Rodinný dom, chata 3 izb. Mogyoroska - Maďarsko

predaj, Rodinný dom, Mogyoroska, Kompletná rekonštrukcia


  • id: 403
  • Ihneď voľný
  • Dobrá lokalita
Druh ponuky: predaj
Druh nehnuteľnosti: Rodinný dom
Počet izieb: 3
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Mesto/obec: Mogyoroska
Vlastníctvo: Osobné vlastníctvo
Úžitková plocha: 200 m2
Zastavaná plocha: 165 m2
Plocha pozemku: 1500 m2
Okná: Plastové
Parkovacie miesto: vo dvore

Cena : 43.000

Popis nehnuteľnosti:

BROKER-REAL ... realitná kancelária ponúka na predaj 3 izbový Rodinný dom, v obci Mogyoroska - Maďarsko. Na rovinatom pozemku tvaru obdlznika sa nachádza veľmi zachovalý 2 podlažný rodinný dom, čiastočne podpivničený, s obytným podkrovím, postavený v roku 1985. Dom je vo veľmi dobrom technickom stave, ihneď obývateľný, umiestnený v bočnej tichej ulici. Nová strešná krytina a rekonštrukcia interiéru pred 7 rokmi. Na vyvýšené prízemie sa dostaneme malým exteriérovým schodiskom s prístreškom, do haly - obývačky a kuchyne. Dreveným schodiskom sa dostaneme do podkrovia - dvoch spální. Dom je napojený na obecný vodovod, odpad je vedený do žumpy, elektrina vedená vzduchom. Prístup na rovinatý pozemok v tvare obdlžnika je bránou z asfaltovej komunikácie v prednej časti domu, autom vchodom veľkou bránou do dvora. Pozemok je delený na časť predzáhradka, dvor predný a 15 árová zatrávnená záhrada s ovocnými stromami, drevinami a kvetinovou výzdobou. Celý pozemok je oplotený. Parkovanie možné na dvore pre viac vozidiel. Nehnuteľnosť je bez ťarchy, ihneď obývateľná, mimo záplavového pásma. Obec Mogyoróska je situovaná v tichom prostredí v svahovitom teréne, neďaleko hradu REGÉC a hradu Kőváralja s reštauráciou pod hradom.
Ak sa Vám inzerát nezobrazuje celý, nájdete ho na našej stránke...broker-real.sk ID- 403
Plochy: Pozemok 1500 m2, zastavaná plocha 65 m2,
Technický popis: Konštrukcia objektu: betónové tvárnice, priečky tehla. Podlaha: plávajúce podlahy a dlažby. Steny: omietky. Vonkajšia omietka: zateplenie a ofasáda. Okná: plastové s vonkajšími roletami. Dvere exteriérové plastové, interiér s dverami drevenými s dreveným obložením. Strecha je typu sedlová, prikrytá špeciálnou pálenou škridľou, na drevenom krove. Elektrická prípojka zavedená do domu vzduchom, elektrické rozvody sú pôvodné, ale vhodné na užívanie. Kanalizácia vedená do žumpy. Kúrenie je pieckami a olejovými radiátormi. Ohrev teplej vody 150 l. elektrickým ohrievačom. Celkový stav nehnuteľnosti: veľmi dobrý technický stav.
Popis miestností: Hlavná nehnuteľnosť- prízemie: Vstup je terasou a prístreškom z exteriéru k vstupným dverám, ďalej hala a kuchyňa, kúpeľňa vybavená sprchovacím kútom, umývadlom a WC. Priestor pod strechou je zateplený a využívaný na podkrovie -2 spálne a jedno WC.
Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je stanovená vlastníkom a zahŕňa štandardné poplatky : tlmočenie, kúpna zmluva a overenie, zavkladovanie nehnuteľnosti prostredníctvom zmluvného právnika, odovzdanie a prepis energií u dodávateľov.
Ďalšie informácie a termín obhliadky si dohodnite na zákazníckej linke: + 421 948 544 654
Váš spoľahlivý realitný maklér a poradca ®..

Vybavenie nehnuteľnosti

So zariadením, Kitchen unit, Sporák, Sklad,

infolinka

Zákaznícka infolinka


+421 948 544 654

Mohlo by Vás zaujať

V tejto kategórii