Rodinný dom na predaj v Drienovci okr.Košice.

predaj, Rodinný dom, Drienovec, Pôvodný stav


  • id: 88
  • Ihneď voľný
Druh ponuky: predaj
Druh nehnuteľnosti: Rodinný dom
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Mesto/obec: Drienovec
Úžitková plocha: 120 m2
Zastavaná plocha: 120 m2
Plocha pozemku: 1291 m2

Cena: 44 000

Popis nehnuteľnosti:

BROKER-REAL ... ponúka na predaj rodinný dom gazdovského typu. v obci Drienovec. Dom sa nachádza v príjemnom tichom prostredí. Vzdialený 10 min. od zástavky autobusov. Vstup do domu cez dvere rovno z dvora do chodby. Naproti vchodu kúpeľňa, vpravo kuchyňa a z nej vchod do špajze. Po ľavej strane je vchod do prechodnej izby a z nej do ďalšej izby zo samostatným vchodom z dvora. Nasleduje veľká izba v ktorej je veľká kachľová pec. Pozemok je obdĺžnikového tvaru, v prednej časti pozemku je dom za domom je pivnica, v zadnej časti pozemku záhrada s ovocnými stromami a časťou na pestovanie zeleniny. Cena bude oznámená v našej kancelárii, alebo pri obhliadke nehnuteľnosti.

Príslušenstvo: Plynová prípojka a rozvody plynu, voda: verejná, elektrina 230V. Verejná kanalizácia pred domom. Internet optický kábel pred domom.
Technický popis: Plocha pozemku 1291m2, zastavaná plocha 120m2 úžitková 120m2. Vstupná brána plechová delená pre peších a vstup pre vozidlá. Kúpeľňa spoločná s WC. Okná a dvere drevené pôvodné. Kúrenie ústredné kotol plynový. Základy kamenné a steny tehlové,krov drevený strecha sedlová pokrytá šindľom. Technické údaje sú uvedené na základe informácii majiteľa pozemku.
Výhody: Dom v blízkosti Slovenského krasu v tichej časti obce domy v okolí sú obývané. Okolie vhodné na turistiku, cykloturistiku, V blízkosti Drienovske kúpele.
Doprava: Autobusom Vzdialenosti Košice 31km, Rožňava 38km, Moldava nad Bodvou 4km.

Cena : 44 000 €

Cena je stanovená vlastníkom nehnuteľnosti, s možnosťou upresnenia na obhliadke. Ďalšie fotografie a podrobnejšie informácie sa dozviete na osobnom stretnutí s realitným maklérom v klientskom centre na adrese: BROKER-REAL realitná kancelária, Murgašova 3 Košice, 4 poschodie č.d.15
Dohodnite si termín obhliadky tejto nehnuteľnosti na našej info linke. Ak je linka zaneprázdnená zavoláme Vás.

Tel.: .... 0948 544 654 ... ( +421 948 544 654)

Mohlo by Vás zaujať

V tejto kategórii