Rodinný dom vidiecky 2 - izbový, Gőnc

Predaj, Vidiecky dom, Gőnc, Čiastočná rekonštrukcia


  • id: 554
  • Ihneď voľný
Druh ponuky: predaj
Druh nehnuteľnosti: Vidiecky dom
Počet izieb: 2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Mesto/obec: Gőnc
Ulica: Oblúková
Vlastníctvo: Osobné vlastníctvo
Úžitková plocha: 90 m2
Plocha pozemku: 500 m2
Balkón/Loggia:
Pivnica: ÁNO
Okná: Plastové
Parkovacie miesto: vo dvore

Cena : 19.900

Popis nehnuteľnosti:

BROKER-REAL realitná kancelária ponúka na predaj Rodinný dom 2 izbový, Gőnc- Maďarsko. Dom je na pozemku ako hlavná stavba, vidiecky štýl, murivo z kameňa, strecha pálená škridla na drevenom krove, stropy drevené omietnuté na rákosie, zateplené polystyrénovými šablónami. Rodinný dom je po čiastočnej rekonštrukcii. Pozemok v tvare L, oplotený, dvor pri dome je rovinatý, záhrada za domom zatrávnená. Prístup na pozemok je z asfaltovej komunikácie kovovou bránou. V zadnej časti domu je drevená stavba - garáž a sklad. Za domom sa nachádza kamenná pivnica s vchodom z dvora. Obec je umiestnená v blízkosti Slanských vrchov, s kompletným občianskym vybavením, elegantnou plavárňou s celoročnou prevádzkou a raz týždenne trhoviskom.
Ak sa Vám inzerát nezobrazuje celý, nájdete ho na našej stránke...broker-real.sk ID- 554
Plochy: Pozemok 500 m2, zastavaná plocha 90 m2,
Technický popis: Konštrukcia objektu: kameň, hrúbka múrov 50 cm. Podlaha: plávajúce podlahy, dlažby. Steny: stierky. Okná: plastové. Dvere: plastové. Strecha je prikrytá pálenou škridlou. Priestor pod strechou je v súčastnosti využívaný na povalu. Na pozemku a v dome je napojený obecný vodovod, nová elektrická prípojka vedená vzduchom, kanalizácia vedená do verejnej siete. Vykurovanie domu pieckami na pevné palivo. Stav objektu: rekonštrukcia interiéru v roku 2017. Voľný po dohode, predáva sa bez zariadenia.
Popis miestností: Dom disponuje samostatnými dvoma vstupmi. Jedným vchodom sa dostaneme do predsiene, dvoch nepriechodných izieb. Druhým vchodom do kuchyne, kúpeľne s WC a špajze. Za domom vínna pivnica, garáž.
Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti zahŕňa: cenu a vyhľadanie nehnuteľnosti, spracovanie zákazky, obhliadky, rezervácia nehnuteľnosti, kúpna zmluva a overenie, tlmočenie pred právnikom a úradmi, zavkladovanie nehnuteľnosti.
Ďalšie informácie a termín obhliadky, spôsob a podmienky vybavenia najvýhodnejšieho HYPO úveru si dohodnite na zákazníckej linke: + 421 948 544 654
Váš spoľahlivý realitný maklér a poradca ®.

Občianská vybavenosť

Detská škôlka, Základná škola, Zdravotné stredisko, Zástavka autobusu, Kostol, Potraviny, Trhovisko, Lekáreň, Pobočka banky, Bankomat, Pobočka pošty, Parkovisko, Kaviareň, Reštaurácia, Rýchle občerstvenie, Park, Plaváreň,

Bc. Adriana Kulcsárová

Maklér

Bc. Adriana Kulcsárová

+421917484501

mail@broker-real.sk


Zobraziť profil
infolinka

Zákaznícka infolinka


+421 948 544 654

Poloha nehnuteľnosti

Mohlo by Vás zaujať

V tejto kategórii

Rodinný dom v obci Fony
  • Ihneď voľný
  • Dobrá lokalita

Rodinný dom v obci Fony

ROKER-REAL ... realitná kancelária ponúka na predaj 4 izbový Rodinný dom v obci Fony - M...

47.000