Rodinný dom Kéked v Maďarsku

predaj, Rodinný dom, keked, Čiastočná rekonštrukcia


  • id: 109
  • Ihneď voľný
  • Dobrá lokalita
Druh ponuky: predaj
Druh nehnuteľnosti: Rodinný dom
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Mesto/obec: keked
Úžitková plocha: 98 m2
Zastavaná plocha: 115 m2
Plocha pozemku: 1900 m2

Cena : 33.000

Popis nehnuteľnosti:

Na predaj 2 izbový rodinný dom v obci Kéked - Maďarsko. Dom má tvar obdlžníka umiestnený v prednej časti pozemku s prístavbou hospodárskej časti za domom, postavený v roku 1920. Vstup do domu je z dvora nachádzajú sa v tejto nehnuteľnosti 2 izby, kuchyňa, kúpeľńa /klasická vaňa, záchod, umývadlo, sprchovací kút/. Vstup do samostatnej pivnice je z dvora. Záhrada a dvor sú obdlžníkového tvaru, pozemok zatrávnený, slnečný.
Príslušenstvo: obecný vodovod na pozemku, elektrická prípojka 240V vzduchom na pozemku a v dome, kanalizácia - žumpa, plynový vývod na dvore.
Technické parametre: Plocha: úžitková 98m2, zastavaná 115m2, pozemku 1900m2. Podlaha: dlažba, pvc, betón. Steny: omietky. Okná: drevené (pôvodné). Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa. Kúrenie: pieckami. Sedlová strecha .Strešná krytina: škridla. Rovinatý pozemok. Asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka (400V), plynová prípojka, kanalizácia.
Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je stanovená vlastníkom a zahŕňa štandardtné poplatky : kúpna zmluva a overenie, zavkladovanie nehnuteľnosti prostredníctvom zmluvného právnika na Slovensku a v Maďarsku, odovzdanie a prepis energií u dodávateľov. Ak neovladate reč slovom a písmom, zabezpečíme Vám oficiálne tlmočenie pred úradmi. Ďalšie informácie a termín obhliadky si dohodnite na zákazníckej linke: + 421 948 544 654
Váš spoľahlivý realitný maklér a poradca ®.

infolinka

Zákaznícka infolinka


+421 948 544 654

Mohlo by Vás zaujať

V tejto kategórii