Rodinný dom v Maďarsku obec Sima

predaj, Rodinný dom, Sima, Čiastočná rekonštrukcia


  • id: 107
  • Ihneď voľný
  • Dobrá lokalita
Druh ponuky: predaj
Druh nehnuteľnosti: Rodinný dom
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Mesto/obec: Sima
Úžitková plocha: 65 m2
Zastavaná plocha: 75 m2
Plocha pozemku: 1636 m2

Cena : 24.500

Popis nehnuteľnosti:

BROKER - REAL... ponúka na predaj 2 izbový dom v dedinke Sima v Maďarsku. Táto nehnuteľnosť sa nachádza v prostredí, ktorú z každej strany lemuje les. V zadnej časti domu je drevená prístavba, ktorá je využívaná ako sklad rôzneho náradia. Pivnica je pod vyvýšenou verandou. K domu patrí aj garáž , ktorá je v prednej časti pozemku. Záhrada a dvor sú obďlžníkového tvaru, pozemok je zatrávnený a sú na ňom zasadené ovocné a ozdobné dreviny. Nehnuteľnosť je v pôvodnom stave, bez ťarchy, ihneď voľná.
Technický popis: Plocha: úžitková 65m2, zastavaná 75m2, pozemku 1636m2. Podlaha: plávajúca, dlažba, pvc. Steny: stierky. Okná: drevené (pôvodné). Vybavenie kúpeľne: sprchovací kút. Konštrukcia objektu: kvádrová. Vykurovanie domu je riešené kozubovými kachľami. Sedlová strecha s podkrovím. Strešná krytina: škridla. Rovinatý pozemok. Asfaltová prístupová cesta. Čiastočné podpivničenie. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka (230V), kanalizácia - žumpa.
Dispozícia miestnosti:Prízemie tvorí predsieň, kuchyňa, izba a kúpeľňa /sprchovací kút , záchod, umývadlo/. Z izby na prízemí, vedú schody do podkrovia, na ktorom je izba, ktorá tvorí najväčší priestor v dome.
Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je stanovená vlastníkom a zahŕňa štandardtné poplatky : kúpna zmluva a overenie, zavkladovanie nehnuteľnosti prostredníctvom zmluvného právnika na Slovensku a v Maďarsku, odovzdanie a prepis energií u dodávateľov. Ak neovladate reč slovom a písmom, zabezpečíme Vám oficiálne tlmočenie pred úradmi. Ďalšie informácie a termín obhliadky si dohodnite na zákazníckej linke: + 421 948 544 654
Váš spoľahlivý realitný maklér a poradca ®.

infolinka

Zákaznícka infolinka


+421 948 544 654

Mohlo by Vás zaujať

V tejto kategórii