Rodinný dom Maďarsko, 6 km od prechodu Milhosť

Predaj, Vidiecky dom, Nemmondom, Pôvodný stav


  • id: 564
  • Len u nás
Druh ponuky: predaj
Druh nehnuteľnosti: Vidiecky dom
Počet izieb: 2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Mesto/obec: Nemmondom
Ulica: Krivá 27
Rok výstavby: 1970
Vlastníctvo: Osobné vlastníctvo
Úžitková plocha: 80 m2
Zastavaná plocha: 110 m2
Plocha pozemku: 1200 m2
Poschodie: 1 / 1
Balkón/Loggia: Nie
Pivnica: ÁNO
Okná: Pôvodné
Zateplenie nehnuteľnosti: Nie
Parkovacie miesto: verejné parkovanie

Cena : 34.900

Popis nehnuteľnosti:

BROKER-REAL realitná kancelária ponúka na predaj 2 - izbový vidiecky rodinný dom v obci 6 km od štátnej hranice SK - HU. Rodinný dom postavený v roku 1940, má tvar obdlžníka s pristavaním ďalších priestorov v zadnej časti domu. Dom postavený z kameňa má vchod z dvora a je umiestnený v prednej časti pozemku, vedľa rodinného domu je dvor umožňujúci parkovanie motorových vozidiel. Za domom je rovinatá záhrada so samostatným vjazdom s možnosťou pestovanie zeleniny a ovocných stromov. Nehnuteľnosť je umiestnená do tichej oblasti pod Slanskými horami.
Ak sa Vám inzerát nezobrazuje celý, nájdete ho na našej stránke...broker-real.sk ID- 564
Plocha zastavaná 110m2, pozemku 1200m2.
Technický popis: . Podlaha: dlažba, pvc, betón. Steny: omietky. Okná: drevené (pôvodné). Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa. Stav objektu: Strecha po rekoštrukcii. Konštrukcia objektu: kamenná. Sedlová strecha. Strešná krytina: škridla, na drevenom krove. Podpivničenie je len pod Letnou kuchyňou. Voda verejná, plynová prípojka -zemný plyn na pozemku a v dome, verejná kanalizácia na pozemku a v dome, kúrenie gamatkami na plyn. Rovinatý pozemok.
Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti zahŕňa: cenu a vyhľadanie nehnuteľnosti, spracovanie zákazky, obhliadky, rezervácia nehnuteľnosti, kúpna zmluva a overenie, tlmočenie pred právnikom a úradmi, zavkladovanie nehnuteľnosti, účasť na odovzdaní a prepise energií u dodávateľov.
Ďalšie informácie a termín obhliadky, spôsob a podmienky vybavenia najvýhodnejšieho HYPO úveru si dohodnite na zákazníckej linke: + 421 948 544 654
Váš spoľahlivý realitný maklér a poradca ®.

Technická specifikácia

Základy - betonové, Základové pásy, Typ konštrukcie - kameň, Strecha - sedlová, Strešná kritina - pálena škridla, Steny - kameň, Podlaha - drevená, Podlaha - linoleum, Podlaha - betónová, Strop - omietka, Staré drevené okná, Drevené okná jednosklo, Vstupné dvere - drevo, Inžinierské siete - Áno, Prípojka vody, Voda - verejný vodovod, Voda - studňa , Kanalizácia - verejná, Prípojka plynu - plynovod, Prípojka plynu - propánbután fľaša, Prípojka elektriky, Prípojka elektriky vzduchom, 240V, 400V, Vykurovanie - plynová gamatka, Vykurovanie drevom, Vykurovanie eletrické, Vykurovanie - plynová gamatka, Vykurovanie - Kachľová pec,

Bc. Adriana Kulcsárová

Maklér

Bc. Adriana Kulcsárová

+421917484501

mail@broker-real.sk


Zobraziť profil
infolinka

Zákaznícka infolinka


+421 948 544 654

Poloha nehnuteľnosti