Rodinný dom Kechnec, Hidasnémeti- Maďarsko

predaj, Rodinný dom, Hidasnémeti, Čiastočná rekonštrukcia


  • id: 343
  • Rezervované
Druh ponuky: predaj
Druh nehnuteľnosti: Rodinný dom
Počet izieb: 2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Mesto/obec: Hidasnémeti
Úžitková plocha: 100 m2
Zastavaná plocha: 120 m2
Plocha pozemku: 1000 m2
Okná: Plastové
Parkovacie miesto: vo dvore

Cena : 29.000

Popis nehnuteľnosti:

BROKER-REAL realitná kancelária ponúka na predaj Rodinný dom 2 izbový, Hidasnémeti - Maďarsko, v tichej časti obce. Hlavnú stavbu tvorí polovica dvojdomu, ktorý bol postavený v 80 tych rokoch. Je po rekonštrukcii, po aplikovaní stierok je pripravený na bývanie. Samostatný pozemok o výmere 10 árov je oplotený. Pozemok je tvaru obdlžníka. V zadnej časti pozemku sa nachádza murovaný zahradný domček. Ďalšia vedľajšia stavba je kopaná studňa. Pred domom je malá predzáhradka, záhrada je zatrávnená a sú na nej zasadené ovocné a ozdobné dreviny. Prístup na pozemok je z asfaltovej komunikácie. Parkovanie vo dvore. Obec je umiestnená v blizkosti hranice 18 km od Košíc.
Ak sa Vám inzerát nezobrazuje celý, nájdete ho na našej stránke...broker-real.sk ID-343
Plochy: Pozemok 1000 m2, zastavaná plocha 120 m2, úžitková 100 m2
Technický popis: Konštrukcia objektu: tehla, hrúbka múrov 35 cm , v mieste spoločného múru dvojdomu je 70cm hrúbka steny. Podlaha: drevená - parkety, dlažba , PVC. Steny: omietky. Okná: nové plastové. Dvere vnútorné drevené. Vchodové dvere sú nové plastové. Podlahy v izbách parkety, v kúpeľni nové obklady, dlažba a podlahové kúrenie. Strecha: prikrytá pálenou škridlou, krov drevený. Priestor pod strechou je v súčastnosti využívaný na povalu, po zateplení možnosť vytvoriť 2 izby. Na pozemku a v dome je obecný vodovod, elektrická prípojka vedená vzduchom, nové elektrické rozvody v celom interiéri, Kúrenie ústredné panelovými radiátormi KORAD a kotlom na zemný plyn, TUV zohrievaná plynom, plynová prípojka na zemný plyn, obecná kanalizácia. Stav objektu: začatá rekonšrukcia. Voľný ihneď, predáva sa bez zariadenia.
Popis miestností: Predsieň, 2 izby, kúpeľňa so sprchovým kútom , umývadlom a WC. Tretia izba je predpripravená a vhodná na zriadenie kuchyne.
Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je stanovená vlastníkom a zahŕňa štandardné poplatky : kúpna zmluva a overenie, zavkladovanie nehnuteľnosti prostredníctvom zmluvného právnika na Slovensku a v Maďarsku, odovzdanie a prepis energií u dodávateľov. Ak neovládate reč slovom a písmom, zabezpečíme Vám oficiálne tlmočenie pred úradmi. Ďalšie informácie a termín obhliadky si dohodnite na zákazníckej linke: + 421 948 544 654
Váš spoľahlivý realitný maklér a poradca ®.

infolinka

Zákaznícka infolinka


+421 948 544 654

Mohlo by Vás zaujať

V tejto kategórii