Rodinný dom Vilmány

Predaj, Rodinný dom, Vilmany, Pôvodný stav


  • id: 576
  • Ihneď voľný
Druh ponuky: predaj
Druh nehnuteľnosti: Rodinný dom
Počet izieb: 3
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Mesto/obec: Vilmany
Vlastníctvo: Osobné vlastníctvo
Úžitková plocha: 85 m2
Zastavaná plocha: 100 m2
Plocha pozemku: 1500 m2
Balkón/Loggia:
Pivnica: ÁNO
Okná: Pôvodné
Parkovacie miesto: vo dvore

Cena : 33.000

Popis nehnuteľnosti:

BROKER-REAL ... realitná kancelária ponúka na predaj 3 izbový Rodinný dom, Vilmány - Maďarsko. Hlavnú stavbu tvorí veľmi zachovalý 1 podlažný rodinný dom. Podkrovie je využívané na povalu. Prístup na rovinatý pozemok v tvare obdlžnika je kovovou bránou z asfaltovej komunikácie v prednej časti domu. Pozemok je oplotený, delený na časť predzáhradka, dvor predný a dvor zadný Parkovanie možné na dvore pre viac vozidiel. Nehnuteľnosť je bez ťarchy, ihneď voľná. Najbližšie mesto Encs. V obci žije 300 obyvateľov, je situovaná v tichom prostredí na rovinatom teréne, od diaľnice vzdialená 4 km.
Ak sa Vám inzerát nezobrazuje celý, nájdete ho na našej stránke...broker-real.sk : ID- 576
Plochy: Pozemok 1500 m2, zastavaná plocha 100 m2, úžitková 85 m2
Technický popis: Konštrukcia objektu: kameň. Stropy sú drevené. Podlaha: plávajúce podlahy, dlažby. Steny: omietky. Vonkajšia omietka: fasádna omietka. Okná: drevené. Dvere exteriérové vchodové plastové, interiérové dvere drevené. Strecha je typu stanová, prikrytá pálenou škridľou, na drevenom krove. Elektrická prípojka zavedená do domu vzduchom. Plynová prípojka na zemný plyn - áno. Kanalizácia vedená do žumpy. Kúrenie je krbom. Voda je z obecného vodovodu, ohrev teplej vody elektrickým bojlerom. Celkový stav nehnuteľnosti: dobrý technický stav. Nehnuteľnosť je umiestnená v nezáplavovom pásme na rovinatom pozemku. Bez ťarchy, voľná po dohode, spravidla do troch týždňov.
Popis miestností: Prízemie: Dve izby a obývačka, kuchyňa a kúpelka s WC. Za budovou sa nachádza drevená prístavba s možnosťou využitia na garáž alebo dielňu.
Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je stanovená vlastníkom a zahŕňa poplatky: kúpna zmluva a overenie, zavkladovanie nehnuteľnosti prostredníctvom autorizovaného právnika, odovzdanie a prepis energií u dodávateľov, tlmočenie pred úradmi.
Ďalšie informácie obdržíte v našej kancelárii, termín osobného stretnutia alebo obhliadky si dohodnite na zákazníckej linke: + 421 948 544 654
Váš spoľahlivý realitný maklér a poradca ®.

Občianská vybavenosť

Detská škôlka, Autobusová stanica, Kostol, Potraviny,

Technická specifikácia

Základy - betonové, Typ konštrukcie - kameň, Strecha - sedlová, Strešná kritina - pálena škridla, Steny - kameň, Podlaha - drevená, Podlaha - keramická, Podlaha - betónová, Strop - drevený, Strop - omietka, Drevené okná dvojsklo, Vstupné dvere - plastové, Voda - verejný vodovod, Kanalizácia - žumpa, Prípojka plynu - plynovod, Prípojka elektriky vzduchom, Vykurovanie - Kachľová pec,

infolinka

Zákaznícka infolinka


+421 948 544 654

Poloha nehnuteľnosti

Mohlo by Vás zaujať

V tejto kategórii