3 Izb. Rodinný dom Cejkov, Trebišov-okolie

Predaj, Rodinný dom, Cejkov, Pôvodný stav


  • id: 346
  • Ihneď voľný
Druh ponuky: predaj
Druh nehnuteľnosti: Rodinný dom
Počet izieb: 3
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Mesto/obec: Cejkov
Vlastníctvo: Osobné vlastníctvo
Úžitková plocha: 120 m2
Plocha pozemku: 835 m2
Balkón/Loggia: []
Okná: Pôvodné
Parkovacie miesto: vo dvore

Cena : 34.000

Popis nehnuteľnosti:

BROKER-REAL ... realitná kancelária ponúka na predaj 3 izbový Rodinný dom v obci Cejkov. Celoročne obývateľný dom je postavený v 70 tych rokoch, vo veľmi zachovalom stave tvaru štvorca, podpivničený, umiestnený ako hlavná stavba na obdľžnikovom pozemku. Pozemok je rovinatý, delený na časť predzáhradka, dvor predný, dvor zadný a veľká zatrávnená záhrada. Celý pozemok je oplotený. Prístup na pozemok je z asfaltovej komunikácie. Možnosť parkovania vo dvore. Obec je vzdialená 20 km od mesta Trebišov.
Ak sa Vám inzerát nezobrazuje celý, nájdete ho na našej stránke...broker-real.sk ID- 346
Plochy: Pozemok 835 m2, zastavaná plocha 120 m2, úžitková min. 200 m2
Technický popis: Konštrukcia objektu: tehlová. Krov je drevený s laťovaním. Strecha je sedlová prikrytá protipožiarnym azbestovým šindľom. Stropy : betónove. Podlaha: betón, parkety. Steny: stierky a omietky. Vonkajšia omietka: brizolit. Okná: pôvodné drevené. Dvere pôvodné drevené. Priestor pod strechou je v súčastnosti využívaný na povalu, po zateplení je priestor na ďalšie dve miestnosti. Kúrenie ústredné plynovým kotlom, alebo na tuhé palivo. Vyhrievacie telesá - panelové radiátory. teplá voda bojlerom. Pitná voda je zásobovaná elektrickým čerpadlom z kopanej studne. Obecný vodovod pred pozemkom. Elektrická prípojka vedená vzduchom, plynová prípojka na zemný plyn v dome, Kanalizácia - žumpa 30 m3. Stav objektu: veľmi dobrý technický stav, vhodná rekonštrukcia interiéru. Bez ťarchy, voľný ihneď, predáva sa nezariadený.
Popis miestností:

Prizemie: Predsieň, chodba, 3 izby, kuchyňa bez zariadenia, kúpeľňa s vaňou a WC.
Pivnica: Technické miestnosti: letná kuchyňa, kotolňa, špajza, dielňa, sklad vína. Za domom dreváreň a sklad záhradného náradia.
Podkrovie: Povala s dostatočnou svetlou výškou, po zateplení vhodná ako obytné podkrovie
Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je stanovená vlastníkom a zahŕňa štandardné poplatky : kúpna zmluva a overenie, zavkladovanie a platba kolkov, odovzdanie a prepis energií u dodávateľov. Ďalšie informácie a termín obhliadky si dohodnite na zákazníckej linke: + 421 948 544 654
Váš spoľahlivý realitný maklér a poradca ®.

Občianská vybavenosť

Detská škôlka, Základná škola, Zdravotné stredisko, Zástavka autobusu, Kostol, Potraviny, Pobočka pošty, Reštaurácia, Sport Area,

infolinka

Zákaznícka infolinka


+421 948 544 654

Poloha nehnuteľnosti

Mohlo by Vás zaujať

V tejto kategórii