Rodinný dom v obci Fony

Predaj, Vidiecky dom, Fony, Čiastočná rekonštrukcia


  • id: 606
  • Ihneď voľný
  • Dobrá lokalita
Druh ponuky: predaj
Druh nehnuteľnosti: Vidiecky dom
Počet izieb: 4
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Mesto/obec: Fony
Vlastníctvo: Osobné vlastníctvo
Balkón/Loggia:
Okná: Pôvodné
Zateplenie nehnuteľnosti: Áno
Parkovacie miesto: vo dvore

Cena : 47.000

Popis nehnuteľnosti:

ROKER-REAL ... realitná kancelária ponúka na predaj 4 izbový Rodinný dom v obci Fony - Maďarsko. Hlavnú stavbu tvorí 1 podlažný rodinný dom- vidiecky postavený v roku 1950. Dom je v stave po rekonštrukcii interiéru v roku 2015. Prístup na rovinatý pozemok v tvare obdĺžnika je bránou kov - drevo z asfaltovej komunikácie v prednej časti domu. Pozemok je oplotený, delený na časť predzáhradka, dvor predný, delený na betónovú plochu a zatrávnenú časť a dvor zadný, veľká zatrávnená záhrada. Na pozemku sa nachádza kopaná studňa. Parkovanie možné na dvore pre viac vozidiel. Lokalita: V obci žije 400 obyvateľov, je situovaná v tichom horskom prostredí. Obec je vzdialená 8 km od mestečka Encs, s priamym výjazdom na diaľnicu do Košíc. Turistika: cykloturistika, hubárčenie, kultúrne pamiaky, obchody... Nehnuteľnosť je umiestnená v nezáplavovom pásme na rovinatom pozemku. Bez ťarchy, voľná po dohode, spravidla do troch týždňov. Predáva sa s kompletným zariadením.
Ak sa Vám inzerát nezobrazuje celý, nájdete ho na našej stránke...broker-real.sk : ID- 606
Plochy: Pozemok 1500 m2, úžitková plocha 90 m2
Technický popis: Konštrukcia objektu: kameň, obvodové múry zateplené. Stropy sú drevené trámy. Podlaha: betón,dlažby, plávajúca podlaha. Steny: omietky. Vonkajšia omietka: fasádna omietka. Okná: pôvodné drevené - dvojité. Dvere exteriérové vchodové: 1 x plastové, interiérové dvere drevené. Strecha je typu sedlová, prikrytá pálenou škridľou, na drevenom krove. Elektrická prípojka zavedená do domu vzduchom, výmena kompletnej kabeláže. Kanalizácia vedená do žumpy. Kúrenie je ústredné kotlom na tuhé palivo a panelovými vykurovacími telesami v každej obytnej izbe. Alternatívne kúrenie kotlom kozubovou pieckou. Voda je z obecného vodovodu, alebo z kopanej studne, ohrev teplej vody elektrickým bojlerom. Celkový stav nehnuteľnosti: dobrý technický stav, strecha vhodná na rekonštrukciu.
Popis miestností: Prízemie : vyžívané ako obytná plocha s kuchyňou a obytnou miestnosťou, predsienka, gánok. Ďalšie 3 Izby sú v súčasnosti priechodné, s možnosťou využitia ďalších dverí z exteriéru.
Podkrovie : využívané na povalu, po rekonštrukcii strechy je možnosť vytvoriť obytné podkrovie.
Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je stanovená vlastníkom a zahŕňa poplatky: kúpna zmluva a overenie, zavkladovanie nehnuteľnosti prostredníctvom autorizovaného právnika, odovzdanie a prepis energií u dodávateľov, tlmočenie pred úradmi.
Ďalšie informácie obdržíte v našej kancelárii, termín osobného stretnutia alebo obhliadky si dohodnite na zákazníckej linke: + 421 948 544 654.
Váš spoľahlivý realitný maklér a poradca ®.

Technická specifikácia

Základy - betonové, Typ konštrukcie - kameň, Strecha - sedlová, Strešná kritina - pálena škridla, Steny - kameň, Podlaha - drevená, Podlaha - keramická, Strop - drevený, Strop - kazetový, Drevené okná jednosklo, Vstupné dvere - plastové, Inžinierské siete - Áno, Voda - verejný vodovod, Voda - studňa , Kanalizácia - žumpa, Prípojka elektriky vzduchom, Vykurovanie drevom, Panelové radiátory,

Bc. Adriana Kulcsárová

Maklér

Bc. Adriana Kulcsárová

+421917484501

mail@broker-real.sk


Zobraziť profil
infolinka

Zákaznícka infolinka


+421 948 544 654

Poloha nehnuteľnosti