Rodinný dom - chalupa v obci Černochov, Trebišov

predaj, Rodinný dom, Černochov, Kompletná rekonštrukcia


  • id: 82
  • Ihneď voľný
  • TOP ponuka
Druh ponuky: predaj
Druh nehnuteľnosti: Rodinný dom
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Mesto/obec: Černochov
Úžitková plocha: 120 m2
Plocha pozemku: 421 m2

Cena: 29 600

Popis nehnuteľnosti:

BROKER - REAL ... ponúka z poverenia a plnej moci klienta na predaj 2 izbový rodinný dom v obci Černochov, okr.Trebišov. Dom má tvar obdĺžníka - gazdovský typ, umiestnený v prednej časti pozemku. Je po rozsiahlej rekonštrukcii, so zachovaním historických vidieckych prvkov. V obývačke a hale sú 2 samostatné murované kozuby vedené do spoločného komína. Hospodárska časť pozostáva z ďalšej miestností v hlavnej časti domu, so vstupom z dvora. V zadnej časti pozemku je postavený murovaný záhradný domček ( dielňa ) s betónovou podlahou a vyvedenou elektrinou 380 V. Priestor medzi dvoma budovami je tvarovaný kaskádou s využitím pestovania zeleniny, kvetinového záhonu, alebo vystavania altánku, bazéna. Na dvore sú dreviny a rôzne okrasné rastliny. Záhrada a dvor sú obdĺžníkového tvaru, pozemok zatrávnený, slnečný, ohraničený dreveným oplotením. Nehnuteľnosť je bez ťarchy, po rozsiahlej rekonštrukcii, voľná do 3 týždňov. Predáva sa so zariadením po dohode s vlastníkom. Pri platbe v hotovosti možnosť poskytnutia zľavy.
Dispozícia miestností:
Prízemie: Vstup do domu je z dvora, z úrovne terénu na chodbu, z ktorej sa dostanete vpravo do kuchyne, hosťovskej izby, spálne a kúpeľne. Vľavo z chodby - haly je vchod do priestrannej obývačky.
Poschodie : Povala zateplená hlinenou vrstvou
Podzemné podlažie: Čiastočné podpivničenie pod domom.
Technický popis:
Plocha: pozemku 421 m2. Podlaha: dlažba. Steny: omietky. Okná: drevené repas. Stropy: v obývačke zachovaný podhľad doskami a"hredami", ostatné omietnuté. Vybavenie kúpeľne: sprchovací kút, umývadlo, WC, nábytok, okno na presvetlenie a vetranie. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka, sporák. Konštrukcia objektu: kameň. Kúrenie: plynové gamatkami. Sedlová strecha, krov drevený. Strešná krytina: pozinkovaný plech ošetrený kvalitným viacvrstvovým náterom. Rovinatý pozemok, mierny svah a kaskady v zadnej časti pozemku. Asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza elektrická prípojka (230 / 380 V), plynová prípojka. Na pozemku sa nachádza obecný vodovod. TUV bojler 120 l umiestnený v kúpelni. Na pozemku sa nachádza žumpa.
Výhody: Romantické a tiché prostredie, turistika, cykloturistika, zber húb, pekný výhľad a zachované historické prvky.
Prevod nehnuteľnosti zabezpečuje a náklady spojené s prevodom hradí naša kancelária prostredníctvom zmluvného právnika. Rozprávame maďarsky.
Lokalita: Východné slovensko - Trebišovský okres. Obec Černochov leží v južnej časti Východoslovenskej nížiny v tokajskej oblasti.

Cena : 29 600 €

Cena je stanovená vlastníkom nehnuteľnosti, s možnosťou upresnenia na obhliadke. Ďalšie fotografie a podrobnejšie informácie sa dozviete na osobnom stretnutí s realitným maklérom v klientskom centre na adrese: BROKER-REAL realitná kancelária, Murgašova 3 Košice, 4 poschodie č.d.15

Dohodnite si termín obhliadky tejto nehnuteľnosti na našej zákazníckej linke. Ak je linka zaneprázdnená zavoláme Vás.

Tel.: .... 0948 544 654 ... ( +421 948 544 654)

Mohlo by Vás zaujať

V tejto kategórii