Rodinný dom luxus 6 izbový, KOŠICKÁ NOVÁ VES, Košice

Predaj, Rodinná vila, Košice - Košická Nová Ves, Nová rekonštrukcia


  • id: 81
  • Luxusné
Druh ponuky: predaj
Druh nehnuteľnosti: Rodinná vila
Stav nehnuteľnosti: Nová rekonštrukcia
Mesto/obec: Košice - Košická Nová Ves
Vlastníctvo: Osobné vlastníctvo
Balkón/Loggia: []
Material: Zmiešaný material
Okná: Plastové
Parkovacie miesto: garáž

Cena : 280.000

Popis nehnuteľnosti:

BROKER REAL ... ponúka z poverenia a plnej moci klienta na predaj 6 izbový, precízne zrekonštruovaný LUXUSNÝ RODINNÝ DOM- VILU v Košiciach, mestská čast 2 km východne od centra mesta. Dvojpodlažný dom postavený v roku 1997 ako hlavná stavba na pozemku má tvar štvorca a je umiestnený v prednej časti pozemku. Dom je postavený zo škváro betonových tvárnic s exteriérovou a interiérovou termo- izoláciou stien, stropov a priestoru pod strechou. Za domom je elegantný bazén s vonkajším a vnútorným osvetlením pre nočné kúpanie, kvalitnou dlažbou okolo bazéna a vstupom priamo z domu, kvetinovou a krovinovou výsadbou - japonská záhrada. V strednej časti pozemku je vedľajšia hospodárska stavba s priestrannou štvor-garážou, dielňa pre domáceho kutila, sklad drobného náradia a pomôcok, samostatná letná kuchyňa zariadená kuchynskou linkou s elektrospotrebičmi, sklad potravín a kuchynského náradia, samostatné WC, sedenie pod prístreškom pre 6 ľudí. Táto hospodárska časť je samostatne napojená na ústredné kúrenie, vodu, kanalizáciu, zemný plyn a elektrinu. Jednotlivé miestnosti sú vykurované panelovými radiátormi. Brány do garáží sú zabezpečené automatom s diaľkovým ovládaním. K zadnej časti hospodárskej miestnosti je pristavaný veľký prístrešok pre bicykle, motocykle, kosačky, záhradného náradia a železobetónové koterce pre zvieratá - 8 psov pre plemenný chov s výbehom do zatrávnenej záhrady v zadnej časti pozemku. Priestor pri dome a pri garážiach je vyložený zámkovou dlažbou s možnosťou parkovania ďalších 4 vozidiel. Vstup na pozemok je z asfaltovej cesty diaľkovo ovládanou bránou. Celý pozemok je oplotený diskrétnym oplotením, s prednej časti špeciálnymi panelmi, zo zadnej časti pozinkovaným vlnitým plechom. Orientácia pozemku: Juho - západ, slnečný a teplý, zo severnej strany chránený vysokým porastom - tujami. Okolie je tiché s príjemnými susedmi. Nehnuteľnosť je voľná do 1 mesiaca, možnosť odkúpenia so zariadením po dohode s vlastníkom. Na nehnuteľnosti je ťarcha - hypotéka s možnosťou pokračovania. Mesačné náklady celkom: 300 €
Plné znenie tohto inzeratu si pozriete na našej web stranke ... broker-real.sk, alebo si vyberte z našich najnovších ponúk
Technický popis: Podlahová plocha domu: 315 m2, zastavaná 153 m2, pozemku 1135 m2. Plocha štvor garáže: 96 m2. Konštrukcia objektov: Škváro betónová tvárnica, kváder. Nosné murivo: hr. 40 cm. Základy podbetónované, betónové s hydroizoláciou. Sedlová strecha s miernym sklonom a zateplenou povalou. Krov drevený zateplený termo izoláciou. Strešná krytina: asfaltový šindeľ. Komín: murovaný 1x v dome, 1 x nerezový exteriérový. Balkóny a lógie nie sú potrebné, pre dostatok priestoru pri bazéne a náhradou sú skladacie dvere z obývačky vedúce do záhrady. Stropy: betónové, znížené, zateplené s povrchovou úpravou dekoratívny sadrokartón. Osvetlenie: v celom dome stropné bodové svietidlá a lustre s úspornými žiarovkami, bazén osvetlený vodotesnými svietidlami pod vodou, okolie bazénu a záhrada osvetlená špeciálnym svetlom. Podlaha: drevená plávajúca podlaha, dlažba. Steny: zateplené intriérovou vatou a sadrokartónom. Okná: plastové. Dvere: exteriér plastové, interiér plastové s presklením, k bazénom sú plastové skladacie na pántoch a vodiacej lište. Vybavenie kúpeľne na prízemí: sprchovací kút, rohová vaňa s vírivkou, umývadlo s nastaviteľným zrkadlom, WC samostatné. Kúpelňa na poschodí: 2x umývadlo, nábytok. Technická miestnosť na prízemí: práčka, sušička, plynový kotol, police na čistiace prostriedky a drobné náradie, všetko umiestnené do rohovej vstavanej skrine. Kúrenie ústredné panelovými radiátormi vo všetkých miestnostiach: samostatný plynový kotol na kúrenie a ohrev TUV, obývačka na prízemí a detská izba na poschodí je vybavená samostatnými kozubmi. Severná stena domu je chránená asfaltovým šindlom. Všetky údaje, parametre a foto dokumentácia uvedené v súvislosti s nehnuteľnosťou sú použité so súhlasom vlastníka. V prípade ďalších informácií ohľadom tejto nehnuteľnosti Vám ochotne zodpovieme v našej kancelárii na adrese: Murgašova3, Košice - centrum.
Dispozícia miestností: Hlavný vstup do domu je z dvora krytým schodiskom do chodby.
1. nadzemné podlažie( prízemie): chodba delí dom na dve časti, v pravej časti je veľká kuchyňa s kuchynskou linkou s vstavanými elektrospotrebičmi a jedálenským kútom, oknami orientovanými na ulicu a samostatnými dverami na dvor. Ďalej v pravej časti je spálňa s oknom na ulicu. Vedľa spálne je kúpeľňa s rohovou vaňou a vírivkou, sprchovacím kútom a umývadlom. WC je samostatné. V ľavej časti je vstup z chodby do veľkej obývačky so skladacími presklenenými dverami a výhľadom na bazén a japonskú záhradu, ďalej vstup do spálne a schodište do 2. podlažia.
2. nadzemné podlažie: v chodbe je veľký vstavaný šatník a pracovný kút. V pravej časti je samostatná chlapčenská a dievčenská izba s oknami na ulicu. V ľavej časti je veľká obývacia miestnosť s ležadlom- teraz využívaná ako športová miestnosť, ďalej spálňa a samostatná kúpeľňa s výlezom do podkrovia.
Príslušenstvo: Obecný vodovod na pozemku a v dome, elektrická prípojka 230V / 400V vzduchom na pozemku a v dome, plynová prípojka na pozemku a v dome, verejná kanalizácia na pozemku a v dome, priestranný dvor s parkovaním, bazén pre plavcov, japonská záhrada, technické miestnosti, 4 garáže, prístrešok, železobetónové koterce, záhrada zatrávnená s drevinami, oplotenie, brána je automat na ďiaľkové ovládanie, dvere garáží na diaľkové ovládanie, bytový telefón v exteriéri na stene domu k bazénu.
Výhody: Občianske vybavenie: Obecný úrad, obchod so zmiešaným tovarom, potraviny, reštaurácia, materská škola, základná škola, lekár, pošta, tiché prostredie, pekný výhľad. Výnimočnosťou je použitie presklenia väčšiny plochy západnej aj južnej strany domu. Vyvýšená poloha pozemku zabezpečuje pekný výhľad. Prevod nehnuteľnosti zabezpečuje naša kancelária prostredníctvom zmluvného právnika.
Lokalita: Dostupnosť z centra centra KE: 2 km., autom 10 min. Autobusom MHD 10 min. Vzdialenosť ku zastávkam je 5 minút pešo. Nehnuteľnosť sa nachádza mimo frekventovanej časti.

Cena: 280 000 € ... je stanovená vlastníkom nehnuteľnosti, s možnosťou upresnenia na obhliadke. Dohodnite si termín obhliadky tejto nehnuteľnosti na našej zákazníckej linke.

Tel: + 421 948 544 654 ... Ak je linka zaneprázdnená zavoláme Vás

infolinka

Zákaznícka infolinka


+421 948 544 654

Poloha nehnuteľnosti