Rodinný dom v Encs - Madarsko.

Predaj, Rodinný dom, Encs, Pôvodný stav


  • id: 120
  • Ihneď voľný
  • Dobrá lokalita
Druh ponuky: predaj
Druh nehnuteľnosti: Rodinný dom
Počet izieb: 3
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Mesto/obec: Encs
Vlastníctvo: Osobné vlastníctvo
Zastavaná plocha: 150 m2
Plocha pozemku: 1300 m2
Balkón/Loggia: []
Material: Iné
Okná: Pôvodné
Parkovacie miesto: garáž

Cena : 32.000

Popis nehnuteľnosti:

BROKER-REAL... ponúka na predaj 3 izbový rodinný dom v Encsi časť Abaujdevecser v Maďarsku. Rodinný dom postavený v roku 1972. Na pozemku sa nachádza samostatná murovaná garáž. Záhrada je v zadnej časti pozemku od dvora je oddelená pletivom, sú na jej zasadené ovocné dreviny. Nehnuteľnosť je v pôvodnom technickom stave, čiastočne zariadená a voľná ihneď, bez ťarchy.
Plocha zastavaná 100m2, pozemku 820m2.
Technický popis: Podlahová plocha domu: 120 m2, zastavaná 150 m2, pozemku 1300 m2. Konštrukcia objektov: kváder. Nosné murivo: hr. 40 cm. Základy betónové. Sedlová strecha. Krov drevený. Strešná krytina: škridla. Komín: murovaný 2x v dome. Stropy: pôvodné drevené. Osvetlenie: v celom dome klasické svietidlá. Podlaha: parkety z dreva, dlažba, betón. Steny: omietka. Okná: drevené pôvodné. Dvere: drevené s presklením. Vybavenie kúpeľne : umývadlo , vaňa , sprchový kút , bojler. WC samostatné. Kúrenie : ústredné na plynový kotol.
Ak sa Vám inzerát nezobrazuje celý, nájdete ho na našej stránke...broker-real.sk ID- 120
Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je stanovená vlastníkom a zahŕňa standardtné poplatky : kúpna zmluva a overenie, zavkladovanie nehnuteľnosti prostredníctvom zmluvného právnika na Slovensku a v Maďarsku, odovzdanie a prepis energií u dodávateľov. Ak neovládate reč slovom a písmom, zabezpečíme Vám oficiálne tlmočenie pred úradmi. Ďalšie informácie a termín obhliadky si dohodnite na zákazníckej linke: + 421 948 544 654
Váš spoľahlivý realitný maklér a poradca ®.

infolinka

Zákaznícka infolinka


+421 948 544 654

Poloha nehnuteľnosti

Mohlo by Vás zaujať

V tejto kategórii