back-button← späť

Rodinný dom na predaj Szikszó, Maďarsko

Predaj, Rodinný dom, SZIKSZÓ, Nová rekonštrukcia

Cena: 109 000

180 m2

1350 m2

4 Izby

1 livingroom

4 Spálne

1 Kúpeľňa

Údaje nehnuteľnosti

ID nehnuteľnosti: 908
Druh ponuky: Predaj
Druh nehnuteľnosti: Rodinný dom
Mesto/obec: SZIKSZÓ
Stav nehnuteľnosti: Nová rekonštrukcia
Úžitková plocha: 180m2
Plocha pozemku: 1350m2
Balkón/Loggia: Terasa
Okná: Plastové
Počet izieb: 4
Počet obývacích izieb: 1
Počet spální: 4
Počet kúpeľní: 1
Počet kuchyň: 1

Popis nehnuteľnosti

BROKER-REAL realitná kancelária ponúka na predaj 5 izbový Rodinný dom v obci Szikszó - Maďarsko. Hlavnú stavbu tvorí 2 podlažný rodinný dom, ktorý je v stave po rekonštrukcii v roku 2022. Ďalšou stavbou na pozemku je prístavba, technická miestnosť a garáž, vŕtaná studňa. Prístup na rovinatý pozemok v tvare obdĺžnika je kovovou bránou z asfaltovej komunikácie, pozemok je oplotený.
Lokalita: V obci žije 5600 obyvateľov, je situovaná v tichom prostredí na rovinatom teréne. Obec je vzdialená 19 km od Miškolca s priamym výjazdom na diaľnicu do Košíc. Nehnuteľnosť je bez ťarchy, voľná po dohode, spravidla do dvoch týždňov.
Ak sa Vám inzerát nezobrazuje celý, nájdete ho na našej stránke...broker-real.sk : ID- 908
Zverejnené údaje v texte sú na základe informácií od vlastníka nehnuteľnosti.


Plochy: Pozemok 1350 m2, úžitková plocha 180 m2
Technický popis: Konštrukcia objektu: MURIVO - tehla. STROPY- betónové. PODLAHY - dlažby, plávajúca podlaha. OMIETKY - vonkajšia omietka - brizolit, vnútorná omietka - stierky. OKNÁ - plastové. DVERE - exteriérové vchodové plastové, interiérové dvere drevené. STRECHA - stanova - členitá, prikrytá pálenou škridľou na drevenom krove. ELEKTRICKÁ Prípojka- zavedená do domu vzduchom. PLYNOVÁ prípojka - na zemný plyn v dome. KANALIZÁCIA - obecná. KÚRENIE - ústredné plynovým kotlom, panelovými vykurovacími telesami v každej obytnej izbe. Alternatívne kúrenie kotlom na pevné palivo. VODA je z obecného vodovodu, na dvore vŕtaná studňa, ohrev teplej vody elektrickým bojlerom. Celkový stav nehnuteľnosti: veľmi dobrý technický stav, v stave bez ďalšej investície. Zverejnené údaje v texte sú na základe informácií od vlastníka nehnuteľnosti.
Prízemie : vstup do domu, Predsieň, Obývacia Izba spojená priestrannou Kuchyňou amerického typu s elektrospotrebičmi, 1 Izba, Spálňa, Kúpeľňa s vaňou, sprchovým kútom, WC.
1. podlažie : schodisko, 3 Izby, samostatné WC.
Podkrovie : využívané na povalu.

Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je stanovená vlastníkom a zahŕňa poplatky: kúpna zmluva a overenie, zavkladovanie nehnuteľnosti prostredníctvom zmluvného právnika na Slovensku a v Maďarsku, odovzdanie a prepis energií u dodávateľov. Ak neovládate reč slovom a písmom, zabezpečíme Vám oficiálne tlmočenie pred úradmi.
Ceny nehnuteľností sa môžu meniť v súvislosti so zmenou kurzu v danom čase.
Ďalšie informácie obdržíte v našej kancelárii, termín osobného stretnutia a obhliadky si dohodnite na zákazníckej linke: + 421 948 544 654.
Váš spoľahlivý realitný maklér a poradca ®.

Technická specifikácia

 • Základy - Kameň
 • Strecha - Sedlová
 • Steny - Pálená tehla
 • Podlaha - Drevená podlaha
 • Podlaha - Keramická dlažba
 • Strop - Liaty betón
 • Okná - Plastové okná dvojsklo
 • Vstupné dvere - Plastové
 • Inžinierske siete - Áno
 • Prípojka vody - Verejný vodovod
 • Kanalizácia - Verejná sieť
 • Prípojka elektriky - Vzduchom
 • Prípojka elektriky - 240V

Mapa

Kontakt na predajcu

Zdieľať na Facebooku

Máte záujem o túto nehnuteľnosť?

Napíšte nám

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ súhlasíte so spracovaním Vami zadaných údajov za účelom zodpovedania otázky či podnetu adresátom správy, ktorým je spoločnosť BROKER-REAL s.r.o.. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov nájdete v sekcii "GDPR - Spracovanie osobných údajov".

Správu sa nepodarilo odoslať
Správa úspešne odoslaná