Rodinný dom v Maďarsku

predaj, Rodinný dom, Sima, Čiastočná rekonštrukcia


  • id: 107
  • Ihneď voľný
  • Dobrá lokalita
Druh ponuky: predaj
Druh nehnuteľnosti: Rodinný dom
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Mesto/obec: Sima
Úžitková plocha: 65 m2
Zastavaná plocha: 75 m2
Plocha pozemku: 1636 m2

Cena: 25 500

Popis nehnuteľnosti:

Dedinka Sima sa nachádza v malebnom prostredí v objatí okolitého lesa vhodná na relax priamo v lone prírody. tento 2 izbový dom, ktorý sa nachádza v tejto dedinke vzdialenej od št. hranice 40km má tvar štvorca a je umiestnený v prednej časti pozemku. Vstup do domu je z dvora na vyvýšenú terasu a z nej priamo sa dostante do predsiene. Prízemie tvorí predsieň, kuchyňa, izba a kúpeľńa /sprchovací kút , záchod, umývadlo/. Z izby na prízemí, vedú schody do podkrovia, na ktorom je izba ktorá tvorí najväčši priestor v dome. Vykurovanie domu je riešené krbovýmmi kachĺami a krbovou pecou. V zadnej časti domu je drevená prístavba, ktorá je využívaná ako sklad rôzneho náradia. Tieto priestory sa môžu prispôsobiť aj na iné priestory napr: dielňu, záhradný domček. Pivnica je pod vyvýšenou verandou. K domu patrí aj garáž , ktorá je v prednej časti pozemku. Záhrada a dvor sú obďlžníkového tvaru, pozemok je zatrávnený a sú na ňom zasadené ovocné a ozdobné dreviny. Nehnuteľnosť je v pôvodnom stave, bez ťarchy, ihneď voľná.

Príslušenstvo: obecný vodovod na pozemku, elektrická prípojka 240V vzduchom na pozemku a v dome, kanalizácia ni je riešená formou žumpy.

Technický popis: Plocha:úžitková 65m2, zastavaná 75m2, pozemku 1636m2. Podlaha: plávajúca, dlažba, pvc. Steny: stierky. Okná: drevené (pôvodné). Vybavenie kúpeľne: sprchovací kút.Konštrukcia objektu: kvádrová. Kúrenie: lokálne, krb. Sedlová strecha s podkrovím.Strešná krytina: škridla. Rovinatý pozemok. Asfaltová prístupová cesta. Čiastočné podpivničenie. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka (230V), kanalizácia. Na pozemku sa nachádza žumpa.Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, turistika, cykloturistika.

Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je vrátane provízie, ktorá zahŕňa prevod nehnuteľnosti prostredníctvom zmluvného právnika, prípravy všetkých zmluvných dokumentov potrebných k prevodu vlastníckeho práva, ako aj právneho poradenstva a poplatky za overenie podpisov, listín, poplatok za vklad do katastra, listy vlastníctva a katastrálne mapy. Zabezpečíme vám znalecký posudok

Cena 25 500 €

Dohodnite si termín obhliadky tejto nehnuteľnosti na našej zákazníckej linke. Ak je linka zaneprázdnená zavoláme Vás.

Tel.: .... 0948 544 654 ... ( +421 948 544 654)

Vyberte si z našich najnovších ponúk na našej webovej stránke ...

" magyar nyelven is beszélünk " ..-

Mohlo by Vás zaujať

V tejto kategórii