Rodinný dom Szalaszend

Predaj, Rodinný dom, Szalaszend, Pôvodný stav


  • id: 588
  • Rezervované
Druh ponuky: predaj
Druh nehnuteľnosti: Rodinný dom
Počet izieb: 2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Mesto/obec: Szalaszend
Vlastníctvo: Osobné vlastníctvo
Úžitková plocha: 85 m2
Zastavaná plocha: 200 m2
Plocha pozemku: 4000 m2
Balkón/Loggia:
Pivnica: ÁNO
Okná: Pôvodné
Parkovacie miesto: vo dvore

Cena : 11.800

Popis nehnuteľnosti:

BROKER-REAL realitná kancelária ponúka na predaj 2 izbový Rodinný dom, v obci Szalaszend. Obec leží 25km od hraničného priechodu Milhosť.Najbližšie mesto Encs je vzdialená 8km. Pozemok je rovinatý v tvare obdĺžníka, delený na časť predzáhradka, dvor predný, dvor zadný. Celý pozemok je oplotený. Hlavnú stavbu tvorí,1 podlažný rodinný dom. Rekonštrukcia nutná. Vedľajšie stavby sú umiestnené za domom: dielňa a hospodárské budovy. V dome sa nachádza pivnica v rozlohe 20m2. Inžinierské siete: voda zo studne. Elektrická prípojka vzduchom 230 V. Prístup na pozemok je z asfaltovej komunikácie. Parkovanie možné vo dvore. Nehnuteľnosť je v nezáplavovej a nezosuvnej oblasti.
Ak sa Vám inzerát nezobrazuje celý, nájdete ho na našej stránke...broker-real.sk ID- 588
Plochy: Pozemok 4000 m2, zastavaná plocha 200 m2 úžitková plocha 85 m2
Technický popis: Konštrukcia objektu: Kameň a nepálená tehla (vaľky). Podlaha: betón, PVC. Steny: omietky. Vonkajšia omietka: Fasádna. Okná: drevené . Dvere drevené. Strop: drevo, omietka. Strecha je sedlová prikrytá pálenou škridlou. Elektrická prípojka zavedená do domu vzduchom.
Popis miestností: Chodba,kuchyňa, technická miestnosť, komora, dve izby.Kupeľňa a WC v dome nie je. Prístavby: dielňa, hospodárská budova. Za domom sa nachádza zatrávnená záhrada s ovocnými stromami.
Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je stanovená vlastníkom.Cena je vrátane všetkých poplatkov realitnej kancelárie, nákladov na právne služby, prepis nehnuteľnosti u autorizovaného právníka priamo napojeného na pozemkoý kataster, vkladu do katastra, tlmočenie, odovzdanie nehnuteľnosti - Preberací protokol a odovzdanie listu vlastníctva, prepis energií a iných služieb podľa dohody a podľa potrieb nového majiteľa. Samozrejmosťou je aj vybavenie pobytovej karty - LAKCÍM KARTY. Vlastníme Certifikát z Cudzineckej polície na vybavovanie LAKCÍM KÁRTY.
Ďalšie informácie a termín obhliadky, spôsob a podmienky vybavenia najvýhodnejšieho HYPO úveru si dohodnite na zákazníckej linke: + 421 948 544 654
Váš spoľahlivý realitný maklér a poradca ®.

Občianská vybavenosť

Zástavka autobusu, Kostol, Potraviny,

Technická specifikácia

Základy - betonové, Typ konštrukcie - tehla, Strecha - sedlová, Strešná kritina - pálena škridla, Steny - pálena tehla, Steny - nepálena tehla, Podlaha - linoleum, Podlaha - betónová, Strop - drevený, Strop - omietka, Drevené okná dvojsklo, Vstupné dvere - drevo, Voda - studňa , Prípojka elektriky vzduchom, 240V, Vykurovanie drevom,

infolinka

Zákaznícka infolinka


+421 948 544 654

Mohlo by Vás zaujať

V tejto kategórii