Košice.
Ak sa Vám inzerát nezobrazuje celý, nájdete ho na našej stránke ... broker-real.sk ID- 374
Plochy: Pozemok 4000 m2, zastavaná plocha 150 m2, úžitková , 100 m2
Technický popis: Konštrukcia objektu: kameň. Podlaha: drevená, betón, dlažba. Steny: omietky. Okná: drevené. Dvere: drevené. Strecha je prikrytá azbestovým šindľom. Priestor pod strechou je v súčastnosti využívaný na povalu. Elektroinštalácia a rozvody vody a kanalizácie pôvodné. Na pozemku a v dome je vodovod s napojením na kopanú studňu, elektrická prípojka vedená vzduchom, plynová prípojka na dvore a v dome, kanalizácia vedená do žumpy. Vykurovanie domu v každej izbe samostatnými plynovými gamatkami. Stav objektu: štandard chalupy, pre celoročné bývanie je vhodná rekonštrukcia. Voľný ihneď, predáva sa so zariadením.
Popis miestností: Predná časť : veranda, 2 obytné miestnosti so samostatným vstupom, kúpeľňa a WC , kuchyňa.
Zadná časť : jedna izba so samostatným vchodom, miestnosť na kúpeľňu a kuchyňu.
Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je stanovená vlastníkom a zahŕňa štandardtné poplatky : kúpna zmluva a overenie, zavkladovanie nehnuteľnosti prostredníctvom zmluvného právnika na Slovensku a v Maďarsku, odovzdanie a prepis energií u dodávateľov. Ak neovládate reč slovom a písmom, zabezpečíme Vám oficiálne tlmočenie pred úradmi. Ďalšie informácie a termín obhliadky, spôsob a podmienky vybavenia najvýhodnejšieho HYPO úveru si dohodnite na zákazníckej linke: + 421 948 544 654
Váš spoľahlivý realitný maklér a poradca ®.

Bc. Adriana Kulcsárová

Maklér

Bc. Adriana Kulcsárová

+421917484501

mail@broker-real.sk


Zobraziť profil
infolinka

Zákaznícka infolinka


+421 948 544 654

Poloha nehnuteľnosti

Mohlo by Vás zaujať

V tejto kategórii