Rodinný dom - chalupa, Fony - Maďarsko

Predaj, Vidiecky dom, Fony, Kompletná rekonštrukcia


  • id: 337
  • Ihneď voľný
  • Dobrá lokalita
Druh ponuky: predaj
Druh nehnuteľnosti: Vidiecky dom
Počet izieb: 3
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Mesto/obec: Fony
Vlastníctvo: Osobné vlastníctvo
Zastavaná plocha: 110 m2
Plocha pozemku: 2500 m2
Balkón/Loggia: []
Okná: Eurookná
Parkovacie miesto: vo dvore

Cena : 34.500

Popis nehnuteľnosti:

BROKER-REAL realitná kancelária ponúka na predaj Rodinný dom 3 izbový, Fony- Maďarsko. Dom je na pozemku ako hlavná stavba, vidiecky štýl, murivo s kameňa, strecha pálená škridla na drevenom krove, stropy drevené priznané, zateplené. Celková rekonštrukcia objektu prebehla pred 3 rokmi. Ďalšími stavbami sú 2 pivnice s kameňa do svahu, murovaná pec na dvore, drevený záhradný domček, betónová plocha na bazén, altánok vybudovaný vo svahu, výhľadom na údolie hornádu, s prívodom pitnej vody a osvetlením. Pozemok je tvaru obdlžníka, dvor pri dome je rovinatý, záhrada za domom je svahovitá, s miernymi kaskádami, celý pozemok je oplotený, zadnú hranicu pozemku tvorí les. Prístup na pozemok je z asfaltovej komunikácie. Obec je umiestnená uprostred Slanských vrchov, 20 km od št.hraníc.
Ak sa Vám inzerát nezobrazuje celý, nájdete ho na našej stránke...broker-real.sk ID- 337
Plochy: Pozemok 2500 m2, zastavaná plocha 120 m2, úžitková , 100 m2
Technický popis: Konštrukcia objektu: kameň. Podlaha: drevená, dlažba. Steny: omietky. Okná: drevené. Dvere: drevené. Strecha je prikrytá pálenou škridlou. Priestor pod strechou je v súčastnosti využívaný na povalu. Na pozemku a v dome je obecný vodovod, elektrická prípojka vedená vzduchom, plynová prípojka na dvore, kanalizácia vedená do žumpy. Vykurovanie domu v každej izbe samostatnými keramickými kachľami na tuhé palivo. Stav objektu: celková rekonštrukcia v roku 2017. Voľný ihneď, predáva sa so zariadením. Nehnuteľnosť je napojená na kamerový systém a poplašné zariadenie so snímačmi pohybu vyvedené na mobil. telefon. Vo výbaveje internet a wifi.
Popis miestností: Predsieň, 3 izby, špajza, kúpeľňa s WC a v zadnej časti je kuchyňa so samostatným vchodom. Za kuchyňou je miestnosť vhodná na sklad, kotolňu.
Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je stanovená vlastníkom a zahŕňa štandardtné poplatky : kúpna zmluva a overenie, zavkladovanie nehnuteľnosti prostredníctvom zmluvného právnika na Slovensku a v Maďarsku, odovzdanie a prepis energií u dodávateľov. Ak neovladate reč slovom a písmom, zabezpečíme Vám oficiálne tlmočenie pred úradmi. Ďalšie informácie a termín obhliadky si dohodnite na zákazníckej linke: + 421 948 544 654
Váš spoľahlivý realitný maklér a poradca ®.

Vybavenie nehnuteľnosti

So zariadením, Sprchový kút, Vaňa, Kuchynská linka, Špajza, Pivnica, Krb//ohnisko,

Technická specifikácia

Základy - betonové, Typ kontrukcie - kameň, Strecha - sedlová, Strešná kritina - pálena škridla, Steny - pálena tehla, Steny - kameň, Podlaha - drevená, Drevené okná jednosklo, Prípojka elektriky, 240V, Vykurovanie - Kachľová pec,

infolinka

Zákaznícka infolinka


+421 948 544 654

Mohlo by Vás zaujať

V tejto kategórii