Rodinný dom Hernádszurdok

Predaj, Rodinný dom, Hernadszurdok, Pôvodný stav


  • id: 542
  • Ihneď voľný
Druh ponuky: predaj
Druh nehnuteľnosti: Rodinný dom
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Mesto/obec: Hernadszurdok
Úžitková plocha: 170 m2
Zastavaná plocha: 95 m2
Plocha pozemku: 4110 m2
Balkón/Loggia:

Cena : 29.500

Popis nehnuteľnosti:

BROKER-REAL ... realitná kancelária ponúka na predaj 2 Rodinné domy na jednom pozemku v Hernádszurdoku , 11 km za hranicou SK - Maďarsko smer Kechnec. Domy sú v pôvodnom stave. Prístavba za domom slúži ako hospodarská budova. Prístup na rovinatý pozemok v tvare obdĺžnika je bránou z asfaltovej komunikácie v prednej časti domu. Pozemok je oplotený, delený na časť predzáhradka, dvor predný, dvor zadný a zatrávnená záhrada s ovocnými stromami. Parkovanie možné na dvore pre viac vozidiel. Nehnuteľnosť je bez ťarchy, ihneď voľná. Najbližšie mesto Encs v Maďarsku a Košice na Sovensku. Obec je situovaná v tichom prostredí na rovinatom teréne v blízkosti diaľnice Košice- Miškolc.
Ak sa Vám inzerát nezobrazuje celý, nájdete ho na našej stránke...broker-real.sk : ID- 542
Plochy: Pozemok 4000 m2, zastavaná plocha 170 m2, úžitková 140 m2
Technický popis:Budova č 1: Konštrukcia objektu: tehla . Stropy sú drevené. Podlaha: plávajúce parkety,betón . Steny: omietky. Vonkajšia omietka: perlitová fasádna omietka. Okná exterér: drevené pôvodné. Dvere exteriérové drevené, pôvodné, v drevených zárubňach. Strecha je typu sedlová, prikrytá plechom, na drevenom krove. Elektrická prípojka zavedená do domu vzduchom. Plynová prípojka na zemný plyn - v dome. Kanalizácia vedená do verejnej kanalizácie. Kúrenie ústredné tuhým palivom. Voda je z obecného vodovodu, ohrev teplej vody elektrickým bojlerom.Nehnuteľnosť je umiestnená v tichej ulici, v nezáplavovom pásme na rovinatom pozemku, bez ťarchy, voľná po dohode, spravidla do troch týždňov. Technický popis: Budova č 2 Konštrukcia objektu: tehla . Stropy sú drevené. Podlaha: plávajúce parkety,betón . Steny: omietky. Vonkajšia omietka: perlitová fasádna omietka. Okná exterér: drevené pôvodné. Dvere exteriérové drevené, pôvodné, v drevených zárubňach. Strecha je typu sedlová, prikrytá plechom, na drevenom krove. Elektrická prípojka zavedená do domu vzduchom. Plynová prípojka na zemný plyn - v dome. Kanalizácia vedená do verejnej kanalizácie. Kúrenie ústredné tuhým palivom. Voda je z obecného vodovodu, ohrev teplej vody elektrickým bojlerom.Nehnuteľnosť je umiestnená v tichej ulici, v nezáplavovom pásme na rovinatom pozemku, bez ťarchy, voľná po dohode, spravidla do troch týždňov.
Popis miestností:Budova č 1 obsahuje 4 izby,kuchyňu a kúpelku. Budova č 2 obsahuje 2 izby, kuchyňa a kúpelka.
Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je stanovená vlastníkom a zahŕňa poplatky: kúpna zmluva a overenie, zavkladovanie nehnuteľnosti prostredníctvom autorizovaného právnika, odovzdanie a prepis energií u dodávateľov, tlmočenie pred úradmi.
Ďalšie informácie obdržíte v našej kancelárii, termín osobného stretnutia alebo obhliadky si dohodnite na zákazníckej linke: + 421 908 326 916
Váš spoľahlivý realitný maklér a poradca ®.

infolinka

Zákaznícka infolinka


+421 948 544 654

Poloha nehnuteľnosti

Mohlo by Vás zaujať

V tejto kategórii

Rodinný dom Szalonna - Maďarsko
  • Ihneď voľný

Rodinný dom Szalonna - Maďarsko

BROKER-REAL ... realitná kancelária ponúka na predaj 3 izbový rodinný dom v Maďarsku - Szalonna. Obec je vzdialen...

27.000

Rodinný dom Komjáti - kopia
  • Exkluzívna nehnuteľnosť

Rodinný dom Komjáti - kopia

BROKER-REAL ... realitná kancelária Vám ponúka na predaj 3izbový rodinný v Maďarsku - Komjáti. Obec je vzdialená ...

27.500

Rodinný dom Fony
  • Ihneď voľný

Rodinný dom Fony

BROKER-REAL ... realitná kancelária ponúka na predaj 4 izbový Rodinný dom, Fony - Maďars...

49.900

Rodinný dom Komjáti
  • Ihneď voľný

Rodinný dom Komjáti

BROKER-REAL ... realitná kancelária Vám ponúka na predaj 3izbový rodinný v Maďarsku - Komjáti. Obec je vzdialená ...

27.500