Rodinný dom -4 izbový, Kašov - Trebišov

Predaj, Rodinný dom, Kašov, Pôvodný stav


  • id: 376
  • Ihneď voľný
  • Dobrá lokalita
Druh ponuky: predaj
Druh nehnuteľnosti: Rodinný dom
Počet izieb: 4
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Mesto/obec: Kašov
Vlastníctvo: Osobné vlastníctvo
Úžitková plocha: 146 m2
Plocha pozemku: 2700 m2
Balkón/Loggia: []
Okná: Pôvodné
Parkovacie miesto: vo dvore

Cena : 34.000

Popis nehnuteľnosti:

BROKER-REAL realitná kancelária ponúka na predaj 4 izbový Rodinný dom v obci Kašov. Obec je situovaná v mierne členitom teréne, vzdialená 13 km od mesta Trebišov. Pozemok je rovinatý v tvare obdlžníka, delený na časť predzáhradka, dvor predný, dvor zadný a veľká zatrávnená záhrada. Celý pozemok je oplotený. Hlavnú stavbu tvorí veľmi zachovalý vidiecky rodinný dom, postavený v 70 tych rokoch, celý podpivničený. Zadnú časť domu tvorí prístavba s jednou slnečnou izbou, vhodnou na vytvorenie priestrannej kuchyne.Súčasťou prístavby je aj garáž. Dom je napojený na vlastnú studňu, kúrenie ústredné plynové. Prístup na pozemok je z asfaltovej komunikácie.
Ak sa Vám inzerát nezobrazuje celý, nájdete ho na našej stránke...broker-real.sk ID- 376
Plochy: Pozemok 2700 m2, úžitková plocha 146 m2
Technický popis: Konštrukcia objektu: tehla, kváder. Podlaha: parkety, dlažba, drevená. Steny: stierky a omietky. Vonkajšia omietka: brizolit. Okná: drevené dvojité. Dvere:pôvodné drevené. Strecha je sedlová prikrytá protipožiarnym šindľom na drevenom krove. Priestor pod strechou je v súčastnosti využívaný na povalu, po zateplení je priestor na ďalšie dve miestnosti. Na pozemku a v dome je elektrická prípojka vedená vzduchom, plynová prípojka na zemný plyn, odpad vedený trativodom. Stav objektu: velmi dobrý technický stav, voľný ihneď.
Popis miestností: Veranda, jedáleň, chodba, 3 izby, kuchyňa s kuchynským nábytkom a sporákom, kúpeľňa, samostatné WC. Technické miestnosti: kotolňa, špajza, dielňa. V zadnej časti domu garáž.
Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je stanovená vlastníkom a zahŕňa štandardné poplatky : kúpna zmluva a overenie, zavkladovanie nehnuteľnosti prostredníctvom zmluvného právnika, odovzdanie a prepis energií u dodávateľov. Ďalšie informácie a termín obhliadky, spôsob a podmienky vybavenia najvýhodnejšieho HYPO úveru si dohodnite na zákazníckej linke: + 421 948 544 654
Váš spoľahlivý realitný maklér a poradca ®.

Občianská vybavenosť

Potraviny,

infolinka

Zákaznícka infolinka


+421 948 544 654

Poloha nehnuteľnosti

Mohlo by Vás zaujať

V tejto kategórii