Rodinný dom Fony -Maďarsko

Predaj, Rodinný dom, Fony, Pôvodný stav


  • id: 539
  • Ihneď voľný
Druh ponuky: predaj
Druh nehnuteľnosti: Rodinný dom
Počet izieb: 4
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Mesto/obec: Fony
Vlastníctvo: Osobné vlastníctvo
Úžitková plocha: 195 m2
Zastavaná plocha: 150 m2
Plocha pozemku: 1400 m2
Balkón/Loggia: Balkón
Pivnica: ÁNO
Okná: Pôvodné
Parkovacie miesto: vo dvore

Cena : 47.900

Popis nehnuteľnosti:

BROKER-REAL ... realitná kancelária ponúka na predaj 4 izbový Rodinný dom, Fony - Maďarsko. Hlavnú stavbu tvorí prízemie,poschodie a čiastočná pivnica. Prístup na oplotený pozemok je bránou z asfaltovej komunikácie z prednej časti pozemku. Parkovanie možné na dvore pre viac vozidiel. Nehnuteľnosť je bez ťarchy, ihneď voľná. Najbližšie mesto Encs. Obec Fony (300 obyvateľov) je situovaná v tichom, rovinatom prostredí Slanských hôr, vzdialená od diaľnice z mesta Košice 10 km.
HOBBY: poľovačka, huby, cykloturistika, tichá oblasť s čistým vzduchom, vhodná na prechádzky.
Ak sa Vám inzerát nezobrazuje celý, nájdete ho na našej stránke...broker-real.sk : ID- 539
Plochy: Pozemok 1400 m2, zastavaná plocha 1150 m2, úžitková 195 m2
Technický popis: Konštrukcia objektu: kameň a nepálená tehla (vaľky). Stropy: drevené. Podlaha: betónová,drevená a dlažba. Steny: omietky. Vonkajšia omietka: perlitová fasádna omietka. Okná: drevené pôvodné. Dvere exteriérové drevené, interiérové dvere drevené s presklením, v drevených zárubňach. Strecha je typu valbová, prikrytá pálenou škridlou, na drevenom krove. Elektrická prípojka zavedená do domu vzduchom. Plynová prípojka na zemný plyn - nie. Kanalizácia vedená do žumpy. Kúrenie ústredné na tuhé palivo. Voda je z obecného vodovodu, ohrev teplej vody elektrickým bojlerom. Celkový stav nehnuteľnosti: dobrý technický stav. Nehnuteľnosť je umiestnená v tichej ulici, v nezáplavovom pásme, bez ťarchy.
Popis miestností: Prízemie: Vstupnými dverami sa dostaneme do obývačky, z ktorej na pravo sa nachádza jedna izba. Na ľavo sa nachádza jedáleň, kuchyňa, dve izby a dve kúpelky s WC. Z jedálne sa dostaneme po schodoch na poschodie, kde sa nachádza chodbička, jedna izba s balkónom a kúpelka.
Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti zahŕňa: cenu a vyhľadanie nehnuteľnosti, spracovanie zákazky, obhliadky, rezervácia nehnuteľnosti, kúpna zmluva a overenie, tlmočenie pred právnikom a úradmi, zavkladovanie nehnuteľnosti, účasť na odovzdaní a prepise energií u dodávateľov.
Ďalšie informácie a termín obhliadky, spôsob a podmienky vybavenia najvýhodnejšieho HYPO úveru si dohodnite na zákazníckej linke: + 421 948 544 654
Váš spoľahlivý realitný maklér a poradca ®.

Občianská vybavenosť

Detská škôlka, Základná škola, Zástavka autobusu, Kostol, Potraviny,

Technická specifikácia

Základy - betonové, Typ konštrukcie - kameň, Strecha - valbová, Strešná kritina - pálena škridla, Steny - kameň, Steny - nepálena tehla, Podlaha - drevená, Podlaha - linoleum, Podlaha - keramická, Podlaha - betónová, Strop - drevený, Strop - omietka, Drevené okná dvojsklo, Vstupné dvere - drevo, Voda - verejný vodovod, Voda - studňa , Kanalizácia - žumpa, Prípojka elektriky vzduchom, 240V, 400V, Rebrové radiátory, Kúrenie - Kotol na drevo, Vykurovanie - Elektrický bojler,

infolinka

Zákaznícka infolinka


+421 948 544 654

Poloha nehnuteľnosti

Mohlo by Vás zaujať

V tejto kategórii