Rodinný dom v Maďarsku v obci Kéked

predaj, Rodinný dom, keked, Pôvodný stav


  • id: 128
  • Dobrá lokalita
Druh ponuky: predaj
Druh nehnuteľnosti: Rodinný dom
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Mesto/obec: keked
Vlastníctvo: Osobné vlastníctvo
Úžitková plocha: 70 m2
Zastavaná plocha: 80 m2
Plocha pozemku: 450 m2
Poschodia: 1
Material: Tehla
Okná: Pôvodné
Zateplenie nehnuteľnosti: NIE
Parkovacie miesto: vo dvore

Cena: 38 500

Popis nehnuteľnosti:

BROKER REAL ... ponúka na predaj 2 izbový rodinný dom v Maďarsku v obci Kéked 6 km od št hranice. Dom má tvar kocky a je vhodný na celoročné bývanie, alebo chalupu. Dvor je obdĺžníkového tvaru. Pred domom sa nachádza malá predzáhradka. Pri výstavbe tohto domu, sa už spravila predpríprava na podkrovné priestory, kde sa dajú vytvoriť ďalšie izby. Možnosť rozšírenia pozemku dokúpením priľahlého pozemku. Rovinatý pozemok. Asfaltová prístupová cesta..
Plné znenie tohto inzeratu si pozriete na našej web stranke ... broker-real.sk, alebo si vyberte z našich najnovších ponúk
Plocha : úžitková 70m2, zastavaná 80m2, pozemku 450m2. Zosuvové pásmo : nie Záplavové pásmo: nie vaňa. Stav objektu: pôvodný stav. Kúrenie je riešené pieckou a krbom na tuhé palivo. Sedlová strecha, konštrukcia strechy je prevedená už s príprav
Technický popis: Konštrukcia objektu: tehla. Podlaha: plávajúca, dlažba. Steny: stierky. Okná: drevené (pôvodné). Strešná krytina: škridla . Na pozemku sa nachádza obecný vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka, obecná kanalizácia.
Popis miestností: Predsieň, 2 obývateľné izby, kuchyňa s kuchynskou linkou a sporákom, kúpeľňa so sprchovacím kútom, umývadlom a WC.
Ďalšie fotografie o nehnuteľnosti a podrobnejšie informácie sa dozviete na osobnom stretnutí s realitným maklérom v klientskom centre: BROKER-REAL realitná kancelária, Murgašova 3 Košice. Všetky údaje, parametre a foto dokumentácia uvedené v súvislosti s nehnuteľnosťou sú použité so súhlasom vlastníka.

Cena: 38 500 ... je stanovená vlastníkom nehnuteľnosti, s možnosťou upresnenia na obhliadke. Dohodnite si termín obhliadky tejto nehnuteľnosti na našej zákazníckej linke.

Tel: + 421 948 544 654 ... Ak je linka zaneprázdnená zavoláme Vás

Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je vrátane provízie, ktorá zahŕňa prevod nehnuteľnosti prostredníctvom zmluvného právnika na Slovensku a v Maďarsku, t.j. prípravy všetkých zmluvných dokumentov potrebných k prevodu vlastníckeho práva, ako aj právneho poradenstva a poplatky za overenie podpisov, listín, poplatok za vklad do katastra, listy vlastníctva a katastrálne mapy. Ak neovladate reč slovom a písmom, zabezpečíme Vám oficiáne tlmočenie pred úradmi. Zabezpečíme vám znalecký posudok nehnuteľnosti na Slovensku, ako aj HYPO-tekárny úver našim hypotekárnym špecialistom. Šetríme Váš čas a Vaše peniaze. Rozprávame maďarsky, rusky a anglicky.
Lokalita: Nehnuteľnosť, ktorú vám ponúkame sa nachádza v obci Kéked, obec leží v severnej časti Maďarska pod Slanskými horami neďaleko rieky Hornád a poskytuje kultúrne vyžitie na akciach v miestnom kaštieli, rybolov a rekreáciu na okolitých štrkoviskách, turistika a hubárčenie v neďalekých Slanských vrchoch...
Doprava: Motorovým vozidlom z mesta Košice ( SK) 25 km.
Občianska a technická vybavenosť: Predajňa potravinárskeho tovaru, Komunálny odpad, Zneškodňovaný komunálny odpad, Verejný vodovod, Verejná kanalizácia, Rozvodná sieť plynu

Mohlo by Vás zaujať

V tejto kategórii