Rodinný dom v obci Pácin - Maďarsko

predaj, Rodinný dom, Pacin, Pôvodný stav


 • id: 115
 • Ihneď voľný
 • Dobrá lokalita
Druh ponuky: predaj
Druh nehnuteľnosti: Rodinný dom
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Mesto/obec: Pacin
Úžitková plocha: 80 m2
Zastavaná plocha: 84 m2
Plocha pozemku: 4451 m2

Cena: 13 000

Popis nehnuteľnosti:

Predstavte si chvíle prežité v malebnej historickej obci Pácin , ktorá sa nachádza v Maďarsku tesne na hraničnom prechode so Slovenskom. Práve táto obec vám ponúka možnosti celoročného bývania, alebo chalupárčenia v rodinnom domčeku na rovinatom pozemku s veľkou záhradou, na brehu jazera, v rekreačnej oblasti s možnosťou rybolovu a poľovníctva. Po krátkej prechádzke od domu sa dostanete k architektonickej a mystickej dominante obce, ktorou je kaštieľ zo 16. storočia.
BROKER REAL ... ponúka z poverenia a plnej moci klienta na predaj 3 izbový rodinný dom v obci Pácin v Maďarsku. Jednopodlažný dom postavený v roku 1960 ako hlavná stavba na pozemku má tvar štvorca a je umiestnený v prednej časti pozemku. Dom je postavený z miešaného stavebného materiálu. Na dvore sa nachádza studňa. Predná brána a oplotenie celého pozemku je pozinkovaným pletivom. Pozemok je členený na tri časti. V prednej časti je umiestnený dom a dvor, v strednej časti letná kuchyňa a hospodárske budovy a v tretej časti je ovocný sad a veľká záhrada. Nehnuteľnosť je zariadená a voľná ihneď, bez ťarchy.
Dispozícia miestností: Hlavný vstup do domu je z dvora dvoma vchodmi. Pri vstupe sa ocitneme na chodbe a v hale, ktorá je presvetlená veľkými oknami. Z chodby a haly vedú dvere do ďalších izieb, ktoré sa nachádzajú v prednej, strednej a zadnej časti domu. Z izby v zadnej časti domu sa dostaneme do kúpelne, špajze, na chodbu a do izieb. Práve v tejto izbe sa nachádza pýcha domu a tou je veľká murovaná kachľová pec.

Príslušenstvo: Obecný vodovod na pozemku a v dome, elektrická prípojka 220 V vzduchom na pozemku a v dome, plynová prípojka -zemný plyn na pozemku a v dome, verejná kanalizácia na pozemku a v dome, dvor s parkovaním, oplotenie a brána.
Technický popis: Podlahová plocha domu: 80 m2, zastavaná 84 m2, pozemku 4451 m2. Konštrukcia objektov: miešaná - tehla a vaľok. Nosné murivo: hr. 40 cm. Základy betónové. Sedlová strecha s miernym sklonom. Krov drevený . Strešná krytina: protipožiarny šindel. Komín: murovaný 2x v dome. Stropy: pôvodné drevené hranoly a dosky. Osvetlenie: v celom dome klasické svietidlá. Podlaha: pôvodná betónová, dlažba, gumolit. Steny: omietka. Okná: drevené pôvodné. Dvere: exteriér a interiér - drevené s presklením. Vybavenie kúpeľne : umývadlo , WC , vaňa liatinová, bojler. Kúrenie : gamatky vo všetkých miestnostiach a kachlová pec.
Pri dome sa nachádzajú hospodárske budovy a letná kuchyňa s kuchynskou linkou, v ktorej je elektrina a voda. Všetky údaje, parametre a foto dokumentácia uvedené v súvislosti s nehnuteľnosťou sú použité so súhlasom vlastníka.
Lokalita: Východné Maďarsko. Možnosť turizmu, zberu húb, tiché prostredie, pekný výhľad a kaštieľ zo 16.storočia . Pri Pácine je rekreačná oblasť, kde sa nachádza jazero Karča, o dĺžke 4 km, vhodné na rybolov a člnkovanie.

Cena 13000€

Cena je stanovená vlastníkom nehnuteľnosti, s možnosťou upresnenia na obhliadke. Ďalšie fotografie a podrobnejšie informácie sa dozviete na osobnom stretnutí s realitným maklérom v klientskom centre na adrese: BROKER-REAL realitná kancelária, Murgašova 3 Košice, 4 poschodie. Dohodnite si termín obhliadky tejto nehnuteľnosti na našej zákazníckej linke. Ak je linka zaneprázdnená zavoláme Vás.

Tel.: .... 0948 544 654 ... ( +421 948 544 654)

Ladislav Pivarnik

Maklér

Ladislav Pivarnik


pivarnik@broker-real.sk

infolinka

Zákaznícka infolinka


+421 948 544 654

Mohlo by Vás zaujať

V tejto kategórii

Rodinný dom Alsóberecki
 • Ihneď voľný
 • Len u nás
 • TOP ponuka

Rodinný dom Alsóberecki

“Hľadáte pre seba a pre svoju rodinu súkromie a teplo domova? Práve ste ho našli. Rodinný dom v dedinke Alsóberecki je priam stvorený pre ro...

35 000

Rodinný dom v Maďarsku obec Hejce
 • Dobrá lokalita

Rodinný dom v Maďarsku obec Hejce

BROKER-REAL ... ponúka na predaj 2 izbový rodinný dom v obci Hejce. Pôdorys domu má tvar písmena L. Sedlová strecha so škridlovou kr...

17 000

RD Zemplinské Hradište
 • Ihneď voľný
 • Dobrá lokalita

RD Zemplinské Hradište

BROKER REAL ... ponúka z poverenia a plnej moci klienta na predaj Rodinný dom v okrese Trebišov. Do domu sa vchádza ...

59 000

Rodinný dom v obci Pácin - Maďarsko
 • Ihneď voľný
 • Dobrá lokalita

Rodinný dom v obci Pácin - Maďarsko

Obec Pácin , ktorá sa nachádza v Maďarsku, tesne na hraničnom prechode so Slovenskom, ponúka na bývanie rodinný dom na mierne svahovitom pozemku s veľ...

15 000

Rodinný dom v Maďarsku - Pácin
 • Ihneď voľný
 • Dobrá lokalita

Rodinný dom v Maďarsku - Pácin

Obec Pácin sa nachádza v Maďarsku, tesne na hraničnom prechode so Slovenskom. BROKER REAL ... ponúka z poverenia a plnej moci...

16 500

Rodinný dom v Maďarsku - Pácin
 • Ihneď voľný

Rodinný dom v Maďarsku - Pácin

Obec Pácin , sa nachádza v Maďarsku, tesne na hraničnom prechode so Slovenskom. BROKER REAL ... ponúka z poverenia a plnej moc...

9 000