back-button← späť

Advertise is not available anymore, please check our other offers

Rodinný dom na predaj Hernádszurdok, Maďarsko

Predaj, Bungalov, Hernadszurdok, Kompletná rekonštrukcia

Cena: 105 000

115 m2

1540 m2

3 Izby

1 livingroom

2 Spálne

1 Kúpeľňa

Údaje nehnuteľnosti

ID nehnuteľnosti: 760
Druh ponuky: Predaj
Druh nehnuteľnosti: Bungalov
Mesto/obec: Hernadszurdok
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Zastavaná plocha: 115m2
Plocha pozemku: 1540m2
Vlastníctvo: Osobné vlastníctvo
Parkovacie miesto: vo dvore
Pivnica: Áno
Okná: Plastové
Zateplenie nehnuteľnosti: Áno
Počet izieb: 3
Počet obývacích izieb: 1
Počet spální: 2
Počet kúpeľní: 1
Počet kuchyň: 1

Popis nehnuteľnosti

BROKER-REAL ... realitná kancelária ponúka na predaj 3 izbový Rodinný dom v obci Hernádszurdok - Maďarsko. Hlavnú stavbu tvorí 1 podlažný rodinný dom, nepodpivničený, postavený v roku 1970. Dom je v stave po celkovej rekonštrukcii v roku 2018. Na pozemku sa nachádza betónová platňa o rozmeroch 90 m2 vhodná na výstavbu menšieho rodinného domu, alebo garáže, ratanové sedenie s vírivkou, pivnica. Prístup na mierne svahovitý pozemok v tvare obdĺžnika je kovovou bránou z asfaltovej komunikácie v prednej časti domu. Pozemok je oplotený, delený na dvor predný, dvor zadný a veľká zatrávnená záhrada s ovocnými stromami. Parkovanie možné na dvore pre viac vozidiel. Lokalita: Obec je vzdialená 9 km od hraničného priechodu Milhosť. Nehnuteľnosť je umiestnená v nezáplavovom a nezosuvovom pásme na mierne svahovitom pozemku. Bez ťarchy, voľná po dohode, spravidla do troch týždňov.
Ak sa Vám inzerát nezobrazuje celý, nájdete ho na našej stránke...broker-real.sk : ID- 760
Plochy: Pozemok 1540 m2, zastavaná plocha 115 m2
Technický popis: Konštrukcia objektu: kameň. Stropy znížené, zateplené, predpríprava na zavedenie klimatizačnej jednotky. Podlaha: dlažby, plávajúca podlaha. Steny: omietky, zateplené zvnútra. Vonkajšia omietka: fasádna omietka. Okná: plastové, 5 komorové Dachmann. Dvere exteriérové vchodové: plastové, interiérové dvere drevené - posuvné. Strecha je nová typu členitá, pokrytá plechovou krytinou Blachotrapez , na drevenom krove. Elektrická prípojka zavedená do domu vzduchom. Plynová prípojka na zemný plyn na pozemku. Kanalizácia obecná. Kúrenie elektrické. Alternatívne kúrenie kozubom na pevné palivo. Voda je z obecného vodovodu, ohrev teplej vody elektrickým bojlerom, na pozemku sa nachádza kopaná studňa. Celkový stav nehnuteľnosti: dobrý technický stav, v stave bez ďalšej investície. Nehnuteľnosť je vybavená kamerovým systémom, poplašným zariadením a internetom.
Popis miestností: Suterén : vyžívaný ako obytná plocha s veľkou priestrannou kuchyňou vybavenou elektrospotrebičmi a jedálenským časťou, kúpelňa so sprchovacím kútom, umývadlom, WC, obývačka, spálňa, destská izbička.
Podkrovie : využívané na povalu, vhodné na vytvorenie ďalšieho obytného priestoru.
Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je stanovená vlastníkom a zahŕňa poplatky: kúpna zmluva a overenie, zavkladovanie nehnuteľnosti prostredníctvom autorizovaného právnika, odovzdanie a prepis energií u dodávateľov, tlmočenie pred úradmi.
Ďalšie informácie obdržíte v našej kancelárii, termín osobného stretnutia alebo obhliadky si dohodnite na zákazníckej linke: + 421 948 544 654.
Váš spoľahlivý realitný maklér a poradca ®.

Vybavenie nehnuteľnosti

 • Zariadený

Technická specifikácia

 • Základy - Kameň
 • Strecha - Členitá
 • Strešná krytina - Plech ostatný
 • Steny - Kameň
 • Podlaha - Drevená podlaha
 • Podlaha - Keramická dlažba
 • Okná - Plastové okná dvojsklo
 • Vstupné dvere - Plastové
 • Inžinierske siete - Áno
 • Prípojka vody - Verejný vodovod
 • Prípojka vody - Studňa
 • Kanalizácia - Verejná sieť
 • Prípojka elektriky - Vzduchom
 • Prípojka elektriky - 240V
 • Connection electicity - 400V
 • Kúrenie - Elektrikou

Kontakt na predajcu

Zdieľať na Facebooku

Máte záujem o túto nehnuteľnosť?

Napíšte nám

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ súhlasíte so spracovaním Vami zadaných údajov za účelom zodpovedania otázky či podnetu adresátom správy, ktorým je spoločnosť BROKER-REAL s.r.o.. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov nájdete v sekcii "GDPR - Spracovanie osobných údajov".

Správu sa nepodarilo odoslať
Správa úspešne odoslaná