Rodinný dom Fony

Predaj, Rodinný dom, Fony, Pôvodný stav


  • id: 570
  • Ihneď voľný
Druh ponuky: predaj
Druh nehnuteľnosti: Rodinný dom
Počet izieb: 2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Mesto/obec: Fony
Vlastníctvo: Osobné vlastníctvo
Úžitková plocha: 80 m2
Zastavaná plocha: 100 m2
Plocha pozemku: 910 m2
Balkón/Loggia:
Okná: Pôvodné
Parkovacie miesto: vo dvore

Cena : 28.950

Popis nehnuteľnosti:

BROKER-REAL realitná kancelária ponúka na predaj Rodinný 2 izbový dom vo Fony - Maďarsko. Obec sa nachádza 17 km od hraníc, v romanticky tichom relaxačnom prostredí v Slanských horách. Dom je v štyle vidieckého domu. Pozemok je v tvare obdlžníka, oplotený . Pozemok má dva vstupy. Hlavný prístup na pozemok je z asfaltovej komunikácie. Voľný ihneď.
Ak sa Vám inzerát nezobrazuje celý, nájdete ho na našej stránke...broker-real.sk ID 570
Plochy: Pozemok 910 m2, zastavaná plocha 100 m2, úžitková 80 m2
Technický popis: Konštrukcia objektu: kameň . Podlaha: beton a dlažba. Steny: omietka. Okná: drevené, dvere drevené. Strecha je valbová s pálenou škridlou. Na pozemku a v dome je obecný vodovod, elektrická prípojka vedená vzduchom, kanalizácia formou veľkej žumpy. Ohrev teplej vody: elektrický bojler v kúpelni. Stav objektu: po rekonštrukcii.
Popis miestností: Vstupnými dverami sa dostaneme do kuchyne. Z kuchyne sa dostaneme do ďalších izieb a kúpelky s WC.Dom sa vykuruje krbom a kachľovou pecou Na záhrade sa nachádzajú ovocné stromi.

Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je stanovená vlastníkom a zahŕňa štandardtné poplatky : kúpna zmluva a overenie, zavkladovanie nehnuteľnosti prostredníctvom zmluvného právnika na Slovensku a v Maďarsku, odovzdanie a prepis energií u dodávateľov. Ak neovladate reč slovom a písmom, zabezpečíme Vám oficiálne tlmočenie pred úradmi. Ďalšie informácie a termín obhliadky si dohodnite na zákazníckej linke: + 421 948 544 654
Váš spoľahlivý realitný maklér a poradca ®.

Občianská vybavenosť

Detská škôlka, Zástavka autobusu, Kostol, Potraviny,

Technická specifikácia

Základy - kamenné, Typ konštrukcie - kameň, Strecha - valbová, Strešná kritina - pálena škridla, Steny - kameň, Podlaha - betónová, Strop - drevený, Drevené okná dvojsklo, Vstupné dvere - drevo, Voda - verejný vodovod, Kanalizácia - žumpa, Prípojka elektriky vzduchom, Vykurovanie drevom, Vykurovanie - Kachľová pec, Vykurovanie - Elektrický bojler,

infolinka

Zákaznícka infolinka


+421 948 544 654

Poloha nehnuteľnosti

Mohlo by Vás zaujať

V tejto kategórii