Rodinný dom 5 izbový, smer Milhosť -Maďarsko

Predaj, Rodinný dom, Hidasnémeti, Pôvodný stav


  • id: 517
  • Ihneď voľný
Druh ponuky: predaj
Druh nehnuteľnosti: Rodinný dom
Počet izieb: 5
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Mesto/obec: Hidasnémeti
Vlastníctvo: Osobné vlastníctvo
Úžitková plocha: 190 m2
Zastavaná plocha: 130 m2
Plocha pozemku: 770 m2
Balkón/Loggia: Balkón
Pivnica: ÁNO
Okná: Pôvodné
Zateplenie nehnuteľnosti: Nie
Parkovacie miesto: vo dvore

Cena : 73.000

Popis nehnuteľnosti:

BROKER-REAL realitná kancelária ponúka na predaj 5 izbový Rodinný dom, v obci Hidasnémeti. Obec leží neďaleko od hraničného priechodu. Pozemok je rovinatý v tvare obdĺžníka, delený na časť predzáhradka, dvor predný, dvor zadný a zatrávnená záhrada s ovocnými stromami. Celý pozemok je oplotený. Hlavnú stavbu tvorí zachovalý 2 podlažný rodinný dom, postavený v roku 1985. Dom je vo veľmi dobrom technickom stave. Vedľajšie stavby sú umiestnené za domom: garáž a dielňa. Celý dom je podpivničený, kde sa nachádzajú 3 väčšie miestnosti. Na pozemku sa nachádza studňa. Inžinierské siete: voda obecná, plynová prípojka a kanalizácia obecná. Elektrická prípojka vzduchom 230/400 V. Prístup na pozemok je z asfaltovej komunikácie. Parkovanie možné vo dvore.
Ak sa Vám inzerát nezobrazuje celý, nájdete ho na našej stránke...broker-real.sk ID- 517
Plochy: Pozemok 770 m2, zastavaná plocha 130 m2 úžitková plocha 190 m2
Technický popis: Konštrukcia objektu: kváder, tehla. Podlaha: betón, parkety dlažba. Steny: omietky. Vonkajšia omietka: brizolit. Okná: drevené povodné . Dvere drevené. Strop: betón, omietka. Strecha je sedlová prikrytá protipožiarnym šindlom. Elektrická prípojka zavedená do domu vzduchom, plynová prípojka na zemný plyn zavedená do domu. Kanalizácia obecná.
Popis miestností: Prízemie : chodba, obývačka, spálňa, kuchyňa + jedáleň, , kúpeľňa, WC, špajza. Po shodoch sa dostaneme na odpočívadlo z ktorého je vstup do izby. Pri pokračovaní po shodoch sa dostaneme do ďalších dvoch samostatných izieb. Jedna izba má aj balkón.
Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je stanovená vlastníkom a zahŕňa štandardné poplatky : kúpna zmluva a overenie, zavkladovanie nehnuteľnosti prostredníctvom zmluvného právnika, odovzdanie a prepis energií u dodávateľov.
Ďalšie informácie a termín obhliadky, spôsob a podmienky vybavenia najvýhodnejšieho HYPO úveru si dohodnite na zákazníckej linke: + 421 948 544 654
Váš spoľahlivý realitný maklér a poradca ®.

Občianská vybavenosť

Zástavka autobusu, Železničná stanica, Kostol, Potraviny, Pobočka pošty,

Technická specifikácia

Základy - betonové, Základy - kamenné, Typ konštrukcie - tehla, Strecha - sedlová, Strešná krytina - azbestové šindle , Steny - pálena tehla, Steny - kváder, Podlaha - drevená, Podlaha - betónová, Ceiling - Panel Ceiling, Strop - omietka, Staré drevené okná, Vstupné dvere - drevo, Inžinierské siete - Áno, Prípojka vody, Voda - verejný vodovod, Prípojka kanalizácie, Prípojka plynu - plynovod, Prípojka elektriky vzduchom, Vykurovanie plynom,

infolinka

Zákaznícka infolinka


+421 948 544 654

Poloha nehnuteľnosti

Mohlo by Vás zaujať

V tejto kategórii

Rodinný dom Szalonna - Maďarsko
  • Ihneď voľný

Rodinný dom Szalonna - Maďarsko

BROKER-REAL ... realitná kancelária ponúka na predaj 3 izbový rodinný dom v Maďarsku - Szalonna. Obec je vzdialen...

27.000

Rodinný dom Bódvaszilas
  • Ihneď voľný

Rodinný dom Bódvaszilas

BROKER-REAL ... realitná kancelária Vám ponúka na predaj 3izbový rodinný v Maďarsku - Bódvaszilas. Obec je vzdial...

26.000