Rodinný dom v Hidasnémeti

Predaj, Rodinný dom, Hidasnémeti, Pôvodný stav


  • id: 532
  • Ihneď voľný
Druh ponuky: predaj
Druh nehnuteľnosti: Rodinný dom
Počet izieb: 4
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Mesto/obec: Hidasnémeti
Vlastníctvo: Osobné vlastníctvo
Úžitková plocha: 100 m2
Zastavaná plocha: 140 m2
Plocha pozemku: 1660 m2
Balkón/Loggia:
Okná: Pôvodné
Parkovacie miesto: vo dvore

Cena : 29.100

Popis nehnuteľnosti:

BROKER-REAL realitná kancelária ponúka na predaj Rodinný dom 4 izbový, Hidasnémeti - Maďarsko. Dom je v zachovalom technickom stave. Pozemok je tvaru štvorca, oplotený. Dvor pri dome je rovinatý. Pozemok sa delí na dvor a zatrávnenú záhradu. Prístup na pozemok je z asfaltovej komunikácie do dvora, parkovanie vo dvore. Obec je umiestnená 6 km od štátnej hranice, najbližšie mesto SK Košice, HU Encs. Nehnuteľnosť je v nezáplavovom pásme, v tichej ulici, ihneď voľná(čas na vysťahovanie), bez ťarchy. Obec obýva 1200 obyvateľov, umiestnená blízko diaľnice.
Doprava z mesta Košice vlakom, autobusom EUROBUS.
Ak sa Vám inzerát nezobrazuje celý, nájdete ho na našej stránke...broker-real.sk ID- 532
Plochy: Pozemok 1660 m2, zastavaná plocha 140 m2, úžitková 100 m2
Technický popis: Konštrukcia objektu:nepálená tehla(vaľky). Strecha je typu sedlová prikrytá pálenou škridlou na drevenom krove. Priestor pod strechou je v súčastnosti využívaný na povalu. Podlaha: laminát, keramická dlažba,betón. Steny stierky a drevo, obecný vodovod, kanalizácia.. Dvere: drevené pôvodné. Okná drevené pôvodné. Stropy drevené. Na pozemku a v dome je obecný vodovod, elektrická prípojka vedená vzduchom, kanalizácia vedená do verejnej kanalizácie, plyn zemný na pozemku. Vykurovanie domu je zabezpečené kotolom na tuhé palivo v každej miestnosti samostatnými rebrovými radiátormi. Stav objektu: pôvodný stav, technický stav dobrý, s možnosťou celoročného bývania. Možnosť pripojenia internetu, wifi a televízie. Pozemok je oplotený, vstup kovovou bránou, parkovanie vo dvore.
Popis miestností: Prvými vstupnými dverami sa dostaneme do kuchyne, jednej izby a do kupelky s WC.Druhými vstupnými dverami sa dostaneme do malej chodbyčky z ktorej vstúpime do obývačkya ďalšich dvoch izieb.
Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je stanovená vlastníkom a zahŕňa štandardné poplatky : kúpna zmluva a overenie, zavkladovanie nehnuteľnosti prostredníctvom zmluvného právnika na Slovensku a v Maďarsku, odovzdanie a prepis energií u dodávateľov. Ak neovládate reč slovom a písmom, zabezpečíme Vám oficiálne tlmočenie pred úradmi.
Ďalšie informácie a termín obhliadky si dohodnite na zákazníckej linke: + 421 948 544 654

Občianská vybavenosť

Detská škôlka, Základná škola, Kostol, Potraviny, Pobočka pošty,

Technická specifikácia

Základy - betonové, Typ konštrukcie - tehla, Strecha - sedlová, Strešná kritina - pálena škridla, Steny - nepálena tehla, Podlaha - laminátová, Podlaha - keramická, Podlaha - betónová, Strop - drevený, Strop - omietka, Staré drevené okná, Vstupné dvere - drevo, Inžinierské siete - Áno, Voda - verejný vodovod, Voda - studňa , Kanalizácia - verejná, Prípojka elektriky vzduchom, 240V, Vykurovanie drevom,

infolinka

Zákaznícka infolinka


+421 948 544 654

Poloha nehnuteľnosti

Mohlo by Vás zaujať

V tejto kategórii

Rodinný dom Szalonna - Maďarsko
  • Ihneď voľný

Rodinný dom Szalonna - Maďarsko

BROKER-REAL ... realitná kancelária ponúka na predaj 3 izbový rodinný dom v Maďarsku - Szalonna. Obec je vzdialen...

27.000

Rodinný dom Bódvaszilas
  • Ihneď voľný

Rodinný dom Bódvaszilas

BROKER-REAL ... realitná kancelária Vám ponúka na predaj 3izbový rodinný v Maďarsku - Bódvaszilas. Obec je vzdial...

26.000