Rodinný dom luxusný 4 izb., Regéc- Maďarsko

Predaj, Vidiecky dom, Regéc, Kompletná rekonštrukcia


  • id: 503
  • Luxusné
  • Dobrá lokalita
Druh ponuky: predaj
Druh nehnuteľnosti: Vidiecky dom
Počet izieb: 3
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Mesto/obec: Regéc
Rok výstavby: 1970
Vlastníctvo: Osobné vlastníctvo
Úžitková plocha: 180 m2
Zastavaná plocha: 215 m2
Plocha pozemku: 6000 m2
Balkón/Loggia: Terasa
Okná: Eurookná
Zateplenie nehnuteľnosti: Áno
Parkovacie miesto: garáž

Cena : 155.000

Popis nehnuteľnosti:

BROKER-REAL realitná kancelária ponúka na predaj Rodinný dom luxusný 4 izbový dvojgeneračný, pod hradom Regéc- Maďarsko. Luxusný dom je na pozemku ako hlavná stavba, vidiecky štýl, murivo z kameňa 60 cm, strecha sedlová na drevenom krove, stropy drevené omietnuté, zateplené, základy betónové. Celková rekonštrukcia interiéru a exteriéru objektu prebehla pred 4 rokmi. Ďalšie stavby na pozemku: terasa s výhľadom do záhrady, garáž drevená ako samostatná stavba, kopaná studňa. Pozemok je tvaru obdlžníka, oplotený, kovaná brána a oplotenie, záhrada oplotená pozink. pletivom. Dvor pri dome je rovinatý, vyložený makadamom a zatrávnený s okrasnou kvetinovou záhradou. Záhrada za domom je mierne svahovitá, typ parku vysadená ovocnými stromami a okrasnými drevinami, kvetinami, zatrávnená, s dvoma rybníkmi a prameňmi vyvierajúcimi na pozemku. Prístup na pozemok je z asfaltovej komunikácie. Zadná časť záhrady končí zmiešaným lesom v osobnom vlastníctve. Obec je umiestnená v tichom prostredí 25 km od štátnej hranice, najbližšie mesto v Maďarsku Encs. Nehnuteľnosť vo vysokom štandarde je v nezáplavovom a nezosuvovom pásme, voľná po dohode, bez ťarchy, predáva sa s čiastočným zariadením.
Ak sa Vám inzerát nezobrazuje celý, nájdete ho na našej stránke...broker-real.sk ID- 503
Plochy: Pozemok 6000 m2, zastavaná plocha 215 m2, úžitková 180 m2 + garáž.
Technický popis: Konštrukcia objektu: Murivo kameň. Strecha je prikrytá pálenou škridlou na drevenom krove. Priestor pod strechou je v súčastnosti využívaný na povalu s výlezom z interiéru. Podlaha: drevená plávajúca, dlažba. Steny: exteriér striekané omietky, interiér stierky. Stropy omietnuté - drevené trámy a dosky, zateplené a znížené sadrokartónom. Okná: drevené EURO s izolačným dvojsklom. Dvere: drevené EURO s izolačným dvojsklom, zárubne drevené s dreveným obložením, náter aplikovaný pod vysokým tlakom. Na pozemku a v dome je Obecný vodovod. Elektrická prípojka vedená vzduchom, hodiny a ističe umiestnené v interiéri. Kanalizácia vedená do veľkej žumpy, majiteľka po aplikácii chemickej úpravy vodu použiva ako úžitkovú na polievanie. Plyn zemný v obci nie je, možnosť objednať tlakový zásobník. Vykurovanie domu elektrickým kotlom vyvedeným do panelových radiátorov, alebo teplovodným hadom inštalovaným do keramickej pece na tuhé palivo a vyvedeným v každej izbe do panelových radiátorov. Teplá voda ohrievaná elektrickým kotlom vedená do dvoch kúpelní a kuchyne. Stav objektu: celková rekonštrukcia v roku 2016 - 2018, bez ďalších investícií. Nehnuteľnosť je napojená na poplašný systém, so snímačmi pohybu vyvedené na mobilný telefón. Vo výbave je internet a wifi. Drevo palivové ťažíte s vlastneho lesa, rybníky sú zasobované vodou s prameňa so zabezpečeným odtokom do potoka. Nehnuteľnosť má okná smerované na juh, terasa na východ. Uvolnenie po dohode, možné aj ihneď, predáva sa s čiastočným zariadením.
Popis miestností: Vstup do domu je dvoma vchodmi, jeden je z dvora z južnej strany z dvora, druhý cez terasu z východnej strany od záhrady. Izby sú priechodné ale delené dverami, Vstupná hala -Obývačka v zadnej časti nehnuteľnosti s východom na Terasu a záhradu, 2 samostatné Spálne, Kuchyňa a jedálenská časť je vyrobená na zákazku a je súčasťou obývacej izby, vybavená elektrospotrebičmi, 2 x Kúpeľňa so sprchovacím kútom, umývadlom, práčkou a 3 x WC, Technická miestnosť s umiestneným elektrickým kotlom a rozvádzačmi.
Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je stanovená vlastníkom a zahŕňa poplatky : kúpna zmluva a overenie, zavkladovanie nehnuteľnosti prostredníctvom zmluvného právnika na Slovensku a v Maďarsku, odovzdanie a prepis energií u dodávateľov. Ak neovladate reč slovom a písmom, zabezpečíme Vám oficiálne tlmočenie pred úradmi.
Viac informácií obdržíte v našej kancelárii, termín stretnutia a obhliadky si dohodnite na zákazníckej linke: + 421 948 544 654
Váš spoľahlivý realitný maklér a poradca ®.

Vybavenie nehnuteľnosti

So zariadením, Prípojka internetu, Sprchový kút, Kuchynská linka, Špajza, 1x Terasa,

Technická specifikácia

Základy - betonové, Typ konštrukcie - kameň, Strecha - sedlová, Strešná kritina - pálena škridla, Steny - kameň, Podlaha - drevená, Podlaha - keramická, Strop - drevený, Strop - sadrový, Nové drevené okná, Prípojka vody, Voda - verejný vodovod, Voda - studňa , Kanalizácia - žumpa, Prípojka elektriky, Prípojka elektriky vzduchom, 240V, 400V, Prípojka internetu, Vykurovanie drevom, Vykurovanie eletrické, Panelové radiátory, Vykurovanie - Kachľová pec, Heating - Electric hot water preparation,

infolinka

Zákaznícka infolinka


+421 948 544 654

Poloha nehnuteľnosti

Mohlo by Vás zaujať

V tejto kategórii

Rodinný dom v obci Fony
  • Ihneď voľný
  • Dobrá lokalita

Rodinný dom v obci Fony

ROKER-REAL ... realitná kancelária ponúka na predaj 4 izbový Rodinný dom v obci Fony - M...

47.000