Rodinný dom dvojgeneračný - Forró, Maďarsko

Predaj, Rodinný dom, Forró, Kompletná rekonštrukcia


  • id: 599
  • Ihneď voľný
  • Luxusné
  • Dobrá lokalita
Druh ponuky: predaj
Druh nehnuteľnosti: Rodinný dom
Počet izieb: 4
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Mesto/obec: Forró
Rok výstavby: 1970
Vlastníctvo: Osobné vlastníctvo
Úžitková plocha: 200 m2
Plocha pozemku: 1400 m2
Balkón/Loggia: Balkón/Loggia
Pivnica: ÁNO
Okná: Plastové
Zateplenie nehnuteľnosti: Áno
Parkovacie miesto: garáž

Cena : 97.000

Popis nehnuteľnosti:

BROKER-REAL ... realitná kancelária ponúka na predaj 2 - generačný, 4 izbový Rodinný dom v obci Forró - Maďarsko. Hlavnú stavbu tvorí 2 podlažný rodinný dom, čiastočne podpivničený, postavený v roku 2000. Dom je v stave po celkovej rekonštrukcii v roku 2017. Prístup na rovinatý pozemok v tvare obdĺžnika je kovanou bránou z asfaltovej komunikácie v prednej časti domu. Pozemok je oplotený, delený na časť predzáhradka, dvor predný a dvor zadný, veľká zatrávnená záhrada. Parkovanie možné na dvore pre viac vozidiel. Lokalita: V obci žije 2500 obyvateľov, je situovaná v tichom prostredí na rovinatom teréne. Obec je vzdialená 1 km od mestečka Encs, s priamym výjazdom na diaľnicu do Košíc. Turistika: rybolov, cykloturistika, obchody... Nehnuteľnosť je umiestnená v nezáplavovom pásme na rovinatom pozemku. Bez ťarchy, voľná po dohode, spravidla do troch týždňov. Predáva sa s kompletným zariadením.
Ak sa Vám inzerát nezobrazuje celý, nájdete ho na našej stránke...broker-real.sk : ID- 599
Plochy: Pozemok 1400 m2, úžitková plocha 200 m2
Technický popis: Konštrukcia objektu: tehla. Stropy sú betónové. Podlaha: dlažby, plávajúca podlaha. Steny: omietky. Vonkajšia omietka: fasádna omietka. Okná: plastové. Dvere exteriérové vchodové: 2 x plastové, interiérové dvere drevené. Strecha je typu sedlová, prikrytá pálenou škridľou, na drevenom krove. Elektrická prípojka zavedená do domu vzduchom. Plynová prípojka na zemný plyn v dome. Kanalizácia obecná. Kúrenie je ústredné plynovým kotlom a panelovými vykurovacími telesami v každej obytnej izbe. Alternatívne kúrenie kotlom na pevné palivo. Voda je z obecného vodovodu, ohrev teplej vody elektrickým bojlerom. Celkový stav nehnuteľnosti: dobrý technický stav, v stave bez ďalšej investície.
Popis miestností: Suterén : vyžívaný ako obytná plocha s veľkou priestrannou kuchyňou, vybavenou barovým pultom a sedacou súpravou, vstup z interiéru do garáže a pivnice - kotolňa.
1. nadzemné podlažie : vyvýšené, vstup do domu schodiskom, 1 izba, kúpeľňa a WC
2. nadzemné podlažie : veľká hala - obývačka, 2 spálne, loggia, kúpeľňa, kuchyňa
Podkrovie : využívané na povalu, vhodné na vytvorenie ďalšieho obytného priestoru.
Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je stanovená vlastníkom a zahŕňa poplatky: kúpna zmluva a overenie, zavkladovanie nehnuteľnosti prostredníctvom autorizovaného právnika, odovzdanie a prepis energií u dodávateľov, tlmočenie pred úradmi.
Ďalšie informácie obdržíte v našej kancelárii, termín osobného stretnutia alebo obhliadky si dohodnite na zákazníckej linke: + 421 948 544 654.
Váš spoľahlivý realitný maklér a poradca ®.

Technická specifikácia

Základy - betonové, Typ konštrukcie - tehla, Strecha - sedlová, Strešná kritina - pálena škridla, Steny - pálena tehla, Podlaha - laminátová, Podlaha - keramická, Strop - Kazetový, Plastové okná dvojsklo, Vstupné dvere - plastové, Inžinierské siete - Áno, Voda - verejný vodovod, Prípojka kanalizácie, Kanalizácia - verejná, Prípojka plynu - plynovod, Prípojka elektriky vzduchom, 240V, Prípojka internetu, Vykurovanie plynom, Vykurovanie drevom, Panelové radiátory,

infolinka

Zákaznícka infolinka


+421 948 544 654

Poloha nehnuteľnosti

Mohlo by Vás zaujať

V tejto kategórii

RD 3 izbovy Abaujvar
  • Ihneď voľný

RD 3 izbovy Abaujvar

BROKER-REAL ... realitná kancelária ponúka na predaj 3 izbový Rodinný dom v Maďarsku, 4 km od hr...

140.000

RD Telkibánya
  • Ihneď voľný
  • Dobrá lokalita

RD Telkibánya

BROKER-REAL realitná kancelária ponúka na predaj Rodinný dom 3 izbový, Telkibánya- Maďarsko. Obe...

70.000

Dvojgeneračný rodinný dom
  • Len u nás
  • Dobrá lokalita

Dvojgeneračný rodinný dom

BROKER-REAL ... realitná kancelária ponúka na predaj 5 izbový Rodinný dom v mestečku Ede...

115.000