back-button← späť

Advertise is not available anymore, please check our other offers

Rodinný dom, chalupa v Telkibánya - Maďarsko

Predaj, Vidiecky dom, Telkibánya, Pôvodný stav

Cena: 32 000

95 m2

110 m2

1500 m2

1 Kúpeľňa

Údaje nehnuteľnosti

ID nehnuteľnosti: 159
Druh ponuky: Predaj
Druh nehnuteľnosti: Vidiecky dom
Mesto/obec: Telkibanya
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Úžitková plocha: 95m2
Zastavaná plocha: 110m2
Plocha pozemku: 1500m2
Okná: Pôvodné
Počet kúpeľní: 1
Počet kuchyň: 1

Popis nehnuteľnosti

BROKER-REAL realitná kancelária ponúka na predaj Rodinný dom 2 izbový, Telkibánya- Maďarsko. Obec sa nachádza v blízkosti hranice 8 km a 35 km od Košíc, možnosť rekreačného vyžitia v penziónoch s vonkajšími a vnútornými bazénmi, cykloturistika, hubárčenie, predajňa minerálov, pizéria, kaviarne, reštaurácie, múzeum. Hlavnú stavbu tvorí veľmi zachovalý vidiecky dom, postavený v 60 tych rokoch. Pozemok je v tvare obdlžníka, celý oplotený, prístup na pozemok z asfaltovej komunikácie.
Ak sa Vám inzerát nezobrazuje celý, nájdete ho na našej stránke...broker-real.sk ID- 159
Plochy: Pozemok 1500 m2, zastavaná plocha 110 m2, úžitková ,95 m2
Technický popis: Konštrukcia objektu: kameň. Podlaha: drevená, dlažba , PVC. Steny: omietky. Vonkajšia omietka: brizolit. Okná: drevené (pôvodné), dvere drevené. Strecha je prikrytá škridlou. Priestor pod strechou je v súčastnosti využívaný na povalu. Na pozemku a v dome je obecný vodovod, elektrická prípojka vedená vzduchom, plynová prípojka na zemný plyn vo dvore, obecná kanalizácia. Kúrenie pecou na tuhé palivo. Ohrev teplej vody: elektrický bojler v kúpelni. Stav objektu: Zachovalá nehnuteľnosť vhodná na chalupu. Voľný ihneď, predáva sa bez zariadenia.
Popis miestností: Jedna izba je vstupná hala s kuchynským kútom, obývačka a spálňa, špajza, kúpeľňa s WC a v zadnej časti nehnuteľnosti sa nachádza letná kuchyňa so samostatným vchodom z dvora. Za kuchyňou je miestnosť vhodná na sklad, kotolňu.
Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je stanovená vlastníkom a zahŕňa štandardné poplatky : kúpna zmluva a overenie, zavkladovanie nehnuteľnosti prostredníctvom zmluvného právnika na Slovensku a v Maďarsku, odovzdanie a prepis energií u dodávateľov. Ak neovládate reč slovom a písmom, zabezpečíme Vám oficiálne tlmočenie pred úradmi. Ďalšie informácie a termín obhliadky si dohodnite na zákazníckej linke: + 421 948 544 654
Váš spoľahlivý realitný maklér a poradca ®.

Technická specifikácia

  • Základy - Kameň
  • Typ konštrukcie - Kameň
  • Strecha - Sedlová
  • Strešná krytina - Pálená škridla
  • Steny - Kameň
  • Podlaha - Keramická dlažba
  • Podlaha - Liaty betón
  • Strop - Drevený
  • Okná - Staré drevené okná

Mapa

Kontakt na predajcu

Zdieľať na Facebooku

Máte záujem o túto nehnuteľnosť?

Napíšte nám

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ súhlasíte so spracovaním Vami zadaných údajov za účelom zodpovedania otázky či podnetu adresátom správy, ktorým je spoločnosť BROKER-REAL s.r.o.. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov nájdete v sekcii "GDPR - Spracovanie osobných údajov".

Správu sa nepodarilo odoslať
Správa úspešne odoslaná