Rodinný dom (Kechnec), Hidasnémeti - Maďarsko

Predaj, Rodinný dom, Hidasnémeti, Čiastočná rekonštrukcia


  • id: 412
  • Ihneď voľný
  • Dobrá lokalita
Druh ponuky: predaj
Druh nehnuteľnosti: Rodinný dom
Počet izieb: 2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Mesto/obec: Hidasnémeti
Rok výstavby: 1970
Vlastníctvo: Osobné vlastníctvo
Úžitková plocha: 80 m2
Zastavaná plocha: 120 m2
Plocha pozemku: 1200 m2
Balkón/Loggia: []
Pivnica: ÁNO
Okná: Plastové
Parkovacie miesto: vo dvore

Cena : 58.900

Popis nehnuteľnosti:

BROKER-REAL realitná kancelária ponúka na predaj Rodinný dom 2 izbový, Hidasnémeti - Maďarsko. Dom je postavený v roku 1970, po kvalitnej rekonštrukcii interiéru, ihneď obývateľný, podpivničený čiastočne, s prístreškom za domom. Ďalšie stavby na pozemku: kopaná studňa, oplotenie. Pozemok je tvaru štvorca, oplotený, kovová brána. Dvor pri dome je rovinatý, chodníky betónové. Záhrada za domom vysadená ovocnými stromami a okrasnými drevinami, kvetinami, zatrávnená. Prístup na pozemok je z asfaltovej komunikácie do dvora, parkovanie vo dvore. Obec je umiestnená 6 km od štátnej hranice, najbližšie mesto SK Košice, HU Encs. Nehnuteľnosť je v nezáplavovom pásme, v tichej ulici, ihneď voľná, bez ťarchy, možnosť odkúpenia so zariadením. Obec obýva 1200 obyvateľov, umiestnená blízko diaľnice.
Doprava z mesta Košice vlakom, autobusom EUROBUS.
Ak sa Vám inzerát nezobrazuje celý, nájdete ho na našej stránke...broker-real.sk ID- 412
Plochy: Pozemok 1200 m2, zastavaná plocha 120 m2, úžitková 80 m2
Technický popis: Konštrukcia objektu: kameň a tehla. Strecha je prikrytá vlnitou protipožiarnou azbestovou krytinou na drevenom krove. Priestor pod strechou je v súčastnosti využívaný na povalu. Podlaha: plávajúca laminát, keramická dlažba, obklady, betón. Komín murovaný, tehlový. Steny stierky, elektroinštalácia, vodovod, kanalizácia po rekonštrukcii. Dvere: drevené pôvodné presklenené, vchodové repasované. Okná plastové s izolačným dvojsklom, s v vnútornými roletami. Stropy drevené s omietnutými podhľadmi. Na pozemku a v dome je obecný vodovod, kopaná studňa, elektrická prípojka vedená vzduchom, kanalizácia vedená do verejnej kanalizácie, plyn zemný v dome. Vykurovanie domu úsporným kondenzačným plynovým kotlom a v každej miestnosti samostatnými panelovými radiátormi. Teplá voda ohrievaná plynovým kotlom - prietokom. Stav objektu: rekonštrukcia interéru, technický stav dobrý, s možnosťou celoročného bývania. Možnosť pripojenia internetu, wifi a televízie. Na pozemku je ďalšia nehnuteľnosť- prístrešok. Oplotenie pozinkovaným pletivom, vstup kovovou bránou, parkovanie vo dvore.
Popis miestností: Hlavná budova: Vstupná chodba - zádverie, spálňa, obývačka, kúpeľňa s WC, špajza. Kuchyňa vybavená kuchynským nábytkom, elektrospotrebičmi, sporákom, z kuchyne je vstup na budúcu terasu na dvore plastovými presklenenými dverami. Obývačka vybavená keramickou pecou na tuhé palivo. Pivnica čiastočne pod domom. Kúpeľňa s WC. Záhradný dom -prístrešok na úschovu techniky, náradia.
Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je stanovená vlastníkom a zahŕňa štandardtné poplatky : kúpna zmluva a overenie, zavkladovanie nehnuteľnosti prostredníctvom zmluvného právnika na Slovensku a v Maďarsku, odovzdanie a prepis energií u dodávateľov. Ak neovládate reč slovom a písmom, zabezpečíme Vám oficiálne tlmočenie pred úradmi.
Ďalšie informácie a termín obhliadky si dohodnite na zákazníckej linke: + 421 948 544 654
Váš spoľahlivý realitný maklér a poradca ®.

Vybavenie nehnuteľnosti

So zariadením, Vaňa, Kuchynská linka, Sporák, Rúra, Digestor/Odsávačka, Špajza, Pivnica,

Občianská vybavenosť

Detská škôlka, Zdravotné stredisko, Zástavka autobusu, Autobusová stanica, Železničná stanica, Kostol, Potraviny, Trhovisko, Lekáreň, Pobočka banky, Bankomat, Pobočka pošty, Parkovisko, Rýchle občerstvenie,

Športové stredisko

, Park,

Technická specifikácia

Základy - kamenné, Základové pásy, Typ konštrukcie - tehla, Typ konštrukcie - kameň, Strecha - stanová, Strešná krytina - azbestové šindle , Steny - kameň, Podlaha - laminátová, Podlaha - betónová, Strop - drevený, Strop - omietka, Plastové okná dvojsklo, Vstupné dvere - drevo, Voda - verejný vodovod, Voda - studňa , Kanalizácia - verejná, Prípojka plynu - plynovod, Prípojka elektriky vzduchom, 240V, Vykurovanie plynom, Vykurovanie drevom, Panelové radiátory,

infolinka

Zákaznícka infolinka


+421 948 544 654

Poloha nehnuteľnosti

Mohlo by Vás zaujať

V tejto kategórii