Rodinný dom Mikóháza - Madarsko

Predaj, Rodinný dom, Mikóháza, Pôvodný stav


  • id: 577
  • Ihneď voľný
Druh ponuky: predaj
Druh nehnuteľnosti: Rodinný dom
Počet izieb: 3
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Mesto/obec: Mikóháza
Vlastníctvo: Osobné vlastníctvo
Úžitková plocha: 95 m2
Zastavaná plocha: 110 m2
Plocha pozemku: 2400 m2
Balkón/Loggia:
Pivnica: ÁNO
Okná: Plastové
Parkovacie miesto: garáž

Cena : 64.500

Popis nehnuteľnosti:

BROKER-REAL ... realitná kancelária ponúka na predaj 3 izbový Rodinný dom, Mikóháza - Maďarsko. Hlavnú stavbu tvorí veľmi zachovalý 1 podlažný rodinný dom, čiastočne podpivničený, postavený v roku 1950. Dom je v stave po čiastočnej rekonštrukcii. Podkrovie je využívané na povalu. Prístup na rovinatý pozemok v tvare obdlžnika je kovovou bránou z asfaltovej komunikácie v prednej časti domu. Pozemok je čiastočne oplotený, delený na časť predzáhradka, dvor predný a dvor zadný. Parkovanie možné na dvore pre viac vozidiel. Nehnuteľnosť je bez ťarchy, ihneď voľná., s možnosťou odkúpiť zariadenie. V obci žije 600 obyvateľov, je situovaná v tichom prostredí na rovinatom teréne.
Ak sa Vám inzerát nezobrazuje celý, nájdete ho na našej stránke...broker-real.sk : ID- 577
Plochy: Pozemok 2400 m2, zastavaná plocha 110 m2, úžitková 95 m2
Technický popis: Konštrukcia objektu: kameň. Stropy sú drevené. Podlaha: drevo, dlažby. Steny: omietky. Vonkajšia omietka: fasádna omietka. Okná: plastové Dvere exteriérové vchodové 1x plastové a 1x drevené, interiérové dvere drevené. Strecha je typu stanová, prikrytá pálenou škridľou, na drevenom krove. Elektrická prípojka zavedená do domu vzduchom. Plynová prípojka na zemný plyn v dome. Kanalizácia obecná. Kúrenie je ústredné plynovým kotlom a panelovými vykurovacími telesami v každej obytnej izbe. Vykorovanie je ešte možné kachlami. Voda je z obecného vodovodu, ohrev teplej vody elektrickým bojlerom. V dome sa nachádza aj sauna. Celkový stav nehnuteľnosti: dobrý technický stav, v stave bez ďalšej investície. Nehnuteľnosť je umiestnená v nezáplavovom pásme na rovinatom pozemku, záhrada je mierne svahovitá. Bez ťarchy, voľná po dohode, spravidla do troch týždňov.
Popis miestností: Vyvýšené prízemie: Prvým vstupom sa dostaneme do malej predsiene a z nej sa dostaneme do prvej izby. Z tej izby na ľavo je obývacia izba a na pravo cez ďalšiu izbu sa dostaneme do kuchyne. Z kuchyne je vstup do kupelky s WC. Kuchyňa má samostatný vstup.
Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je stanovená vlastníkom a zahŕňa poplatky: kúpna zmluva a overenie, zavkladovanie nehnuteľnosti prostredníctvom autorizovaného právnika, odovzdanie a prepis energií u dodávateľov, tlmočenie pred úradmi.
Ďalšie informácie obdržíte v našej kancelárii, termín osobného stretnutia alebo obhliadky si dohodnite na zákazníckej linke: + 421 948 544 654.
Továbi információt, mint a személyes megtekintetést kérem beszélye meg ezen a telefonszámon: + 421 948 544 654.
Váš spoľahlivý realitný maklér a poradca ®.

Občianská vybavenosť

Detská škôlka, Zástavka autobusu, Kostol, Potraviny,

Technická specifikácia

Základy - kamenné, Typ konštrukcie - kameň, Strecha - valbová, Strešná kritina - pálena škridla, Steny - kameň, Podlaha - drevená, Podlaha - keramická, Podlaha - betónová, Strop - drevený, Strop - omietka, Plastové okná dvojsklo, Vstupné dvere - plastové, Vstupné dvere - drevo, Voda - verejný vodovod, Kanalizácia - verejná, Prípojka plynu - plynovod, Prípojka elektriky vzduchom, 240V, 400V, Vykurovanie plynom, Panelové radiátory, Vykurovanie - Kachľová pec,

Špecifikácia komplexu

Sauna,

infolinka

Zákaznícka infolinka


+421 948 544 654

Poloha nehnuteľnosti

Mohlo by Vás zaujať

V tejto kategórii