Rodinný dom - chalupa v Černochov, Trebišov

predaj, Rodinný dom, Černochov, Kompletná rekonštrukcia


  • id: 82
  • Ihneď voľný
Druh ponuky: predaj
Druh nehnuteľnosti: Rodinný dom
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Mesto/obec: Černochov
Úžitková plocha: 120 m2
Plocha pozemku: 421 m2

Cena: 29 600

Popis nehnuteľnosti:

Na predaj 2 izbový rodinný dom v obci Černochov, okr.Trebišov. Dom má tvar obdĺžníka - gazdovský typ, umiestnený v prednej časti pozemku. Je po rozsiahlej rekonštrukcii, so zachovaním historických vidieckych prvkov. V obývačke a hale sú 2 samostatné murované kozuby vedené do spoločného komína. Hospodárska časť pozostáva z ďalšej miestností v hlavnej časti domu, so vstupom z dvora. V zadnej časti pozemku je postavený murovaný záhradný domček ( dielňa ) s betónovou podlahou a vyvedenou elektrinou 380 V. Záhrada a dvor sú obdĺžníkového tvaru, pozemok zatrávnený, slnečný, ohraničený dreveným oplotením. Nehnuteľnosť je bez ťarchy, po rozsiahlej rekonštrukcii, voľná do 3 týždňov.
Ak sa Vám inzerát nezobrazuje v plnej veľkosti, vyhľadajte ho na našej stránke....broker-real.sk, ID-82
Technický popis: Plocha: pozemku 421 m2. Podlaha: dlažba. Steny: omietky. Okná: drevené repas. Stropy: v obývačke zachovaný podhľad doskami a"hredami", ostatné omietnuté. Vybavenie kúpeľne: sprchovací kút, umývadlo, WC, nábytok, okno na presvetlenie a vetranie. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka, sporák. Konštrukcia objektu: kameň. Kúrenie: plynové gamatkami. Sedlová strecha, krov drevený. Strešná krytina: pozinkovaný plech ošetrený kvalitným viacvrstvovým náterom. Rovinatý pozemok, mierny svah a kaskady v zadnej časti pozemku. Asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza elektrická prípojka (230 / 380 V), plynová prípojka. Na pozemku sa nachádza obecný vodovod. TUV bojler 120 l umiestnený v kúpelni. Na pozemku sa nachádza žumpa.
Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je stanovená vlastníkom a zahŕňa standardtné poplatky : kúpna zmluva a overenie, zavkladovanie nehnuteľnosti prostredníctvom zmluvného právnika na Slovensku a v Maďarsku, odovzdanie a prepis energií u dodávateľov. Ak neovladate reč slovom a písmom, zabezpečíme Vám oficiáne tlmočenie pred úradmi. Ďalšie informácie a termín obhliadky si dohodnite s maklérom: + 421 917 736 458, alebo na zákazníckej linke: + 421 948 544 654
Váš spoľahlivý realitný maklér a poradca ®.

infolinka

Zákaznícka infolinka


+421 948 544 654

Mohlo by Vás zaujať

V tejto kategórii