Rodinný dom 4 izb., chalupa - Egreš, Košický kraj

Predaj, Rodinný dom, Egreš, Čiastočná rekonštrukcia


  • id: 404
  • Ihneď voľný
  • Dobrá lokalita
Druh ponuky: predaj
Druh nehnuteľnosti: Rodinný dom
Počet izieb: 4
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Mesto/obec: Egreš
Rok výstavby: 1970
Vlastníctvo: Osobné vlastníctvo
Úžitková plocha: 120 m2
Zastavaná plocha: 300 m2
Plocha pozemku: 3800 m2
Balkón/Loggia: Terasa
Pivnica: ÁNO
Okná: Plastové
Parkovacie miesto: vo dvore

Cena od: 73.000

Popis nehnuteľnosti:

BROKER-REAL ... realitná kancelária ponúka na predaj 4 izbový Rodinný dom, v obci Egreš - Košický kraj. Na rovinatom pozemku tvaru pravidelného obdlžnika sa nachádza veľmi zachovalý 1 podlažný rodinný dom, čiastočne podpivničený, s možnosťou vytvoriť obytné podkrovie, postavený v roku 1970. Dom je vo veľmi dobrom technickom stave, ihneď obývateľný, umiestnený v nezáplavovej zóne. Nová rekonštrukcia interiéru pred 8 rokmi. Na vyvýšené prízemie sa dostaneme samostatným vchodom do haly, z haly dvoma samostatnými vchodmi do obývačky a do jednotlivých miestnosrí. Na pozemku sú ďalšie stavby, altánok a samostatná garáž, umiestnené za domom, kopaná studňa, pivnica pod domom so vstupom z interiéru, dreváreň, technická miestnosť na ukladanie záhradného nábytku a náradia, letná kuchynka, hospodárske budovy zariadené na chov králikov( s kotercami), chov hydiny a vtáctva. Dom je napojený na vodovod zásobovaný zo studne čerpadlom, odpad je vedený do veľkej žumpy, zemný plyn v dome, elektrina vedená vzduchom. Prístup na rovinatý pozemok je z prednej časti malou bránou z asfaltovej komunikácie, veľkou bránou pre motorové vozidlá. Pozemok je delený na časť predzáhradka, dvor predný, dvor zadný a 30 árová zatrávnená záhrada s ovocnými stromami, viničom a kvetinovou výzdobou. Celý pozemok je oplotený. Parkovanie možné na dvore pre 5 vozidiel. Nehnuteľnosť je bez ťarchy, ihneď obývateľná, mimo záplavového pásma, predáva sa so zariadením. Obec egreš ( 450 obyvateľov) je situovaná nezáplavovom prostredí, vzdialená 10 km od mesta Trebišov a 35 km Košice.
Ak sa Vám inzerát nezobrazuje celý, nájdete ho na našej stránke...broker-real.sk ID- 404
Plochy: Pozemok 3800 m2, zastavaná plocha 300 m2,
Technický popis: Konštrukcia objektu: kameň, tvárnice, tehla. Podlaha: plávajúce podlahy a dlažby, koberce. Steny: omietky. Vonkajšia omietka: brizolit. Okná: plastové a drevené s vnútornými žalúziami. Dvere exteriérové plastové, interiér s dverami drevenými s dreveným obložením. Strecha je typu sedlová, prikrytá azbestovým šindľom, na drevenom krove. Elektrická prípojka zavedená do domu vzduchom, elektrické rozvody 230/ 400 V sú po rekonštrukcii. Plynová prípojka na zemný plyn zavedená do domu. Kanalizácia vedená do žumpy. Kúrenie je plynovým kondenzačným kotlom. Ohrev teplej vody plynovým kotlom. Celkový stav nehnuteľnosti: veľmi dobrý technický stav, ihneď obývateľný.
Popis miestností: Hlavná nehnuteľnosť- prízemie: Vstup je drevenými dverami, predné dvere vedú do haly, ktorá delí miestnosti so samostatným vstupom do obývačky a spálne, WC kúpelne a kuchyne. Priestor pod strechou je využívaný na povalu. Po zateplení je možné vytvoriť veľké obytné podkrovie. Na dvore je ďalšia samostatná zariadená nehnuteľnosť - letná kuchyňa.
V zadnej časti domu je hospodárska budova, garáž, technické miestnosti, miestnosť na chov domácich zvierat, pivnica, prístrešok, vstup do pivnice.
Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je stanovená vlastníkom a zahŕňa štandardné poplatky : kúpna zmluva a overenie, tlmočenie pred právnikom, zavkladovanie nehnuteľnosti prostredníctvom zmluvného právnika, odovzdanie a prepis energií u dodávateľov.
Ďalšie informácie a termín obhliadky, spôsob a podmienky vybavenia najvýhodnejšieho HYPO úveru si dohodnite na zákazníckej linke: + 421 948 544 654
Váš spoľahlivý realitný maklér a poradca ®.

Vybavenie nehnuteľnosti

So zariadením, Vaňa, Sporák, Rúra, Chladnička, Práčka, Špajza, Pivnica, Sklad, Kuchynka, Sanitary facilities WC, Steny - omietka, 1x Terasa,

Občianská vybavenosť

Zástavka autobusu, Kostol, Potraviny, Kaviareň, Rýchle občerstvenie, Park,

Technická specifikácia

Základy - betonové, Typ konštrukcie - kameň, Typ konštrukcie - kváder, Strecha - sedlová, Strešná krytina - azbestové šindle , Podlaha - laminátová, Podlaha - linoleum, Podlaha - keramická, Strop - drevený, Strop - omietka, Drevené okná jednosklo, Plastové okná dvojsklo, Vstupné dvere - drevo, Inžinierské siete - Áno, Voda - studňa , Kanalizácia - žumpa, Prípojka plynu - plynovod, Prípojka elektriky vzduchom, 240V, 400V, Vykurovanie plynom, Panelové radiátory,

Bc. Adriana Kulcsárová

Maklér

Bc. Adriana Kulcsárová

+421917484501

mail@broker-real.sk


Zobraziť profil
infolinka

Zákaznícka infolinka


+421 948 544 654

Poloha nehnuteľnosti

Mohlo by Vás zaujať

V tejto kategórii