Rodinný dom v Maďarsku

predaj, Rodinný dom, Sima, Čiastočná rekonštrukcia


  • id: 107
  • Ihneď voľný
  • Dobrá lokalita
Druh ponuky: predaj
Druh nehnuteľnosti: Rodinný dom
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Mesto/obec: Sima
Úžitková plocha: 65 m2
Zastavaná plocha: 75 m2
Plocha pozemku: 1636 m2

Cena: 25 500

Popis nehnuteľnosti:

Na predaj 2 izbový dom, ktorý sa nachádza v dedinke Sima v Maďarsku. Prízemie tvorí predsieň, kuchyňa, izba a kúpeľňa /sprchovací kút , záchod, umývadlo/. Z izby na prízemí, vedú schody do podkrovia, na ktorom je izba, ktorá tvorí najväčší priestor v dome. Vykurovanie domu je riešené kozubovými kachľami. V zadnej časti domu je drevená prístavba, ktorá je využívaná ako sklad rôzneho náradia. Pivnica je pod vyvýšenou verandou. K domu patrí aj garáž , ktorá je v prednej časti pozemku. Záhrada a dvor sú obďlžníkového tvaru, pozemok je zatrávnený a sú na ňom zasadené ovocné a ozdobné dreviny. Nehnuteľnosť je v pôvodnom stave, bez ťarchy, ihneď voľná.
Príslušenstvo: obecný vodovod na pozemku, elektrická prípojka 240V vzduchom na pozemku a v dome, kanalizácia je riešená formou žumpy.
Technický popis: Plocha: úžitková 65m2, zastavaná 75m2, pozemku 1636m2. Podlaha: plávajúca, dlažba, pvc. Steny: stierky. Okná: drevené (pôvodné). Vybavenie kúpeľne: sprchovací kút. Konštrukcia objektu: kvádrová. Kúrenie: lokálne, krb. Sedlová strecha s podkrovím. Strešná krytina: škridla. Rovinatý pozemok. Asfaltová prístupová cesta. Čiastočné podpivničenie. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka (230V), kanalizácia. Na pozemku sa nachádza žumpa.
Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je vrátane provízie, ktorá zahŕňa prevod nehnuteľnosti prostredníctvom zmluvného právnika, prípravy všetkých zmluvných dokumentov potrebných k prevodu vlastníckeho práva, ako aj právneho poradenstva a poplatky za overenie podpisov, listín, poplatok za vklad do katastra, listy vlastníctva a katastrálne mapy.

infolinka

Zákaznícka infolinka


+421 948 544 654

Mohlo by Vás zaujať

V tejto kategórii