Rodinný dom Méra - Maďarsko

predaj, Rodinný dom, Méra, Pôvodný stav


  • id: 341
  • Dobrá lokalita
Druh ponuky: predaj
Druh nehnuteľnosti: Rodinný dom
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Mesto/obec: Méra
Zastavaná plocha: 90 m2
Plocha pozemku: 789 m2
Pivnica: Nie
Zateplenie nehnuteľnosti: Nie

Cena : 29.000

Popis nehnuteľnosti:

BROKER-REAL realitná kancelária ponúka na predaj 3 izbový rodinný dom v Maďarsku v obci Méra. Táto obec sa nachádza 25 km od št.hraníc , vo výstavbe je dialnica, ktorá uľahčí a urýchli spojenie s Košicami. Dom bol postavený v roku 1997 a nachádza sa v tichej časti obce. Časť domu je podpivničená, vchod do domu je z dvora. Pozemok je obdlžníkového tvaru, dvor je zatrávnený. Parkovanie vo dvore, alebo aj pred domom. Nehnuteľnosť je v pôvodnom stave.
Plocha: zastavaná 90m2, pozemku 789m2.
Technický popis: Podlaha: plávajúca, dlažba. Steny: stierky. Okná: drevené (pôvodné). Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa. Oddelené WC. Nosné múry: kváder. Kúrenie je riešené kozubovými kachľami. Sedlová strecha. Strešná krytina: plech- lakoplast. Rovinatý pozemok. Asfaltová prístupová cesta. Čiastočné (1/3) podpivničenie. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka (230V). Na pozemku sa nachádza žumpa. Prípojka na plyn.
Ak sa Vám inzerát nezobrazuje celý, nájdete ho na našej stránke...broker-real.sk ID- 341
Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je stanovená vlastníkom a zahŕňa štandardné poplatky : kúpna zmluva a overenie, zavkladovanie nehnuteľnosti prostredníctvom zmluvného právnika na Slovensku a v Maďarsku, odovzdanie a prepis energií u dodávateľov. Ak neovládate reč slovom a písmom, zabezpečíme Vám oficiálne tlmočenie pred úradmi. Ďalšie informácie a termín obhliadky si dohodnite na zákazníckej linke: + 421 948 544 654
Váš spoľahlivý realitný maklér a poradca ®.

infolinka

Zákaznícka infolinka


+421 948 544 654

Mohlo by Vás zaujať

V tejto kategórii